Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 17
  1. 29-09-15 00:16 #1
    Προεπιλογή Αυτός είμαι εγώ!!!
    Ωραία η συγκεκριμένη ενότητα , πραγματικά μια εικόνα είναι χίλιες λέξεις κ η κριτικη π μπορεί να ασκηθεί εδώ απο τους πιο φτασμένους αλλά κ η αλληλουποστήριξη μπορούν να βοηθησουν πολύ! Λοιπόν Γιώργο με λένε κ είπα δυό τρία πράγματα για μένα εδώ -----> http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...3%CE%B1%CF%82-!!!

    'Ωρα λοιπόν να ανεβάσω κ καμία φώτο! Δυστυχώς οι πιο πολλές π έχω είναι στο λαπτομ μ στο οποίο κάηκε η καρτα γραφικών κ έτσι νέκρωσε η οθόνη κ μέχρι να μεταφέρω τα αρχεία έχω μόνο όσες είναι στο κινητό μου κ οι οποίες είναι κατα κόρον με σκιές μιας κ ο φωτισμός δν βοηθούσε , επομένως σόρρυ για αυτό.

    Λοιπόν μια όπως είμαι τώρα , 1,70 / 64 Kg ... Η φώτο δν είναι σε καλή ανάλυση , πχ οι φλέβες δν φαίνονται καθόλου αλλά οκ , μια γενική ιδέα να χουμε
    Θα ανεβάσω κ παλιότερες μου κ σαφώς μεσα στους επόμενους μήνες κ άλλες !!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-09-15 00:56 #2
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    ωραίος είσαι, συγχαρητήρια!
    κατέβασε λίγο ακόμα τη φόρμα....... να δούμε και τα πόδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-15 01:04 #3
    Προεπιλογή
    Η 1η κ η 3η είναι ίδια μέρα , η 2η κ η 4η επίσης .... πρέπει να χουν διαφορά μεταξύ τους γύρω στις 35-40 μέρες ... Αν θυμάμαι καλά η 1η κ 2η είναι περίπου 10 μέρες αφού ξεκίνησα γράμμωση κ η 2η κ 4η 35-40 μέρες μετά .... Η διαφορά στα κιλά είναι 2-3 περίπου ... Κ οι δύο είναι μέρες π χτύπησα στήθος.

    Εδώ να αναφέρω πως χέρια κ ώμοι είναι τα δυνατά μ σημεία με το στήθος να ακολουθεί ! Πλάτη ήμουν πολύ χάλια αλλά έχω κάνει μεγάλη πρόοδο τον τελευταίο χρόνο αλλά κακά τα ψέμματα θέλει καλό άνοιγμα ακόμα κ αρκετή πυκνότητα , να την κάνω τοπογραφικό χάρτη όπως λεεί ένας φίλος! Τέλος ακολουθούν τα πόδια π παίρνουν πολύ δύσκολα αν κ μια ζωή στίβο μπάλα αυτά γύμναζα ... σκοπέυω να επικεντρωθώ όπως κ να χει δυνατά αυτό τον χειμώνα στα ποδάρια αλλά δύσκολα το κόβω να ανεβαίνουν
    Ψάχνω να βρώ φώτο με πόδια μ αλλά τπτ , θα ανεβάσω μόλις τα παίξω δλδ τετάρτη ή πέμπτη !

    ΥΓ Σε αυτές δν υπάρχουν σκιές κ τέτοια είναι ορίτζιναλ

    Όνομα: bbforum11.jpg Εμφανίσεις: 1270 Μέγεθος: 63,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-09-15 16:21 #4
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ Lila , το παλεύω! Μια παλιά , Μάρτης 2015 γυρω στα 72 κιλά , μετά απο χέρια αν δν κάνω λάθος.

    Όνομα: ββφορουμ12.jpg Εμφανίσεις: 1153 Μέγεθος: 75,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-09-15 17:02 #5
    Προεπιλογή
    εχεις αρκετα καλο σωμα..αλλα απ'οτι καταλαβαινω απο τις γαμπες σου θες δουλεια στα ποδια,εκτος βεβαια αν εχεις καλους τετρακεφαλους-δικεφαλους(μηριαιους).
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-09-15 22:52 #6
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Στα 72 κιλά δείχνεις πιο γεμάτος-καλύτερος.
    Οι γάμπες καλές φαίνονται όσο φαίνονται..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-10-15 01:11 #7
    Προεπιλογή
    lila να σου πω την αλήθεια κ γω έτσι με προτιμώ , δν με πολυκαίνε κοιλοιακοί κ τέτοια , χέρια ,ώμους , τραπς κ στήθος μ αρέσει να χω μάζα κ ας μν εχω six pack κ ιστορίες
    τετρακέφαλοι κρύος

    Όνομα: bbfortetrakef1.jpg Εμφανίσεις: 1107 Μέγεθος: 73,2 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-10-15 01:15 #8
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    πολύ καλά πόδια! αυτή είναι από τα 72 ή τα 65 κιλά? Σε παίρνει να βάλεις κ άλλη μάζα.
    Και στα 72 κιλά κομμένος φαίνεσαι και οι κοιλιακοί σου διαγράφονται.....σε παίρνει και να τα ξεπεράσεις άμα θες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lila_1 : 01-10-15 στις 01:17
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-10-15 16:14 #9
    Προεπιλογή
    ωραιος διαχωρισμος στα ποδια..οπως λεει η λιλα σιγουρα σε περνει να βαλεις περισσοτερη μαζα.
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-10-15 17:57 #10
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Άψογος είσαι φίλε.
    Βασικά η συμμετρία είναι το παν.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-10-15 15:29 #11
    Προεπιλογή
    Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια κ την ενθάρρυνση !

    @Lila είναι στα 65 , δυστυχώς δν έχω φώτο απο 70+ :/ , τα 72 π λές όντως μπορώ να τα ξεπεράσω το χω κάνει δλδ στο παρελθόν αλλά απο κει κ πέρα δλδ για 75+ ειναι πολύ δύσκολο , δν νομίζω πως μπορω να τα περάσω είμαι κ 1,70 μην ξεχνάς , μετά απο πολλέέέές αυξομειώσεις έχω καταλήξει πως το ιδανικό για μένα θα ναι τα 70-72 με ενα 10% ... για να μπορώ να διατηρηθώ κιόλας δλδ

    @chris ευχαριστώ φίλε μου

    @nive κ γω θεωρώ πως η συμμετρία είναι το πάν φίλε , εστω κ αν μπορώ να σηκώσω με το δεξί μ χέρι περισσότερα κιλά ποτέ δν πήρα μεγαλύτερους αλτήρες για να κάνω σακατεμένες επαναλήψεις με το αριστερό κ να μείνει πίσω ...

    Στα 70
    Όνομα: ββφορ1212.jpg Εμφανίσεις: 966 Μέγεθος: 139,3 KB Όνομα: ββφορ13.jpg Εμφανίσεις: 1055 Μέγεθος: 115,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-10-15 15:59 #12
    Προεπιλογή
    Ιδού κ η πλάτη το σημείο που υστερώ κ μου το χουν πεί και παρα πολλοί .... ο λόγος ; Για πολύ καιρό λόγω άγνοιας έκανα πολύ χαζό πρόγραμμα μέχρι π κάποιος μ βαλε λίγο μυαλό

    Όνομα: DSC_1168.JPG Εμφανίσεις: 995 Μέγεθος: 64,7 KBΌνομα: ββφορπλατη.jpg Εμφανίσεις: 943 Μέγεθος: 66,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-10-15 16:27 #13
    Προεπιλογή
    μια χαρα ειναι η πλατη σε ανοιγμα..απλως ισως θελει λιγο γεμισμα και πιο πολυ διαχωρισμο.Η κωπηλατικη με μπαρα ειναι η καλυτερη ασκηση για αυτην την περιπτωση.
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-10-15 20:08 #14
    Προεπιλογή
    Γεμισμα= rear delts, traps,, δουλεψε αυτα τα σημεια και θα γεμισει.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-10-15 14:42 #15
    Προεπιλογή
    Tnx for the tips , τώρα φτιάχνω νέο πρόγραμμα , θα το ανεβάσω να το συζητήσουμε σε λίγες μέρες !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία