Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 02-09-15 16:33 #1

    Εγγραφή
    04-11-2013
    Περ.
    αθηνα
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή Βοήθεια για την σωστή χρήση των συμπληρωματων μου
    Καλησπέρα σας!θα ηθελα την βοηθεια των ειδικων όσων αφορά κάποια συμπληρώματα τα οποία τα προμηθεύτηκα πρόσφατα.
    Έχω πάρει τα εξής προϊόντα:1)πρωτεινη της dymatize iso 100 2)amino power liquid της Weider 3) cla 1000mg της dymatize
    Ο στοχος μου ειναι να χασω οσο το δυνατον περισσοτερο λιπος για να μπορέσω να φτάσω σε ένα αρχικό στάδιο γραμμωσης μέχρι το καλοκαίρι που μας έρχεται.Η γυμναστική που κάνω είναι κύριως αερόβια(Kick boxing) και πηγαίνω 5-6 φορές την εβδομάδα στις προπονήσεις . Επίσης κάνω και trx για μυϊκή ενδυνάμωση και λίγα βάρη οπότε μας το επιτρεπουν.Θα ήθελα να μου πει κάποιος που γνωρίζει καλύτερα την χρήση που θα πρέπει να κάνω με τα συγκεκριμένα συμπληρώματα.Εχω ένα μεγάλο θέμα το οποίο είναι διατροφικό.Δεν τρώω κρεας.Ξερω πως αποτελεί μεγάλο πρόβλημα αλλά πρέπει να βρω μια λύση για αυτό.Τρωω μόνο κιμά ψάρια και λίγο κοτόπουλο λόγο διατροφής αλλιώς το σιχαίνομαι.Απο όσπρια λαχανικά κτλ είμαι οκ!Αυτή την στιγμη είμαι 24 1.83 ύψος και 87 κιλά σε βάρος.
    Πιστεύω πως σας έδωσα αρκετές πληροφορίες ότι άλλο θέλετε να μάθετε για σας βοηθήσω να μου πείτε πως μπορώ να χειριστώ το θέμα ρωτήστε με...περιμένω με ανυπομονησία τις απαντήσεις σας....Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρονο σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-09-15 03:26 #2

    Εγγραφή
    04-11-2013
    Περ.
    αθηνα
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Κανένας ρε παιδιά?τι έγινε τόσο δύσκολα σας εβαλα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-09-15 14:25 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.565
    Προεπιλογή
    Βάλε το CLA 3 φορές την ημέρα, μαζι με τα γεύματα.1 κάψουλα πρέπει να προτείνει λογικά.
    Τα Αmino liquid μπορείς να τα τρέξεις μέσα στην προπόνηση. (Μέρες εκτός προπόνησης μην τα χρησιμοποιείς θα σου πρότεινα για λόγους οικονομίας)
    Την πρωτείνη κλασσικά μετά την προπόνηση και αν κάποιο γεύμα σου υπολείπεται της ποσότητας πρωτεινης, βάζει και σε κάποιο γεύμα, π.χ. πρωινο.
    Απάντηση με παράθεση