Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 01-09-15 19:50 #1
    Προεπιλογή Βοήθεια για πρόγραμμα γυμναστικής
    Καλησπέρα είμαι 17 χρονών και εχω αρχίσει εδώ και 3-4 μήνες γυμναστική.. Είμαι 1,85-1,86 και 75κιλά.. θέλω να μείνω σε αυτό το ύψος γιατι είναι πολύ βολικό και μου αρέσει.. υπάρχουν μήπως ασκήσεις για να σταματήσω να ψηλώνω οπως squats η κάτι παρόμοιο , αν και εχω ψιλοσταμάτησει να ψηλώνω θα ήθελα να το σιγουρέψω.
    Επίσης αν μπορείτε να μου προτείνετε ένα πρόγραμμα για καλύτερο αποτέλεσμα, στην φώτο είμαι όπως είμαι τώρα πιστεύετε είμαι σε καλό δρόμο??

    Ευχαριστώ Πολύ!!Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 177 Μέγεθος: 110,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-09-15 19:57 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anthony2198 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχουν μήπως ασκήσεις για να σταματήσω να ψηλώνω οπως squats η κάτι παρόμοιο , αν και εχω ψιλοσταμάτησει να ψηλώνω θα ήθελα να το σιγουρέψω.
    Επίσης αν μπορείτε να μου προτείνετε ένα πρόγραμμα για καλύτερο αποτέλεσμα, στην φώτο είμαι όπως είμαι τώρα πιστεύετε είμαι σε καλό δρόμο??
    lol,

    Από την στιγμή που θές να δεις καλυτερο αποτέλεσμα δηλαδή να βάλεις κιλά από ο,τι βλέπω από την φωτογραφια θα ψηλώσεις ακομη αν στο επιτρέπουν τα γονίδια σου.

    Η διατροφή θα σε βοηθήσει να δείς καλυτερο αποτέλεσμα kai όχι μόνο το πρόγραμμα
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση