Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 26-08-15 18:31 #1
    Προεπιλογή Γυμναστήριο στο Ρέθυμνο
    Καλησπεριζω την παρέα του φόρουμ...

    Λόγω επαγγελματικων υποχρεώσεων θα μετακομίσω στο Ρέθυμνο και ψάχνω ένα καλο γυμναστήριο για να γίνει σωστή δουλειά(δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα) !! Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελα βοήθεια

    Υγ. Αν εχει αλτήρες πολλά κιλά θα είναι ότι πρέπει!!Ευχαριστώ
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-09-15 17:34 #2
    Προεπιλογή
    Κανένας που να ξέρει??
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-09-15 18:39 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    πηγαινε στο palmos στην κριαρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-15 13:21 #4
    Προεπιλογή
    Νάσαι καλά vaggan, ήμουν ανάμεσα σε αυτό και στο Ocean...
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-09-15 14:58 #5
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    το ocean πυροβολαγε πραγματικα αλλα ο γιωργος βενιερης δεν ειναι πλεον στην ζωη δεν ξερω αν συνεχιζει να λειτουργει το γυμναστηριο του
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-15 21:33 #6
    Προεπιλογή
    Όχι λειτουργεί κανονικά vagg
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-09-15 21:40 #7
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τοτε με κλειστα ματια ειναι και να σε βολευει εχει και υπεροχη θεα στη θαλασσα αλλα και το παλμος ειναι πολυ ζεστο και φιλικο γυμναστηριο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 26-09-15 στις 21:47
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-09-15 12:10 #8
    Προεπιλογή
    Θα πάω και στα δύο από μια επίσκεψη ώρες συνωστισμου 6-9 κάπου εκεί να δω τι παίζει...
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-09-15 16:17 #9
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα , ήμουν φοιτητής στο Ρέθυμνο 4 χρόνια κ πάνω κάτω γύρισα τα περισσότερα γυμναστήρια τα τελευταία δύο χρόνια ... Αν μένεις κοντά στο Ocean χαλαρά πάνε εκεί .... Αν πάλι μένεις Καλλιθέα πάνε στο Physical ... Και τα δύο είναι αρκετά καλά. Εμένα με βόλεψε πιο πολύ το Physical ειναι η αλήθεια!
    Το Ocean είναι αρκετά μεγάλο , έχει πάρα πολλά όργανα κ ειδικά για πόδια είναι πληρέστατο αν θυμάμαι καλά! Το Physical επίσης έχει όλα τα όργανα , έτοιμες στραβόμπαρες κλπ απλώς ο χώρος στους αλτήρες είναι λίγο μικρός ... Το ocean είχε κ γαμάτους πάγκους αν θυμάμαι καλά , ρυθμίζονταν τέλεια =).

    Κ τα δύο γυμναστήρια είναι πολύ καλά πάντως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-09-15 16:22 #10
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε το ocean ειχε ενα μηχανημα δικεφαλων λαρι σκοτ στο οποιο δουλευες το καθε χερι ξεχωριστα τετοια πληροτητα δεν την εχω νοιωσει ουτε με ελευθερα βαρη ουτε με καποιο αλλο μηχανημα ημουν ικανος να καθομαι και να παιζω μονο εκει φουσκωνε ο δικεφαλος σαν μπαλονι πραγματικα δεν μπορω να το εξηγησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-09-15 16:10 #11
    Προεπιλογή
    Έτσι ακριβώς , το θυμάμαι κ εγώ. Hack squat βάλανε στο ocean ? Θυμάμαι για πόδια είχε ένα σωρό μηχανήματα , πάντα βαρούσα δυνατά τα πόδια εκεί ! Παρα πολύ καλό τζύμ !
    Απάντηση με παράθεση