Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 18-08-15 21:02 #1
    Προεπιλογή ποδοσφαιριστης
    καλησπερα παιδια....θα ειμαι ευγνωμων να ακουσω απο καποιον γνωστη του αντικειμενου την προταση για ενα προγραμμα γυμναστηριου που αφορα ποδοσφαιριστες....δεν θελω να πω σε ποια ομαδα παιζω,β εθνικη ειναι...θα ηθελα ενα πραογραμμα σωστο και διαπιστωμενο για γυμναστηριο πουα φορα το αθλημα μου....ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-08-15 22:44 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aggelospcx Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια....θα ειμαι ευγνωμων να ακουσω απο καποιον γνωστη του αντικειμενου την προταση για ενα προγραμμα γυμναστηριου που αφορα ποδοσφαιριστες....δεν θελω να πω σε ποια ομαδα παιζω,β εθνικη ειναι...θα ηθελα ενα πραογραμμα σωστο και διαπιστωμενο για γυμναστηριο πουα φορα το αθλημα μου....ευχαριστω εκ των προτερων
    Ποιος είναι ο στόχος σου βασικά? Δεν είναι μονο το πρόγραμμα που θα ακολουθήσεις, γιατι μπορεί να πηγαίνεις γυμναστηριο και να έχεις προπονήσεις ποδοσφαιρου και να εισαι πτωμα διοτι η διατροφή σου δεν σου προσφέρει αρκετα γι'αυτα που κάνεις. Δωσε περισσοτερες πληροφορίες...
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-08-15 23:54 #3
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Στην ομαδα σου δεν υπαρχει γυμναστης που να σου προτεινει? Δεν στο λεω με κακια απλα β'εθνικη ειναι υψηλο επιπεδο και αρκετα απαιτητικο,οποτε το προγραμμα πρεπει να βγει απο γνωστη πανω στην συγκεκριμενη ασκηση,αν υπαρχει καποιος απο εδω μεσα που να γνωριζει οκ,αλλα θεωρω πως ενας επαγγελματιας πρεπει να στοχευει στο τελειο και αναλογα τις αναγκες του.
    Εκρηξη...αντοχη...αλμα...ελαστικοτητα...δυναμη....
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-08-15 00:51 #4
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Feth;836998]Ποιος είναι ο στόχος σου βασικά? Δεν είναι μονο το πρόγραμμα που θα ακολουθήσεις, γιατι μπορεί να πηγαίνεις γυμναστηριο και να έχεις προπονήσεις ποδοσφαιρου και να εισαι πτωμα διοτι η διατροφή σου δεν σου προσφέρει αρκετα γι'αυτα που κάνεις. Δωσε περισσοτερες πληροφορίες...[QUOTE=Feth;836998]

    ο στοχος ειναι ενδυναμωση,εκρηξη,ταχυτητα...αντοχη δν βαζω γτ αποκταται απο τις προπονησεις στην ομαδα....γυμναστηριο παντα εκανα,κ τ απογευμα προπονηση,οποτε συνηθισμενος ειμαι...πρωι πρωι γυμναστηριο κ τ απογευμα προπονηση...εχεις καποιο προγραμμα ν προτεινεις??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aggelospcx : 19-08-15 στις 00:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-08-15 00:53 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην ομαδα σου δεν υπαρχει γυμναστης που να σου προτεινει? Δεν στο λεω με κακια απλα β'εθνικη ειναι υψηλο επιπεδο και αρκετα απαιτητικο,οποτε το προγραμμα πρεπει να βγει απο γνωστη πανω στην συγκεκριμενη ασκηση,αν υπαρχει καποιος απο εδω μεσα που να γνωριζει οκ,αλλα θεωρω πως ενας επαγγελματιας πρεπει να στοχευει στο τελειο και αναλογα τις αναγκες του.
    Εκρηξη...αντοχη...αλμα...ελαστικοτητα...δυναμη....
    καταλαβαινω πως το λες....αλλα πιστεψε με...το επιπεδο του γυμναστη ειναι πολυ χαμηλο...καλυτερα θα ηταν ενος γυμναστου επιπεδου τοπικου αθηνας.....γιαυτο ρωταω εδω αν υπαρχει καποιος π ν ξερει,ν συγκρινω μερικα πραγματα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-08-15 01:35 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην ομαδα σου δεν υπαρχει γυμναστης που να σου προτεινει? Δεν στο λεω με κακια απλα β'εθνικη ειναι υψηλο επιπεδο και αρκετα απαιτητικο,οποτε το προγραμμα πρεπει να βγει απο γνωστη πανω στην συγκεκριμενη ασκηση,αν υπαρχει καποιος απο εδω μεσα που να γνωριζει οκ,αλλα θεωρω πως ενας επαγγελματιας πρεπει να στοχευει στο τελειο και αναλογα τις αναγκες του.
    Εκρηξη...αντοχη...αλμα...ελαστικοτητα...δυναμη....
    Φίλε Nive δεν είναι έτσι τα πράγματα δυστυχώς, το επίπεδο έχει πέσει τρελά! Η Β' έχει γίνει το παλιό Περιφερειακό, άντε Γ'. Άμα δεις τι κάνουν κ με τι εργαλεία γυμναστικής θα πάθεις πλάκα...με υλικό δεκαετίας του 90 δουλεύουν. Αν δεν μπουν άνθρωποι με γνώσεις κ κυρίως χαρακτήρα στην μπάλα, θα συνεχίσει να είναι αυτό το χάλι που βλέπουμε σήμερα. Ειδικά, οι πιο μεγάλοι σε ηλικία γυμναστές δουλεύουν ακόμη με αυτά που έμαθαν στα ξεκινήματά τους. Στο λέω με πίκρα, γιατί είμαι ποδοσφαιρόφιλος μεγάλος, αλλά τα τελευταία χρόνια έχω ξενερώσει άσχημα με την μπόχα του ελληνικού ποδοσφαίρου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-08-15 11:00 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aggelospcx Εμφάνιση μηνυμάτων
    [
    ο στοχος ειναι ενδυναμωση,εκρηξη,ταχυτητα...αντοχη δν βαζω γτ αποκταται απο τις προπονησεις στην ομαδα....γυμναστηριο παντα εκανα,κ τ απογευμα προπονηση,οποτε συνηθισμενος ειμαι...πρωι πρωι γυμναστηριο κ τ απογευμα προπονηση...εχεις καποιο προγραμμα ν προτεινεις??
    Φιλε δεν είναι μονο το πρόγραμμα, χρειαζεται και να τροφοδοτείς και σωστα το σωμα σου για να ανταπεξέλθεις στα προγράμματα, πως είναι η διατροφή σου?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-08-15 11:16 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε δεν είναι μονο το πρόγραμμα, χρειαζεται και να τροφοδοτείς και σωστα το σωμα σου για να ανταπεξέλθεις στα προγράμματα, πως είναι η διατροφή σου?

    αυτο σου εξηγω..οτι απο θεμα διατροφης πανε ολα καλα...και απο την ομαδα και απο εμενα...μας εχουν δωσει εξαιρετικο προγραμμα...ειμαι κομπλε απο θεμα διατροφης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-08-15 18:44 #9

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    • Westside for Skinny bastards -δεν το έχω διαβάσει κ πολύ, ξέρω ότι χρησιμοποιείται κυρίως από αθλητές για να αναπτύξουν εκρηκτικότητα/ταχύτητα κλπ
    • Jonnie Candito Linear programm (power protocol) πρόγραμμα π κάνω τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος μόνο που κάνω άλλο variation, αλλά η φιλοσοφία είναι η ίδια


    ρίξε μια ματιά στο καθένα να δεις τι προτιμάς, πάνω κάτω παρόμοια είναι χρησιμοποιούν upper/lower κλπ
    κυρίως θα πρέπει να μάθεις τις βασικές squat, deadlift, bench press, (ohp) και καλό θα ήταν αν είχες κάποιο να σε βοηθήσει στην τεχνική
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-08-15 11:42 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    • Westside for Skinny bastards -δεν το έχω διαβάσει κ πολύ, ξέρω ότι χρησιμοποιείται κυρίως από αθλητές για να αναπτύξουν εκρηκτικότητα/ταχύτητα κλπ
    • Jonnie Candito Linear programm (power protocol) πρόγραμμα π κάνω τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος μόνο που κάνω άλλο variation, αλλά η φιλοσοφία είναι η ίδια


    ρίξε μια ματιά στο καθένα να δεις τι προτιμάς, πάνω κάτω παρόμοια είναι χρησιμοποιούν upper/lower κλπ
    κυρίως θα πρέπει να μάθεις τις βασικές squat, deadlift, bench press, (ohp) και καλό θα ήταν αν είχες κάποιο να σε βοηθήσει στην τεχνική

    οκ φιλε!!ευχριστω πολυ!!θα το κοιταξω και θα δω
    Απάντηση με παράθεση