Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 27-07-15 20:28 #1
    Προεπιλογή Λυποδιαλυτες κ ογκος
    γεια σας παιδια,ειμαι καινουριος εδω,παναγιωτης ονομαζομαι και χρειαζομαι την βοηθεια κ τις αποψεισ σας

    εχω ξεκινήσει εδω κ 1,5 μηνα γυμναστηριο με σκοπο πρωτα να χασω καποια κγ (1,76 υψοσ κ 78 κιλα) αλλα στην πορεια ειπα να αλλαξω το προγραμα να το γυρισω σε ογκο λογω του οτι θελω να γινω μεγαλυτερος..(χρησιμοποιω και το συμπληρωμα gold standar)...κανω 4 σετ με 8 8 6 6 επαναληψεις και γυμναζω μια μυικη ομαδα την ημερα με πολλα κιλα αλλα εχω και αρκετο λιπος που θελω να χασω...οταν αρχισα γυμναστηριο γ 2 βδομαδεσ χρησιμοποιυσα τους λιποδιαλυτεσ euro stacker 4 και ειδα διαφορα και η απορια μου τωρα αν μπορω να συνεχισω κανονικα τον ογκο αλλα να παιρνω και τουσ λιποδιαλυτεσ!????
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-07-15 20:58 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    τΟν λιποδιαλυτη, μην τον παιρνεις δεν σου χρειαζεται, στην περιοδο ογκου καλως κακως θα βάλεις λίπος πάνω σου αν θέλεις να βάλεις μυικά κιλά, το μονο που μπορείς να κάνεις είναι να κάνεις έναν αργο όγκο ας πουμε 1 κιλο τον μήνα ώστε να περιορισεις το λίπος σου.

    Από οσο ξέρω τα fatburner είναι κατασταλτικά της όρεξης και στον όγκο θα πρεπει να τρως αρκετα οπότε μονο καλο δεν θα σου κάνει να παιρνεις fat burner. Αν αν θέλεις επισης να περιορισεις το λιπος θα μπορουσες να ενταξεις κανα 3ημερο cardio και θα είσαι οκ κατά την γνώμη μου
    Πάντως υπάρχει τοπικ για τους λιποδιαλύτες:
    Καλη αρχή
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-07-15 20:59 #3
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε soldado !! Εγω θα πρότεινα να μειώσεις λίγο κιλά στις προπονήσεις σου και να βάλεις μέσα και το αερόβιο εφόσον λες πως το λίπος είναι κάτι που σε ενοχλεί
    Sometimes i feel like giving up. Then i remember i have a lot MotherF*ckers to prove wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-07-15 21:00 #4
    Προεπιλογή
    Με πρόλαβε ο φίλος Feth με τον οποίο συμφωνώ απόλυτα
    Sometimes i feel like giving up. Then i remember i have a lot MotherF*ckers to prove wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-07-15 21:11 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Αυτό που κάνουν καινουργιο account, φουριόζοι μπαινουν κανουν τοπικ οπου βρουν χωρίς καν να έχουν ψάξει και χωρίς να τους καίγεται καρφί πολύ με μαγευει
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-07-15 21:26 #6
    Προεπιλογή
    Sometimes i feel like giving up. Then i remember i have a lot MotherF*ckers to prove wrong
    Απάντηση με παράθεση