Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 21-07-15 18:30 #1
    Προεπιλογή Προγραμμα γράμμωσης
    Καλησπέρα,έχετε να προτίνετε κανένα "δυνατό" πρόγραμμα γράμμωσης?Κάνω αρκετό καιρό αυτο του Κ.Μπουρνάζου και πραγματικά το χω βαρεθεί τοσο που ψάχνω δικαιολογίες να πω στον εαυτό μου ωστε να μην κάνω γυμναστική ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-07-15 13:23 #2
    Προεπιλογή
    Φιλε μου, η γραμμωση και ο ογκος δεν ειναι τιποτα παραπανω απο υπο και υπερ θερμιδικη διατροφη.
    Αν θελεις να γραμμωσεις, να εισαι ετοιμος να χασεις βαρος, αρα τρως λιγοτερο αποτι καις.

    Θα σου προτεινα να συνεχισεις να κανεις εντονες προπονησεις, σαν να εκανες ογκο, αλλα να τρως 300-400 θερμιδες λιγοτερο σε καθημερινη βαση.

    Αν κανεις σου απαντησει, "κανε αυτο το προγραμμα για γραμμωση" σου λεει @!#!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-07-15 17:27 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο daddids Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου, η γραμμωση και ο ογκος δεν ειναι τιποτα παραπανω απο υπο και υπερ θερμιδικη διατροφη.
    Αν θελεις να γραμμωσεις, να εισαι ετοιμος να χασεις βαρος, αρα τρως λιγοτερο αποτι καις.

    Θα σου προτεινα να συνεχισεις να κανεις εντονες προπονησεις, σαν να εκανες ογκο, αλλα να τρως 300-400 θερμιδες λιγοτερο σε καθημερινη βαση.

    Αν κανεις σου απαντησει, "κανε αυτο το προγραμμα για γραμμωση" σου λεει @!#!
    Διατροφή κάνω απλα μιλάω καθαρά για την προπόνηση στο γυμναστήριο.ευχαριστώ για την απάντηση σου
    Απάντηση με παράθεση