Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 12-07-15 01:14 #1
    Προεπιλογή Home gym-biceps-triceps
    Καλησπερα παιδια..
    Θα ηθελα λιγο την γνωμη σας στο αν μπορω να κανω αποτελεσματικη γυμναστικη στο σπιτι εστιαζοντας μονο στους δικεφαλους τρικεφαλους..θελω να πω μπορω να κανω γενικα τα χερια μ να γινουν πιο μεγαλα (ογκοδης)μονο απο τα βαρακια στο σπιτι?εχω χρονο για καθημερινη γυμναση αλλα φοβαμε μην τους κανω κακο με την καθημερινη εγκγυμναση τους..αν μπορειτε βοηθηστε λιγο!!
    Ευχαρηστω Γιωργος 16 ετων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-07-15 06:57 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Home gym-biceps-triceps
    Μια χαρα γινεται. Υπάρχουν αρκετές ασκήσεις για δικέφαλα-τρικεφαλα με βαράκια αλλα και το βάρος του σώματος. Αλλα γιατι θες να γυμνάσεις μονο τα χέρια σου;

    Προφανώς και δεν ειναι σωστό να γυμνάζεις καθημερινά το ίδιο σημείο, οι μύες μεγαλώνουν στη ξεκούραση οχι στη γυμναστικη.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-07-15 00:19 #3
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε So*EaSy

    Νομίζω έχεις μια λάθος εντύπωση για την γυμναστική. Εννοείται δεν γίνεται να γυμνάσεις μόνο τα χέρια σου. Θα τραυματιστείς σίγουρα.
    Ψάξε λίγο τη σελίδα και βρες ενα από τα άπειρα προγράμματα που υπαρχουν εδώ και ''κόλλησε'' σε αυτό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-07-15 16:38 #4
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Πιο πολυ θα μεγαλωσουν με μονοζυγο και push ups παρα με βαρακια.
    Βαλε και καθισματα+προβολες-καντο 3-4 φορες την βδομαδα κ εισαι ετοιμος.
    Καπου ειχε παρει το ματι μου ενα θεμα με σωματικες ασκησεις να παρεις ιδεες,θα το βρεις πιστευω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-07-15 00:17 #5
    Προεπιλογή
    Γνώμη μου είναι πως με τα βάρη έρχεται ο όγκος. Οι ασκήσεις με βάρος του σώματος είναι πρώιμα στάδια αυτών
    Sometimes i feel like giving up. Then i remember i have a lot MotherF*ckers to prove wrong
    Απάντηση με παράθεση