Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 15-06-15 23:58 #1
    Προεπιλογή προπονηση στηθους
    καλησπερα ειμαι 20 χρονων μανωλη με λενε και ασχολουμε με το γυμ 3 χρονια..ασχολιομουνα με την μπαλα τοσα χρονια...θελω να ρωτησω σχετικα με το στηθος θελω να παρω ογκο στη μεση του στηθους και λιγο στο κατω μερος...εχω παρει στα πλαγια λογω ανοιγματα με αλτηρες...το προγραμμα που κανω ειναι :ξεκιναω με πιεσεεις επικλινη αλτηρες 10-12επ/4 σετ
    μετα σε οριζοντιο τα ιδια
    μετα ανοιγματα τα ιδια
    crossover
    βυθισεις
    αλλα εχω διαφορα στα ανοιγματα δηλαδη στην πλαινη οψη
    δεν μου εχει δδωσει ογκο εδω
    Όνομα: STITHOS_H_633_451.jpg Εμφανίσεις: 843 Μέγεθος: 40,6 KB
    στο κυκλο μπλε!.παρακαλω αμα ξερεις καποιος να μου προτινει κατι θα το εκτιμουσα!να ειστε καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-06-15 02:13 #2
    Προεπιλογή
    Το πως θα γεμισει το στηθος σου ειναι σχεδον τελειως γενετικο. Εμενα πχ εχει καλο ανοιγμα αλλα εσωτερικα δν ειναι γεματο εκει που δειχνεις στη μεση. Απλα κανε προπονηση και θα μεγαλωσει συνολικα.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-06-15 07:57 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ποσο καιρο ασχολείσαι? Πότε ξεκινησες και περιμένεις να δείς αποτέλεσμα? Οι ασκήσεις δεν πρόκειται να σου φτιάξουν το στήθος αν δεν φάς υπερθερμιδικά, πρεπει να έχεις μυς για να φτιάξει το στήθος σου. Γι'αυτό λοιπόν ΦΑΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-06-15 09:58 #4
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποσο καιρο ασχολείσαι? Πότε ξεκινησες και περιμένεις να δείς αποτέλεσμα? Οι ασκήσεις δεν πρόκειται να σου φτιάξουν το στήθος αν δεν φάς υπερθερμιδικά, πρεπει να έχεις μυς για να φτιάξει το στήθος σου. Γι'αυτό λοιπόν ΦΑΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
    ποιος λεει οτι πρεπει να φας υπερθερμιδικα για να φτιαξεις στηθια?το λες αυτο το φαε λες και πρεπει να κατεβασει καμια γουρουνοπουλα στην καθησια του για να δει μυικο ογκο στο στηθος αναφερει ποσο καιρο ασχολειται συμφωνω με χριστοφορο το που θα γεμισεις ειναι καθαρα γεννετικο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 16-06-15 στις 10:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-06-15 10:15 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δηλαδη αν τρως ισοθερμιδικά και δεν παιρνεις ουτε χάνεις κιλά θα βαλεις όγκο στο στήθος σου? Αν θέλει να γεμίσει το κενο σίγουρα το φαγητο θα του δώσει τον όγκο που θέλει αλλιώς δεν βλέπω να γεμίζει το στήθος απλά θα σφίξει το οποιο λίπος έχει εκει. Δεν ειπα να κατεβασει καμια γουρουνόπουλα αλλά αν κάνει μια βολτα στο φορουμ θα διαπιστώσει πως και τι πρεπει να κάνεις για έναν σωστο ογκο. Από εκει και πέρα αν τρώει υπερθερμιδικά και το αν θα γεμίσει το στήθος του πιστεύω πως είναι και θέμα γενετικο αλλά ίσως να μην το προπονει και οσο χρειαζεται για να αναπτυχθεί αν και αμφιβαλλω για το 2ο δεδομένου το ποσο καιρο ασχολειται.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-06-15 10:18 #6
    Προεπιλογή
    ναι καταλαβα τι λετε και οι δυο απλα αν το ασκησεολογιο που ακολουθω ειναι σωστο..επισης νιωθω πιο πολυ πριξιμο με αλτηρες παρα με μπαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-06-15 10:32 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Εκει που θελω να καταληξω είναι ότι εσυ μπορεί να μαμιεσαι και να γυμνάζεις το στήθος σκληρά αλλά αν δεν τρώς αρκετά δεν πρόκειται να πάρεις μυικη μαζα στα σημεία που θέλεις. Τρως υπερθερμιδικά? Σε τι διαροφη εισαι ? ογκο? γραμμωση? συντηρηση ?
    γραψε περιπου τι τρως αυτά τα 3 ετη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 16-06-15 στις 10:34
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-06-15 11:23 #8
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη αν τρως ισοθερμιδικά και δεν παιρνεις ουτε χάνεις κιλά θα βαλεις όγκο στο στήθος σου? Αν θέλει να γεμίσει το κενο σίγουρα το φαγητο θα του δώσει τον όγκο που θέλει αλλιώς δεν βλέπω να γεμίζει το στήθος απλά θα σφίξει το οποιο λίπος έχει εκει. Δεν ειπα να κατεβασει καμια γουρουνόπουλα αλλά αν κάνει μια βολτα στο φορουμ θα διαπιστώσει πως και τι πρεπει να κάνεις για έναν σωστο ογκο. Από εκει και πέρα αν τρώει υπερθερμιδικά και το αν θα γεμίσει το στήθος του πιστεύω πως είναι και θέμα γενετικο αλλά ίσως να μην το προπονει και οσο χρειαζεται για να αναπτυχθεί αν και αμφιβαλλω για το 2ο δεδομένου το ποσο καιρο ασχολειται.
    ναι αμε και με ισοθερμιδικη διατροφη μπορεις να βαλεις μυες το λενε ερευνες χωρις να χρειαζεται να τρως τον αγλεωρα και να βαλεις ενα καρο λιπος και μετα να νομιζεις οτι ειναι μυς και να χαιρεσαι ο φιλος ΕΝΤΑΣΗ θελει οχι εξτρα θερμιδες εκτος και αν υποσιτιζεται παντως τα μερη που δειχνει δηλαδη εσω στηθος και κατω δεν θα γεμισει ποτε αν δεν το εχει γενετικα το εχω δει το εργο δεκαδες φορες
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-06-15 11:32 #9
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Μια χαρα θα βαλει και με ισοθερμιδικα (ισως πιο αργα αλλα θα βαλει και παλι) βεβαια αυτο δεν τον εμποδιζει απο το να κανει και μια υπερθερμιδικη σε λογικα πλαισια.

    Αδερφε ελπιζω να δινεις πονο στο γυμναστηριο γιατι αλλιως οπως και να χει το στηθος δεν θα ανεβαινει.
    Απο ασκησεις παιξε αλτηρες ασε την μπαρα στην ακρη τελειως και κανε 4 ασκησεις πανω κατω 2 ασκησεις πιεσεων 2 εκτασεων (μη δινεις βαση μονο σε πιεσεις) και θα παρει οπου ειναι να παρει.Προτιμησε ελαφρα επικληνη (οχι κατι 45 μοιρες και τετοια κουλα) 15 μοιρες ειναι τελεια ΤΟ ΠΟΛΥ 30 καλυτερα θεωρω 15 και κατακλινη και το στηθος σου θα ανεβει μια χαρα.Υπομονη και επιμονη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-06-15 13:56 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα θα βαλει και με ισοθερμιδικα (ισως πιο αργα αλλα θα βαλει και παλι) βεβαια αυτο δεν τον εμποδιζει απο το να κανει και μια υπερθερμιδικη σε λογικα πλαισια.

    Αδερφε ελπιζω να δινεις πονο στο γυμναστηριο γιατι αλλιως οπως και να χει το στηθος δεν θα ανεβαινει.
    Απο ασκησεις παιξε αλτηρες ασε την μπαρα στην ακρη τελειως και κανε 4 ασκησεις πανω κατω 2 ασκησεις πιεσεων 2 εκτασεων (μη δινεις βαση μονο σε πιεσεις) και θα παρει οπου ειναι να παρει.Προτιμησε ελαφρα επικληνη (οχι κατι 45 μοιρες και τετοια κουλα) 15 μοιρες ειναι τελεια ΤΟ ΠΟΛΥ 30 καλυτερα θεωρω 15 και κατακλινη και το στηθος σου θα ανεβει μια χαρα.Υπομονη και επιμονη.
    εγινε σε ευχαριστω!!κανω διατροφη διατηρης βαρους τωρα για καλοκαιρι και μετα απο οκτωμβρη θα παω για ογκο..αλλα νταξει ενω ειμαι γυμνασμενος πλατη χερια ποδια δν εχω πεταχτο στηθος και ειναι λιγο περιεργο σαν να μην ειμαι γυμνασμενος..αυτο μου τι δινει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-06-15 13:57 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκει που θελω να καταληξω είναι ότι εσυ μπορεί να μαμιεσαι και να γυμνάζεις το στήθος σκληρά αλλά αν δεν τρώς αρκετά δεν πρόκειται να πάρεις μυικη μαζα στα σημεία που θέλεις. Τρως υπερθερμιδικά? Σε τι διαροφη εισαι ? ογκο? γραμμωση? συντηρηση ?
    γραψε περιπου τι τρως αυτά τα 3 ετη
    σε συντηρηση ειμαι τωρα λογω καλοκαιριου μετα απο οκτωμβρη θα παω σε ογκο παλι!
    Απάντηση με παράθεση