Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 17 από 17
  1. 20-05-15 21:12 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οσον αφορα το αθροιστκα συμφωνω ,αλλα η βασικα διαφορα ειναι αυτο που γραφεις πιστευω για την επαναφορα..μιας κ εγω ουσιαστικα τα τελευταια 10 χρονια τα μονα οφ που κανω ,ειναι 3 βδομαδες σπαστες ολο τον χρονο..
    γιαυτο εγραψα κ απο πανω στον φιλο οτι το κλειδι για ενα καλυτερο αποτελεσμα ειναι η διαρκεια κ η μεθοδικοτητα.

    οσον αφορα την σωματικη πιεση ,αλλες φορες ειναι οπως τα λες , κ αλλες ειναι πιο χαλαρα..αναλογα το πως αισθανομαι μεσα στην προπονηση..δεν κυνηγαω τις επιδοσεις κ αν δεν μου βγει κατι δεν με ενοχλει..το σημαντικοτερο ειναι να πηγαινει καποιος κ να μην το αφηνει,ειτε χαλαροτερα ειτε πιο εντονα...οταν λεω χαλαροτερα δεν εννοω κουβεντουλα κ κωλοβαρεμα αλλα εστω ενα 20% κατω απο τα συνηθισμενα κιλα που κανουμε κ αυτο μονο για ενα μικρο διαστημα..
    η αν γινονται 2 προπονησεις σε μια μυικη ομαδα την βδομαδα ,οπως προσπαθω να κανω εγω με το upper/lower την 2η φορα ας πουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-15 23:15 #17
    Προεπιλογή
    Μία μέρα πριν ξεκινήσω το γυμναστήριο πήρα τις μετρήσεις μου για να δω αν και πόση πρόοδο έχω, το μόνο μέρος του σώματος που δεν είχα μετρήσει ήταν η πλάτη (δεν ήξερα πως τη μετράμε)
    Απ ότι βλέπω σε μερικά σημεία του σώματος υπάρχει αισθητή διαφορά ενώ σε κάποια άλλη πολύ μικρή!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12