Σελίδα 21 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 11192021222331 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 301 έως 315 από 468
  1. 17-04-15 12:43 #301
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραία τα λέει !!! Πολύ μοντέρνο έχει γίνει το άθλημα και είναι φυσικό όχι μόνο να στεναχωρεί τους σκληροπυρηνικούς αλλά και να τους εκνευρίζει. Όλοι κυνηγάνε τον όγκο και έχουν παραμελήσει την ποιότητα και το βλέπουμε ιδιαίτερα στους κορυφαίους επαγγελματικούς αγώνες ενώ περισσότερη ποιότητα βλέπουμε στους διεθνή αγώνες- amauter...
    Και φυσικά ποιότητα και όγκος δεν μπορούν να πορεύονται μαζί... η ποιότητα θέλει χρόνο και δουλειά στο γυμναστήριο.
    Μου αρέσει που υποστηρίζει τον Ronnie Coleman που τα είχε όλα. Δείχνει σεβασμό πως τον διαδέχτηκε κάποιος καλύτερος.
    Όσο γι΄αυτό το facebook... γενικά μας έχει κάψει.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-04-15 16:58 #302
    Προεπιλογή
    Πάντως δεν ξέρω πού αναφέρεται ο Ντόριαν όταν λέει 'όπως παλιά', εννοεί στην εποχή του? Παλαιότερα στα 80'ς ή ακόμα πιο παλιά στα 70'ς? Κάθε εποχή νομίζω έχει τους warriors της, και τους πιο χαλαρούς στην προπόνηση. Παλιά είχαμε τις διπλές από 2 ώρες τη φορά ανά ημέρα προπονήσεις (σε περίοδο πριν του αγώνες), της εποχής του Άρνι, μετά είχαμε τις εξαντλητικές προπονήσεις του μέγιστου Τομ Πλατζ, ήρθε αργότερα ο σκληροπυρινικός Γκασπάρι, μετά ο βασιλιάς της έντασης Yates και όλοι γίναμε μάρτυρες μέσω της βιντεοκασσέτας του blood and guts (ίσως το καλύτερο ή από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ) , και μετά ήρθε ο ογκόλιθος Κόλεμαν με τις προπονήσεις του στο metroflex όπου έσπαγαν οι λαβές από το πολύ βάρος που χρησιμοποιούσε (είναι γεγονός αυτό, και συνέβει όταν έπαιζε ένα σετ έλξεις σταυρού old school με μπάρα και την κλειστή λαβή για έλξεις πλάτης). Αναφέρω ενδεικτικά τους αθλητές αυτούς, σίγουρα υπήρχαν και άλλοι.

    Το facebook (εγώ δεν έχω), δεν είναι αναγκαστικά κακό, το θέμα είναι πώς το χρησιμοποιείς και κυρίως είναι θέμα χαρακτήρα και τί μυαλό κουβαλάς. Σε κάθε τρέχουσα εποχή υπάρχει πάντα η τάση οι μεγαλύτεροι να αναφέρονται και να αναπολούν τα παλιότερα χρόνια στα οποία ήταν νέοι και να τα θεωρούν καλύτερα, αγνότερα κλπ. Έτσι είναι η φύση του ανθρώπου μάλλον. Θα συμφωνίσω ότι σήμερα γενικότερα οι νέοι φοβούνται τον μόχθο και τον κάματο και θέλουν να τα αποκτήσουν όλα γρήγορα και εύκολα. Αλλά για να είναι έτσι, έτσι μεγάλωσαν και έτσι έμαθαν από το σπίτι τους αρχικά, και η κοινωνία τα γαλούχισε έτσι αργότερα.

    Ο Ντόριαν βρέθηκε κάποια στιγμή νέος, με παιδί, με κανονική χειρωνακτική δουλειά και παράλληλα είχε το όραμα να πετύχει κάτι καλό στο άθλημα που αγαπούσε, χωρίς χρήματα για παραπάνω πολυτέλειες (σε διατροφή, συμπληρώματα κλπ), και όμως με πειθαρχία, με υπομονή, επιμονή, μεθοδικότητα και μακροχρόνιο πρόγραμμα κατάφερε το ακατόρθωτο
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-04-15 20:58 #303
    Προεπιλογή
    Στην αρχή με λουκ ατημέλητο,παραπάνω ταττού και εικόνα 'κακού παιδιού'


    Όνομα: DSC07928.JPG Εμφανίσεις: 805 Μέγεθος: 62,7 KB


    αργότερα πιο 'σουλουπωμένος' με αφαίρεση ταττού


    Όνομα: DSC07936.JPG Εμφανίσεις: 889 Μέγεθος: 46,5 KB


    και στις δύο περιπτώσεις όμως εντυπωσιακός!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-04-15 21:14 #304
    Προεπιλογή
    Ο Dorian είχε την ευκαιρία να γυμναστεί με τον άνθρωπο από του οποίου τη θεωρία προπόνησης επηρεάστηκε, φυσικά μιλάω για τον Μάικ Μέντζερ και τo σύστημα Heavy duty, την οποία όμως προσάρμοσε στις δικές του αντιλήψεις μέσω δοκιμών και αποτελεσμάτων που είχε στην εξέλιξη της διάπλασης του.


    Όνομα: DSC07940.JPG Εμφανίσεις: 882 Μέγεθος: 66,8 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-05-15 22:08 #305
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω σωματικά αλλά στο ύφος το μήλο έχει πέσει σίγουρα κάτω από τη μηλιά. Τί λέτε?


    Όνομα: DORIAN!.jpg Εμφανίσεις: 825 Μέγεθος: 66,8 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-05-15 22:19 #306
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ίδιοι είναι !! δεν θα έχει λόγους ανησυχίας ο Ντόριαν μη δεν είναι δικός του και αν πάρει και το πείσμα απο τον μπαμπά του μπορεί να φτάσει ψηλά σαν αθλητής και γενικότερα , πέρα απο γονίδια και σωματικά , γιατι αυτα απο μόνα τους δεν αρκούν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-05-15 18:08 #307
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ίδιοι είναι !! δεν θα έχει λόγους ανησυχίας ο Ντόριαν μη δεν είναι δικός του
    Δικιο εχεις σε αυτο Ηλια! Ιδιοι ειναι! Ρε παιδια ομως μηπως φερνει σε κατι (ο γιος) κ στον κουμπαρο του Ηλια κ φιλο μας γιατρο τον δικο μας Levrone; Η εμενα μου φαινεται;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-05-15 21:09 #308
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ξερω γω ο κουμπάρος μου όλο πήγαινε αγγλία , αλλα μη λέμε τέτοια και έχει θέμα ο κουμπάρος μου αν πέσει κάτι στην αντίληψη του Ντόριαν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-08-15 19:07 #309
    Προεπιλογή
    Πρωταθλητής στο σώμα, αλλά και στο μυαλό....δηλώσεις ουσίας


    Όνομα: DORIAN ΣΟΦΟΣ!.jpg Εμφανίσεις: 680 Μέγεθος: 35,3 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-08-15 20:02 #310
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    στο ποστ #305 και στο τελευταιο ειναι το ιδιο ατομο , ο γιος του?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-08-15 09:45 #311
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Στο #305 σίγουρα, στο τελευταίο δεν νομίζω, είναι ο μισός ......αν και του μοιάζει!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-10-15 14:04 #312
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    O μοναδικός Dorian !
    Στην πρώτη φωτογραφία μαζί με τον Vince Taylor.




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-10-15 14:19 #313
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Σπαστικό γέλιο με την 2η φωτό.....κτήνος!!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-10-15 00:06 #314
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πόσο μ αρέσει αυτο το στυλ δηλαδη όπως και ο Λη χανευ που στις πίσω πόζες δεν δείχνουν τα πόδια φαρδια με αποτέλεσμα να φαίνετε το σώμα κλεψύδρα, αλλα πιο ίσια αλλα ταυτοχρόνως γεμάτα και ποιοτικα με την μάζα όσο χρειάζεται εκεί ακριβως που χρειάζεται και το αποτέλεσμα αισθητικά δείχνει όμορφα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-10-15 17:56 #315
    Προεπιλογή
    Απολαυστικός να τον βλέπεις, αλλά και να τον ακούς κατά τη γνώμη μου. Εδώ σε πρόσφατη συνέντευξη επί διαφόρων θεμάτων από το ιντερνετικό κανάκι http://www.londonrealacademy.com.


    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 21 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 11192021222331 ... ΤελευταίαΤελευταία