Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 15-05-15 14:46 #1
    Προεπιλογή Λεπτά άκρα
    Καλημέρα μάγκες,είμαι 17 ετών και έχω ξεκινήσει γυμναστήριο εδώ και 4 μήνες. Είμαι 1,83 και 75 κιλά.. Το θέμα μου είναι ότι έχω λεπτά ακρα δλδ η κερκίδα του χεριού μου είναι πολύ λεπτή, όπως και τα πόδια μου από την γάμπα έως τον αστράγαλο, έχω ρωτήσει και μου έχουν πει ότι αυτό είναι κληρονομικό..Μπορώ να κάνω κάτι για ενδυνάμωση τους ?? (Έχω προσπαθήσει να γυμνασω τον πήχη μου πχ). Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες ασκήσεις?ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-05-15 14:50 #2
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    βαλε δυο τρεις φωτο στις φωτο μελων να δουμε περι τινος προκειται και να σε κατευθυνουμε καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3.  

  4. 15-05-15 15:04 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλε δυο τρεις φωτο στις φωτο μελων να δουμε περι τινος προκειται και να σε κατευθυνουμε καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-05-15 16:10 #5
    Προεπιλογή
    Οπως σωστα σου ειπαν ειναι κληρονομικο ,αλλα δεν ειναι κ κανενα προβλημα! Γυμνασε πυχεις κ γαμπες κ οι μυς θα ''απλωσουν'' κ προς τα κατω οσο ειναι προκαθορισμενο γι αυτους.
    Βελτιωσου εσυ καλα μυικα κ θα δεις εαν προσεχει κανεις τα αδυνατα ακρα!

    *Περαχωρα στο Λουτρακι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-05-15 00:15 #6
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Οπως σου ειπαν και οι προλαλησαντες αδερφε
    Προφανως γενετικο ειναι αλλα εκμηδενισε τις πιθανοτητες εσυ με γυμναστικη και αν ειναι τελικα θα το δειξει ο καιρος.
    Εγω εχω τη καταρα των ψηλων...λεπτη γαμπα!! Παιζω αυστηρα τις ασκησεις,βαζω παραπανω κιλα απο διπλασιους απο εμενα και θεωρητικα ειναι κατω απο το λογικο μεγεθος που θα'πρεπε με τις προπονησεις. Γραμμωμενες-φλεβικοτητα-δυνατες αλλα οχι μπαλες!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-05-15 16:09 #7
    Προεπιλογή
    φίλε και εγω παντα αυτο το πρόβλημα ειχα. το μονο που μπορεις να κανεις ειναι το να συμβιβαστεις με την ιδεα οτι οι καρποι των χεριων σου δεν θα παχυνουν ποτε.
    Απάντηση με παράθεση