Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21
  1. 08-04-15 19:45 #1
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή Craze v2 (Driven Sports)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα πρεπει να ναι πολυ καλο,γι αυτο και θα το καταργησουν και θα βγαλουν v2 αντε devil ψησου κ αλλο ενα θετικο review
    Είπε τότε ο Sofos....

    & 4 χρόνια μετα....

    Όνομα: ImageUploadedByTapatalk1428511555.064172.jpg Εμφανίσεις: 908 Μέγεθος: 28,9 KB

    Driven Sports Craze V2 40 Servings Supplement Facts

    40 ServingsCraze V2
    Serving Size: 1 Scoop (7.38g)
    Servings per container: 40
    Amount Per Serving
    Vitamin C (as ascorbic acid)250mg
    Craze Proprietary Blend4.75g
    Creatine Monohydrate, Trimethylglycine (Betaine Anhydrous), L-Tyrosine, L-Citrulline, Choline Bitartrate, Greater Galangal Extract (root), Little Clubmoss Extract (whole plant), Caffeine, Anhydrous, Green Coffee Bean Extract, Velvet Bean Extract (seed)


    Έτσι απλα για να υπάρχει.....


    Sent from my iPad using Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-04-15 19:47 #2
    Προεπιλογή Craze v2 (Driven Sports)
    Όνομα: 2015-04-08-19-47-26.jpg Εμφανίσεις: 935 Μέγεθος: 76,0 KBΌνομα: ςδασδαςδςαδς.jpg Εμφανίσεις: 959 Μέγεθος: 20,8 KB

    Πριν λίγο είδα ανακοίνωση της Driven Sports στο Facebook. Κοίταξα να δω αν είναι πρωταπριλιά, δεν ήταν. Μπήκα στο επίσημο site, μη τα πολυλογώ, υπάρχει ΗΔΗ σε τρελή τιμή στον λέοντα.

    Καλό Πάσχα!

    Edit, τα συστατικά μπόρεσα να τα βάλω μόνο με screenshot από το Android, γι' αυτό και η πελώρια φωτό!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-04-15 19:59 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το μπλεντ ειναι πολυ μικρο για τα συστατικα που εχει...δεν τα δικαιολογει με την καμια.
    επισης απο τα 7κατι γρ που ειναι το σκουπ ,το μπλεντ του ειναι 5 παρακατι..ολα τα υπολοιπα δλδ ειναι γεμισμα.

    κ απο τα 4 κατι εχει λογικα

    1-1.5γρ κρεατινης
    1γρ betain
    500mg τυροσινη
    500mg κιτρουλινη
    200μγ καφεινη + το αλλο φυτο που δινει πριν αυτο αυτη (το οποιο οτι κ αν ειναι,δεν ειναι καν extract)
    κ κατι ψιλα απο τα 2 τελευταια

    βλεπει κανεις απο εσας καποιο λογο να το αγορασει ,γιατι μονο αν ειχε 15 ευρω θα το περνα κ παλι με βαρια καρδια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-04-15 20:04 #4
    Προεπιλογή
    Εγώ περιμένω τις κριτικές και πράττω ανάλογα... με το Frenzy, ο κόσμος το είπε ξεκάθαρα "ούτε πλησίασε το Craze".
    Αν πουν το ίδιο και γι' αυτό, δε θα το προτιμήσω, αν πουν για τίποτα χορευτικά μέσα στο γυμναστήριο, εγώ δηλώνω αγοραστής από τώρα!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-04-15 20:05 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι,δεν ξερω..
    αν γινει οπως τα λες θα πρεπει να εχεις υποψιν σου οτι μαλλον δεν ειναι οπως τα λεει η ετικετα.

    για το αν θα το επερνα η οχι σε συτη την περιπτωση ,θα σου απαντησω "μαλλον ναι" αλλα με επιγνωση του τι περνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-04-15 20:09 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι,δεν ξερω..
    αν γινει οπως τα λες θα πρεπει να εχεις υποψιν σου οτι μαλλον δεν ειναι οπως τα λεει η ετικετα.

    για το αν θα το επερνα η οχι σε συτη την περιπτωση ,θα σου απαντησω "μαλλον ναι" αλλα με επιγνωση του τι περνω.
    Κάπου εκεί δεν ελπίζουμε όλοι?

    Όπως και να 'χει, υπομονή και θα μάθουμε, πιστεύω βαριά σε 1 βδομάδα θα έχουμε κριτικές, ο κόσμος φαίνεται να έπεσε με τα μούτρα, πράγμα αναμενόμενο όμως!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-04-15 03:33 #7
    Προεπιλογή
    Εν τω μεταξύ υποτίθεται πως το frenzy ήταν το craze #2 το οποίο κόστιζε το μισό.. Αλλά απ'οτι φαίνεται βρήκαν τον σωστό διάδοχο σε μεγαλύτερη τιμή..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-04-15 10:13 #8
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου εκεί δεν ελπίζουμε όλοι?

    Όπως και να 'χει, υπομονή και θα μάθουμε, πιστεύω βαριά σε 1 βδομάδα θα έχουμε κριτικές, ο κόσμος φαίνεται να έπεσε με τα μούτρα, πράγμα αναμενόμενο όμως!
    αυτη η παρανοια του παιρνω κατι κ ευελπιστω να εχει κατι αλλο μεσα, δεν την καταλαβαινω..οχι δεν ελπιζουμε ολοι εκει!

    το προιον ειναι μαπα..4,75 γρ. με ολα αυτα μεσα απλα δεν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-04-15 15:18 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτη η παρανοια του παιρνω κατι κ ευελπιστω να εχει κατι αλλο μεσα, δεν την καταλαβαινω..οχι δεν ελπιζουμε ολοι εκει!

    το προιον ειναι μαπα..4,75 γρ. με ολα αυτα μεσα απλα δεν...
    Να αγιάσει το στόμα σου. εκατό φορές το έχω πει...αν θες να πάρεις κάτι απαγορευμένο πάρε απαγορευμένο όχι να περιμένεις, από ένα συμπλήρωμα που εξ αρχής ξέρεις πως δεν έχει αυτό που αναγράφει, να έχει κάτι (που δεν ξέρεις τι είναι) που θα σου δουλέψει σαν απαγορευμένη ουσία. Θεωρώ τραγική αυτή τη νοοτροπία. Καλά για το προϊόν τι να πω..απ' τα χειρότερα και μικρότερα μπλέντς που έχω συναντήσει. 4.75γρ μπλέντ με πρώτο συστατικό την κρεατίνη, γελάει ο κόσμος. Ο ορισμός της αναξιοπιστίας αυτή η εταιρία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-04-15 09:58 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    νταξ εγω θα κανω λιγο τον δικηγορο του διαβολου γιατι οπως εγραψα κ απο πανω εμενα δεν με πολυνοιαζει αυτο..εδω κανονικα φαγητα τρωμε κ δεν ξερουμε τι μπορει να εχουν μεσα.
    απλα θεωρω οτι ειναι σωστο να τα γραφουμε αυτα μιας κ ο κοσμος πρεπει να εχει μια ιδεα του τι αγοραζει..φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι ντε κ καλα το συγκεκριμενο ειναι spiked αλλα καλο ειναι να ειμαστε λιγο υποψιασμενοι αν αποδειχτει "τουρμπο"
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-04-15 10:59 #11
    Προεπιλογή
    Aντε να δουμε τι λεει και αυτο.Εμενα παντως το προηγουμενο δεν μου ειχε δουλεψει καθολου.
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-04-15 06:51 #12
    Προεπιλογή
    Αν κάτι απο τα Greater Galangal Extract και Little Clubmoss Extract δεν είναι κάποιο μυστηριώδες μίγμα πρέζας με crystal meth, το συμπλήρωμα είναι για πέταμα και η εταιρία βλέποντας και τα υπόλοιπα συμπληρώματα που βγάζει, πάει σιγά σιγά για κλείσιμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-04-15 11:23 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MyoBomb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κάτι απο τα Greater Galangal Extract και Little Clubmoss Extract δεν είναι κάποιο μυστηριώδες μίγμα πρέζας με crystal meth,
    ε ,η εταιρια προσπαθει με πλαγιο τροπο να κερδισει τους χρηστες πονταροντας αλλου κ οχι σε σωστα συστατικα..
    για αυτο που γραφεις επειδη δεν το εχω κοιταξει κ δεν εχω κ πολυ χρονο ,εχεις κανα info να δωσεις γιατι με ενδιαφερει..
    αν ειναι πολυ "ζορικο" για να το γραψεις στο θεμα κ σε πμ θα το εκτιμουσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-04-15 19:19 #14
    Προεπιλογή
    Πιστεύω οτι με αυτά τα 2 συστατικά μας λένε ευθέως οτι κοροιδεύουν τον κόσμο...

    Το Alpinia galanga (galangal) το χαμε φέρει στη σχολή μου στο χημικό μήπως και καλά απομονώνανε την ουσία που το κάνει lipid-lowering(αυτή είναι η ιδιοτητά του)...και πράσινα άλογα. Τελικά είναι ένα υποείδος του ginger που φυτρώνει στην Ασία και κάνει τα ίδια με το quercetin και μάλιστα με πολύ μικρότερη δράση (άχρηστο απλά).
    Το Little clubmoss είναι το γνωστό μας hyperzine-A στην ασιατική παραλλαγή του... ok ένα καλό τυπικό stim.

    Και αυτό το συμπλήρωμα θα έρθει ελλάδα με 42,36 ευρώ τιμή...γιαυτό και είπα αν δεν έχει κάποιο μίγμα ισχυρών ναρκο-δειγερτικών κρυμένο είναι κοροιδία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-04-15 20:51 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σουπερ θενκς για τις πληροφοριες..
    ετσι οπως το εγραψες νομισα οτι ηταν οντως τπτ προδρομοι meth κλπ κ ψαρωσα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία