Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 06-03-15 12:22 #1
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή Diet Pro Protein (SCI-MX)


    την εχει δοκιμασει κανεις αυτη εδω?
    αν ναι,μια αποψη θα ηταν καλοδεχουμενη ,αλλα δεν θελω γενικοτητες ,θελω κατι συκεκριμενα για διαλυτοτητα ,υφη ,γευση κ κατα ποσο ευπεπτη μπορει να ειναι.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-15 13:08 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Αυτή θέλω να τη δοκιμάσω και εγώ!! Έχει διαφορά από την Diet Pro Meal Protein (Sci-MX)
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-03-15 13:10 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχει κατι μικροδιαφορες ,κ την εχει με καλη εκπτωση ο Αθλητης αλλα δεν ειναι για μενα κ δεν θελω να τον καψω τον φιλο που θα του την προτεινω ,μην να καταληξει να παρει κανα στοκο..για αυτο ρωταω ουσιαστικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-07-15 09:05 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Kαι αυτην την περίοδο είναι σε έκπτωση στο eshop και φαίνεται καλή περίπτωση.Την δοκίμασε καποιος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-07-15 10:04 #5
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Tην εχω προτείνει σε πολλους φιλους μεχρι στιγμης,σε όλες τις γευσεις που βγάζει..Σε περίοδο γράμμωσης...όλοι με τις καλυτερες εντυπωσεις σε γευση(κυρίως για σοκολατα,βανιλια) και σε διαλυτοτητα...δεν εχει τυχει ακομα να τη δοκιμασω (μείον ίσως ,το οτι η sci-mx δε βγάζει δειγματακια),οποτε δεν μπορώ να εκφέρω ολοκληρωμενη αποψη
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-07-15 16:58 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχει κατι μικροδιαφορες ,κ την εχει με καλη εκπτωση ο Αθλητης αλλα δεν ειναι για μενα κ δεν θελω να τον καψω τον φιλο που θα του την προτεινω ,μην να καταληξει να παρει κανα στοκο..για αυτο ρωταω ουσιαστικα.
    τελικα ο φιλος δεν την χρησιμοποιησε, οποτε θα περασει σε μενα απο βδομαδα
    θα γραψω εντυπωσεις οταν την δοκιμασω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-09-15 19:12 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αργησα λιγο αλλα δεν βαριεσαι..

    απο διαλυτοτητα 10/10
    υφη ειναι παχυρευστη ακομα κ αν βαλεις λιγο παραπανω νερο, τουλαχιστον απο τα 200 περιπου ml που βαζω συνηθως.
    οποτε την φχαριστιεσαι, γιατι γινεται σαν milkshake ακομα κ με νερο.
    γευση σοκολατα, μετα απο 2 φορες που προσπαθουσα να θυμηθω τι ακριβως μου θυμιζε τα καταφερα..ειναι κατα 80% ιδια στην γευση, με την παλαι ποτε πολυαγαπημενη 90+ nutrisport..κ ναι, εχει κ αυτη την χαρακτηριστικη χωματιλα, που πολλοι αγαπουν

    η αληθεια ειναι οτι σαν προιον για μενα δεν θα το αγοραζα, αλλα εμεινα 100% ικανοποιημενος απο ολα..εχει κ κατι ξανθανικα βεβαια, αλλα ευτυχως δεν ειχα καποιο θεμα γιατι θα πηγαινε τσαμπα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-02-16 00:08 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αργησα λιγο αλλα δεν βαριεσαι..

    απο διαλυτοτητα 10/10
    υφη ειναι παχυρευστη ακομα κ αν βαλεις λιγο παραπανω νερο, τουλαχιστον απο τα 200 περιπου ml που βαζω συνηθως.
    οποτε την φχαριστιεσαι, γιατι γινεται σαν milkshake ακομα κ με νερο.
    γευση σοκολατα, μετα απο 2 φορες που προσπαθουσα να θυμηθω τι ακριβως μου θυμιζε τα καταφερα..ειναι κατα 80% ιδια στην γευση, με την παλαι ποτε πολυαγαπημενη 90+ nutrisport..κ ναι, εχει κ αυτη την χαρακτηριστικη χωματιλα, που πολλοι αγαπουν

    η αληθεια ειναι οτι σαν προιον για μενα δεν θα το αγοραζα, αλλα εμεινα 100% ικανοποιημενος απο ολα..εχει κ κατι ξανθανικα βεβαια, αλλα ευτυχως δεν ειχα καποιο θεμα γιατι θα πηγαινε τσαμπα.

    Αδερφέ εγω ειμαι 18 χρονών και μπορω να πω εχω φυσιολογικο σωμα ασχολουμαι με την γυμναστικη εδω και 2 χρονια μονο που εχω βαλει κατι κιλακια τωρα τελευταια και εχω λιπος στην περιοχη της κοιλιας..Δεν εχω ξαναπαρει πρωτεινες και σκεφτομαι σοβαρα να παρω αυτην εδω την πρωτεινη.. Καθε συμβουλη θα ηταν χρησιμη..οταν λες ''ξανθανικα'' τι εννοεις? Επισης θελω να καψω το λιπος αλλα να μην χασω την μυικη μου μαζα.. Και ειναι καλυτερο να την παιρνω πριν η μετα την προπονηση; αυτα ^_^ ευχαριστω,καθε συμβουλη θα βοηθησει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-02-16 00:16 #9
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δημιουργησε το δικο σου θέμα pokopikos, εδώ ειναι μονο για αξιολογηση του παραπάνω προιοντος και οχι για συμβουλές.

    Σε αυτο που θέλεις να κάνεις η πρωτεινη που θα πάρεις ειναι το τελευταιο πράγμα που θα επρεπε να σε ενδιαφερει

    για το ξανθακικο πιθανολογώ εννοει το xanthαm gum που έχει στα συστατικά του
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 16-02-16 στις 00:21
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-02-16 00:23 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημιουργησε το δικο σου θέμα pokopikos, εδώ ειναι μονο για αξιολογηση του παραπάνω προιοντος και οχι για συμβουλές.

    Σε αυτο που θέλεις να κάνεις η πρωτεινη που θα πάρεις ειναι το τελευταιο πράγμα που θα επρεπε να σε ενδιαφερει

    για το ξανθακικο πιθανολογώ εννοει το xanthαm gum που έχει στα συστατικά του
    οκευ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-04-17 14:04 #11
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση