Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 16-12-14 16:30 #1
    Προεπιλογή Μπορω να βαλω ογκο με γυμναστικη στο σπιτι?
    Πηγαινα στο γυμναστηριο περιπου ενα χρονο..πριν 3 μηνες τραυματιστηκα στο θωρακα και εχω φτασει στο μηδεν παλι...λεφτα για γυμναστηριο δεν εχω οποτε θα αρχισω να κανω γυμναστικη στο σπιτι..πιστευετε οτι υπαρχουν καταληλλες ασκησεις που να κανουν εστω και μια μικρη αλλαγη στο σωμα και να μπορω να τις πραγματοποιησω στο σπιτι? ξερω οτι δεν μπορω να πετυχω στο σπιτι οσα μπορω να πετυχω στο γυμναστηριο αλλα επειδη μου αρεσει να γυμναζομαι δεν θα παρατησω τον εαυτο μου..(θα ακολουθησω σωστη διατροφη και ολα τα απαραιτητα) Ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-14 23:25 #2
    Προεπιλογή
    Για σου φιλε. Για αρχη αν εχεις μονοζυγο καλο θα ηταν. Μπορεις να ξεκινησεις με κλειστη λαβη για δικεφαλα, ανοιχτη λαβη (με τις παλαμες να μη κοιτανε εσενα) για πλατη, push-ups ( οχι απαραιτητα τα κλασσικα υπαρχουν πολλες καλες παραλλαγες οπως π.χ τα diamond push-ups κλπ.). Επισης για ποδια μπορεις να κανεις ελευθερο squat ή παρε κατι σχετικα βαρη πιαστο με τα χερια και κανε για μεγλαυτερη επιβραδυνση. Για κοιλιακους κλασσικα πραγματα ροκανισματα κλπ. Μπορεις να βρεις στο youtube διαφορες ασκησεις για κοιλιακους. Και οταν μπορεσεις πηγαινε παρε κανα σετ βαρακια να γινει πιο καλη η προπονηση Ολα αυτα σε βαθος χρονου και με μια καλη διατροφη οπως λες θα εχεις αποτελεσματα καλα.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-12-14 22:44 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    αν προσέχεις και έχεις κάποια στοιχειώδη γνώση στη σωστηεκτέλεση των ασκήσεων και κάνεις διατροφή κάτι θα κάνεις και στο σπίτι
    απλα πέρα απο την προπόνησηχωρίς καλόφαγητό όγκος δεν μπαίνει , απλα πρόσεξε ποιές ασκήσεις θα κάνεις τι δυνατότητα έχεις δηλαδή κάνε τες σωστα με ένα πρόγραμμα και μόνο κερδισμένος θα είσαι εφόσον δεν μπορείς όπως λές να πάς γυμναστηριο για μια πιο ολοκληρωμένη προπόνηση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-12-14 16:01 #4
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δεν του φαινεται αλλα ειναι ελληνας ο αντωνης , οποτε αν θελεις να τον ρωτησεις κατι μπορεις να τον βρεις και εδω αλλα πλεον χρησιμοποιει ελαχιστα το facebook.

    https://www.facebook.com/HomeMadeMuscles?fref=ts
    e-mail : homemademusclemail@gmail.com , στειλε του καλυτερα email με οτι αποριες εχεις

    http://www.homemademuscle.com/
    Απάντηση με παράθεση