Σελίδα 27 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 17252627282937 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 391 έως 405 από 581
  1. 16-10-14 16:15 #391
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    κατι αντίστοιχο δηλαδη να έβλεπες εμένα δηλαδη μετα απο χρόνια γλυκούλη και να σπάω λίγο τον καρπό , μαλί με ανταύγιες κτλ και να πείς αυτη είναι αλλαγή , ριζική αλλαγή που λένε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-10-14 14:27 #392
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Στον προσφατο αγωνα τις IBFA συναντηθηκαν και εγιναν ομαδα ανθρωποι που εχω βοηθησει σαν αθλητες και με εχουν και αυτοι βοηθησει με τη σειρα τους σε πολλες φασεις της ζωης μου....

    Το εχω ξαναπει εδω μεσα οτι αυτο το αθλημα πρεπει ΜΟΝΟ να μας ενωνει οπου και εαν "ανηκουμε" και οι προσωπικες μας σχεσεις να μεταδιδονται και στους νεοτερους αθλητες !

    Θελω να ευχαριστησω προσωπικα τον ΜΑΝΟΠΟΥΛΟ Α. και τον ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Δ. καθως εδωσαν και με το παραπανω οτι χρειαζοταν ο αθλητης μου σαν να επαιζαν αυτοι !

    Για τον Τριανταφυλλου θα μιλησω αργοτερα



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-10-14 20:41 #393
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    είναι πραγματικοι φιλοι Στέλιο να τα λέμε κι αυτα γιατι πραγματικά σε νοιάζονται και μπορώ να πώ απο ότι είδα με τον Διονύση περισσότερο ενδιαφέρον έδειξε για τον Μανώλη απο ότι αν κατέβαινε ο ίδιος στούς αγώνες και αυτό απο ότι έχω καταλάβει εκτός ότι ο Μανώλης είναι συμπαθής και σαν άνθρωπος εκτός απο καλός αθλητής , επειδή είναι και δικός σου αθλητής γι αυτο και το έντονο ενδιαφέρον
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-10-14 21:24 #394
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι πραγματικοι φιλοι Στέλιο να τα λέμε κι αυτα γιατι πραγματικά σε νοιάζονται και μπορώ να πώ απο ότι είδα με τον Διονύση περισσότερο ενδιαφέρον έδειξε για τον Μανώλη απο ότι αν κατέβαινε ο ίδιος στούς αγώνες και αυτό απο ότι έχω καταλάβει εκτός ότι ο Μανώλης είναι συμπαθής και σαν άνθρωπος εκτός απο καλός αθλητής , επειδή είναι και δικός σου αθλητής γι αυτο και το έντονο ενδιαφέρον

    Μιλουσα το μεσημερι με Τζιλοπουλο Λιακο και του ελεγα πως αν κατι μου λειπει τετοιες περιοδους ειναι οι παραιες που καναμε σε αγωνες σαν αθλητες η θεατες με τις ατελειωτες "θεωριες" μας και "κοντρες" !

    Να μαστε καλα καποια στιγμη να ξαναβρεθουμε ολοι μαζι παλι.....

    Οσο για σενα γρια ειχες δεν ειχες παλι το χωρεψες το "τσαμικο" με το γενικο νικητη και φετος



    Όνομα: ibfa-hellas-championship-2014-naousa-2027.jpg Εμφανίσεις: 562 Μέγεθος: 104,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-10-14 21:40 #395
    Προεπιλογή
    Χορευταράς ο Ηλίας, και το μπλουζάκι του πολύ cool
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-10-14 21:48 #396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χορευταράς ο Ηλίας, και το μπλουζάκι του πολύ cool
    Κ αυτος ο δικεφαλος του δεν πεφτει με τπτ λεμ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-14 22:39 #397
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλουσα το μεσημερι με Τζιλοπουλο Λιακο και του ελεγα πως αν κατι μου λειπει τετοιες περιοδους ειναι οι παραιες που καναμε σε αγωνες σαν αθλητες η θεατες με τις ατελειωτες "θεωριες" μας και "κοντρες" !

    Να μαστε καλα καποια στιγμη να ξαναβρεθουμε ολοι μαζι παλι.....

    Οσο για σενα γρια ειχες δεν ειχες παλι το χωρεψες το "τσαμικο" με το γενικο νικητη και φετος


    Έτσι είναι Στέλιο , το θέμα είναι και το ρεζουμέ ότι μιλάμε όπως νιώθουμε χωρίς υπεκφυγές και μπούρδες , γιατι θεωρώ ότι και μέσα απο διαφωνίες μπορεί να βγεί κάτι καλό παρα να χαιδεύουμε αυτιά

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χορευταράς ο Ηλίας, και το μπλουζάκι του πολύ cool
    το μπλουζάκι διαφημιστικό Γιάννη απο ένα γνωστό μαγαζί

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κ αυτος ο δικεφαλος του δεν πεφτει με τπτ λεμ!
    τώρα αυτο που είπες Χρήστο δε μπορω να το αφήσω να πέσει κάτω και να συμπληρώσω αν όλοι οι μύς ακολουθήσουν το παράδειγμα του δικεφάλου (στα γεράματα ενοώ) και δεν πέφτουν , τι άλλο να θέλω
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-10-14 16:43 #398
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Cool
    ΣΤΕΛΙΟ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1992 ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΘΛΗΤΗΣ.
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-12-14 22:40 #399
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Για να δουμε τι ειδε το "βλεμμα" χειμωνιατικα :

    Επαληθευση στο οτι οι κατηγοριες MASTER παραμενει το τελευταιο προ-πυργιο του Hardcore BB ακομα βαση συμμετοχων και επιπεδου.

    Λογο εποχης ο αριθμος συμμετοχων ικανοποιητικος με ελαχιστους ομως ποιοτικους αθλητες !

    Σε ολους τους αγωνες το ΜΕΓΑ μπαχαλο οι κατηγοριες γυναικων. Η Μπαλαμπανη καλο ειναι να σκεφτει πως το ονειρο μπορει να γινει πραγματικοτητα καθως ηταν και βελτιωμενη και χωρις ανταγωνισμο εντος συνορων.

    Πολυ φασαρια για το Γενικο WABBA χωρις λογο......το εργο εχει συνεχεια και οι "μασκες" αρχισαν να πεφτουν ! Εδω θα δουμε πολλα μαχαιρωματα μεχρι τον επομενο Μαιο !

    IBFA καλα το παει μενει μονο να δειξει συνοχη και συνεχεια.....

    NAC εκπληξη για εμενα το Γενικο του εξω ! Καποια στιγμη πιστεψα πως επεσε και εκει το επιπεδο αλλα εκανα λαθος....ΛΕΦ συνεχισε την σκληρη δουλεια και κρατα χαμηλα το κεφαλι ! Τωρα πρεπει να εισαι "επιλεκτικος"...

    IFBB απλα ενα τρομερο Παγκοσμιο !

    ΝΑΒΒΑ - WFF λαθος η μη διεξαγωγη εστω ενος αγωνα.......θα φανει και θα το βρουν μπροστα τους !

    Ξεχωρησα μονο την Μπαλαμπανη απο αθλητες ανδρες γυναικες απο αυτο το χειμωνα ! Ολοι οι υπολοιποι στασημοι.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-12-14 02:13 #400
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Μια από τα ίδια είδαμε Στέλιο. Τίποτα παραπάνω... Μέχρι το Μάη τα περισσότερα θα έχουν ξεχαστεί και όλοι θα ξανακάνουν κύκλο. Απλά μεγάλωσε ο κύκλος και μπήκαν πολλοί στο ''χορό''...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-12-14 13:07 #401
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Σε ολα τα παιδια "γερους" και "γριες" εδω μεσα τις καλυτερες ευχες μου !



    Όνομα: unnamed.jpg Εμφανίσεις: 305 Μέγεθος: 171,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-12-14 18:30 #402
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    μπά έχουμε και τρίτη ηλικία εδω μέσα δεν το ξερα

    Χρόνια πολλα Στελάρα καλα Χριστούγεννα και καλή χρονιά να έχουμε με χαρα και ευτυχία , Αγάπη και Ειρήνη σε όλο το κόσμο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-12-14 20:11 #403
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Cool
    Χριστούγεννα καλά με υγεία σε όλο τον κόσμο
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-12-14 11:32 #404
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Το δεντρο του παραδεισου εχει απο σημερα (δυστηχως) το δικο του αστερι.........

    "Απιστευτη" χρονια απωλειων........


    Όνομα: 226315_223691244309170_1331165_n.jpg Εμφανίσεις: 283 Μέγεθος: 253,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-12-14 00:36 #405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δεντρο του παραδεισου εχει απο σημερα (δυστηχως) το δικο του αστερι.........

    "Απιστευτη" χρονια απωλειων........


    Όνομα: 226315_223691244309170_1331165_n.jpg Εμφανίσεις: 283 Μέγεθος: 253,8 KB
    Εχεις δικιο Στελιο ας ευχηθουμε το νεο ετος να ειναι καλυτερο κ γενικα , κ ειδικα στο χωρο του Β.Β!

    *Κατι ακουσα οτι η κοπελα εφυγε απο τροχαιο;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 27 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 17252627282937 ... ΤελευταίαΤελευταία