Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 26-11-14 00:42 #16
    Προεπιλογή
    έχω πολλυ καιρό να μπω στο φόρουμ και με πολλή ενθουσιασμο διαβασα ολα τα σχόλια ενα ενα με προσοχη.αρχικα σας ευχαριστω όλους για την βοηθεια και τον χρόνο σαας!
    Νιωθω πιο δυνατη και με αποφασιστικοτητα καιι τοσα ατομα (εσας αλλα και γενικα το φορουμ) στο πλευρο μου
    Χιλια ευχαριστω ξανα να ειστε καλα και καλη συνεχεια σε οτι και να κανετε σε ολους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-11-14 01:18 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    καλα κάνεις και ενθουσιάζεσαι Χριστινάκι , είδες τι καλα παιδια με το αίσθημα της προσφορας εδω μέσα , αλλα και συ ας μην ήσουν κοριτσι με μια όμορφη φώτο που έβαλες αβαταρ να δούμε θα ήταν η ίδια υποστήριξη?

    πλάκα κάνω ακόμα και μπάζο φωτο να έβαζες για ξεκάρφωμα τουλάχιστον την ίδια αντιμετώπιση θα είχες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-14 08:03 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα κάνεις και ενθουσιάζεσαι Χριστινάκι , είδες τι καλα παιδια με το αίσθημα της προσφορας εδω μέσα , αλλα και συ ας μην ήσουν κοριτσι με μια όμορφη φώτο που έβαλες αβαταρ να δούμε θα ήταν η ίδια υποστήριξη?

    πλάκα κάνω ακόμα και μπάζο φωτο να έβαζες για ξεκάρφωμα τουλάχιστον την ίδια αντιμετώπιση θα είχες
    Χαχαχα ειναι αληθεια αυτο με το αισθημα της προσφορας! Αφου οταν πηγαινα γυμναστηριο ο τραινερ εκει δεν πολυ ασχολητουν και σταματησα γτ νευριαζα επισης εδω στην κυπρο ειναι λιγο τσιμπιμενες οι τιμες και δεν εχω και δυνατοτητα προσβασης οποτε το φορουμ εγινε ο τραινερ μου..κ ευχαριστω πολυ!
    Φωτο αβαταρ ειναι αυτη που εχω εκει στο ονομα μου?ειμαι ψυλοαασχετη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-11-14 12:44 #19
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Ειναι κ το πνευμα των Χριστουγεννων που μας εχει βαλει στο mood του να ειμαστε καλοι ανθρωποι,να βοηθαμε το συνανθρωπο και να προσφερουμε κ "κοινωνικο εργο" οπου χρειαζεται

    Συμφωνεις κ συ Ηλια φανταζομαι ετσι?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-11-14 14:42 #20
    Προεπιλογή
    Χαχαχαχ οτι αποριες εχω ως αρχαρια να της κανω τρ δλδ πριν ν ερθουν τα χριστουγεννa που ειστε καλοι ανθρωποι
    Ηλιας ειναι ο TRIANTAFYLLOU να υποθεσωω?εσενα πως σσ λενε COBRA._STYLE??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-11-14 18:13 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ναι καλα κατάλαβες ποιός είναι ο ηλίας , η φωτο σου φαίνετε βοήθησε στο θεάρεστο έργο της προσφοράς και ο κόμπρας είναι ο Εμμανουήλ κατα κόσμο
    και χοντρούλα να ήσουν πάλι θα τύχαινες βοήθειας γιατι κι αυτες μεταμορφώνονται σε κουκλίτσες και δε λέει να τρώμε σνομπάρισμα μετα όταν γίνουν τουμπανέιρο

    πέρα απο πλάκα εδω είναι καλα παιδια ειδικα τα αγόρια για σπίτι που λένε και εκμεταλευτείτε το πνεύμα των Χριστουγέννων και όλα τα χατήρια σας ότι θέλετε θα σας κάνουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-11-14 18:20 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι καλα κατάλαβες ποιός είναι ο ηλίας , η φωτο σου φαίνετε βοήθησε στο θεάρεστο έργο της προσφοράς και ο κόμπρας είναι ο Εμμανουήλ κατα κόσμο
    και χοντρούλα να ήσουν πάλι θα τύχαινες βοήθειας γιατι κι αυτες μεταμορφώνονται σε κουκλίτσες και δε λέει να τρώμε σνομπάρισμα μετα όταν γίνουν τουμπανέιρο

    πέρα απο πλάκα εδω είναι καλα παιδια ειδικα τα αγόρια για σπίτι που λένε και εκμεταλευτείτε το πνεύμα των Χριστουγέννων και όλα τα χατήρια σας ότι θέλετε θα σας κάνουν
    Καταρχην Χαρηκαεχεις δικαιο Ηλιαα!
    Και επισης αυτο π λεγαμε ολοι ημαστε ομορφοι σε διαφορετικα ματια
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12