Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 04-10-14 11:39 #1
    Προεπιλογή Κολυμβηση - γυμναστήριο
    Καλημέρα-Καλησπέρα.εχω ξεκινησει κολυμβητήριο εδω και εναν χρονο και εχω δει καλυτέρευσή στο σώμα μου ημουν στα 71 και εχω πεσει στα 63 κιλα.ομως θελω γραμμωση και πιστεύω πως με το κολυμβητήριο μονο του δεν μπορεσω οποτε λεω να τα συνδιασω και να πηγαινω 2 κολυμβηση 2-3 φορες γυμναστήριο(κολυμβηση σαν αεροβια)πειτε μου γνωμες και αποψεις ευχαριστω εκ των προτέρων!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-14 14:56 #2
    Προεπιλογή
    καλησπερα. Για να δεις ωραια γραμμωση στο σωμα σου χρειαζεται πρωτα να βαλεις κρεας πανω σου... Με την αεροβια που εχει το κολυμπι(διοτι ειναι αθλημα αεροβιας κυριως), δεν μπορεις να το πετυχεις αυτο.. Για να βαλεις κιλα πανω σου χρειαζεται να γυμναζεσαι με βαρη και να κανεις πολυ λιγο αεροβιο εως και καθολου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-10-14 14:10 #3
    Προεπιλογή
    Αν ο στόχος σου είναι η γράμμωση θα ξεκινήσεις από μια σωστή διατροφή και τα υπόλοιπα ακολουθούν.
    Για να χαθεί το όποιο λίπος υπάρχει πρέπει να ακολουθήσεις μια υποθερμιδική δίαιτα δηλαδή λιγότερες θερμίδες από όσες καις.

    Αν θες διάβασε σχετικά με το θέμα στις διατροφές ή βάλε κάτι πρόχειρα για να σχολιάσουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-10-14 12:19 #4
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    κολυμπι + βαρη , πολυ ωραιος συνδυασμος. Ομως υπαρχει ο κινδυνος αμα δε τρως σωστά να μη βλεπεις αποτελεσμα.. Θελει μασα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-10-14 16:36 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morgoth Εμφάνιση μηνυμάτων
    κολυμπι + βαρη , πολυ ωραιος συνδυασμος. Ομως υπαρχει ο κινδυνος αμα δε τρως σωστά να μη βλεπεις αποτελεσμα.. Θελει μασα.
    δεν μιλαω μονο για βαρη αλλα και για συγκεντρωση στουα μυς των κοιλιακων και της πλατης οπως απλες ασκησεις κοιλιακων και πους απς διζυγο κλπ οταν λες για μασα εννοεις διατροφη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-10-14 22:19 #6
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Καταρχην ποτε η κολυμβηση εγινε αεροβιο? Εκτος αν πας και παιζεις στην πισινα!

    Εχεις προπονητη στην πισινα ή πας χυμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-14 20:35 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχην ποτε η κολυμβηση εγινε αεροβιο? Εκτος αν πας και παιζεις στην πισινα!

    Εχεις προπονητη στην πισινα ή πας χυμα?
    οχι φιλε δεν παιζω.. μονος κανω αλλα μου λενε συμβουλες και με διορθωνουν σε οτι δουν οτι κανω λαθος επισης μου αυξανουν τα μετρα οποτε πιστευουν αυτοι
    Απάντηση με παράθεση