Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 26 από 26
  1. 03-10-14 20:24 #16
    Προεπιλογή
    Για μένα αυτό είναι λίγο ελλειπές. Δεν έχειrear delts/traps επίσης το total volume (τα σετ κυρίως δηλαδή) είναι λίγα.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-10-14 20:24 #17
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Δευτερα - Πεμπτη κι εγω θα εκοβα απο ενα σετ στην καθε ασκηση.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-10-14 20:26 #18
    Προεπιλογή
    Ρε παιδιά τα total sets δεν είναι πολλά νορμάλ είναι. 16 σετ στήθος-πλάτη, 8 δικέφαλα-τρικέφαλα- ώμοι. Μόνο μην μου πει κανείς κάτι για overtrain.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-10-14 20:51 #19
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα αυτό είναι λίγο ελλειπές. Δεν έχειrear delts/traps επίσης το total volume (τα σετ κυρίως δηλαδή) είναι λίγα.
    καταρχην ειναι φτιαγμενο για την λιλα που ηταν και αρχαρια τοτε τι δουλεια εχει αυτο το προγραμμα μαζι μου?δευτερον εγω με τα τσιν απς δεν ειχα ποτε σχεσεις και ουτε εχω σκοπο να συναψω τωρα το ιδιο και με τις βυθισεις στο ανω στηθος θελω να δωσω εμφαση και στην πυκντητα της πλατης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-10-14 21:00 #20
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά τα total sets δεν είναι πολλά νορμάλ είναι. 16 σετ στήθος-πλάτη, 8 δικέφαλα-τρικέφαλα- ώμοι. Μόνο μην μου πει κανείς κάτι για overtrain.
    +1 δεν ειναι καθολου πολλα ειδικα με τα σχετικα μεσα βαρη που θα χρησιμοποιω..καλα αυτο με την υπερπροπονηση ειναι ενας απο τους μεγαλυτερους μυθους εκει εξω πιθανοτερο ειναι να συναντηθεις φεις του φεις με την νεσυ και τον μπιγκ φουτ παρα να παθεις υπερπροπονηση ολοι την φοβουνται κανεις δεν την εχει παθει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-10-14 00:07 #21
    Προεπιλογή
    Οι περισσότεροι που φοβούνται για υπερπροπόνηση υποπροπονούνται man..
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-10-14 20:14 #22
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    rear delts/traps ναναι καλα το μονοζυγο,κωπ και τα dl.
    τωρα το αν ειναι για αρχαριους η οχι αυτο το προγραμμα ειδικα εσυ που δεν εχεις σχεση με τα chin ups μαλλον εκει εισαι λιγο αρχαριος κ εσυ οπως κ οι περισσοτεροι απο μας,αλλιως καλους αγωνες

    δεν χρειαζεται χλευασμος περι υποπροπονησης-υπερπρονονησης ασε που αποσο καταλαβα οτι κ αν ειπωθει εδω μεσα θα κρατησεις αυτο που θες να ακουσεις οποτε τσαμπα θρεντ
    καλη αρχη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-10-14 21:35 #23
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μεγαλε σαν γκομενα κανεις καταρχην τον εξοπλισμο που διαθετω τον ειδες??αναφερω πουθενα για μονοζυγο?οχι.. για διζυγο?το ιδιο... και φυσικα θα κρατησω αυτα που θελω ζητησα ενα προγραμμα για εναν τροπο προπονησης που δεν κατεχω ο χριστοφορος μου εδωσε ενα μπουσουλα την σειρα που βαζεις τις ασκησεις την συχνοτητα που παιζεις τις μυικες ομαδες και τα σετ πανω κατω τα οποια θα ακολουθησω το ειδος ομως των ασκησεων το επελεξα ο ιδιος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 04-10-14 στις 21:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-10-14 23:06 #24
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    μεγαλε να λειπουν οι χαρακτηρισμοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-10-14 23:40 #25
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε τραβα κανε ενα σετ την καθε ασκηση μην παθεις overtrain και αδειασε μας την γωνια αρπαχτηκες απο το πουθενα για το τι ειπα εγω στο χριστοφορο για την υπερπροπονηση δεν δινεις βαση στο οτι δεν εχω ουτε μονοζυγο ουτε διζυγο και εσυ εξακολουθεις να με παραπεμπεις σε προγραμματα που εχουν αυτες τις ασκησεις λεγοντας μου συν τοις αλλοις οτι δεν ακουω και θα κανω αυτα που εγω θελω, στην τελικη ο χριστοφορος ειναι 16 χρονων αν δεν κανω λαθος βλεπεις να εχω προβλημα να ακουσω ενα παιδι που παρολο το νεαρο της ηλικιας του εχει εμπειρια σε τετοιου ειδους προγραμματα?δεν νομιζω οποτε σταματα να λες πραγματα τα οποια δεν στεκουν..που θα μου πεις και τσαμπα thread
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 04-10-14 στις 23:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-10-14 01:15 #26
    Προεπιλογή
    Humanoid πιστεύω πως σε ένα upper/lower έχουν θέση ασκήσεις όπως για rear delts/ traps δν είναι fullbody εκτός και αν έχει τόσο καλά γονίδια που παίρνουν αμέσως τα rear delts από back exercises το ίδιο και για τα traps ο vaggan δεν θα στηρίξει την ανάπτυξη των τραπεζοειδών του στα chin ups ή rows ή στα deadlifts τα traps μεγαλώνουν όπου υπάρχει κίνηση shrug εκτός και αν κάνει deadlift 180kg+. Καλά είναι και αυτά αλλά όχι αν θες να μεγαλώσεις εκεί.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12