Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 113
  1. 18-10-14 15:57 #46
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Μιχάλη ευχαριστούμε και εμείς που μοιράζεσαι τις φωτογραφίες σου και την εμπειρία της αγωνιστικής προετοιμασίας μαζί μας. Ανυπομονούμε να σε δούμε και επίσκηνής
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-10-14 10:37 #47
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή






















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες             
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-14 13:56 #48
    Προεπιλογή
    Το μονο σημείο που δεν εχει φλέβα ειναι τα μαλλιά.... Μιχαλαρα καλη επιτυχία ρε φίλε,αν εχεις τέτοια ποιότητα δυόμισι εβδομάδες πριν τον αγώνα,σκέφτομαι τι θα βγάλεις στον αγώνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-14 15:12 #49
    Προεπιλογή


    Συγχαρητηρια Μιχαλη!
    Εκπληκτικος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-10-14 21:33 #50
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    λογικα θα παιξεις με γιωργο κωστελετο στην ιδια κατηγορια απο την ζακυνθο παλιοσειρες και οι δυο σας ενδιαφερουσες κοντρες αυτες μεταξυ δυο πολυ αξιολογων αθλητων απο τα παλια και οι δυο καμμπακ πιστευω τον εχεις στην παρουσα φαση μιχαλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-10-14 22:57 #51
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.808
    Προεπιλογή
    δεν έχεις να φοβηθείς τίποτε Μιχάλη , άλλωστε αυτη είναι και η νοοτροπία και ιδεολογία ενός ββερ απο τα παλια , μόνο ο κακός εαυτός και εφόσον είσαι έτσι 2 εβδομάδες πρίν τον αγώνα και με δεδομένο κάτι που γνωρίζουν όλοι οι αγωνιστικοί , ότι η φόρμα την τελευταία εβδομάδα αλλάζει πάντα πρός το καλύτερο , αρκεί να έχει κάνει σωστη προετοιμασία ο αθλητής και να ασχοληθεί μόνο με την λεπτομέρεια και το στέγνωμα για την σκηνή

    οπότε με βάση τις φωτο είσαι στο σωστο τάιμινκ για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-10-14 06:14 #52
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικα θα παιξεις με γιωργο κωστελετο στην ιδια κατηγορια απο την ζακυνθο παλιοσειρες και οι δυο σας ενδιαφερουσες κοντρες αυτες μεταξυ δυο πολυ αξιολογων αθλητων απο τα παλια και οι δυο καμμπακ πιστευω τον εχεις στην παρουσα φαση μιχαλη
    O Κωστελέτος είναι από Κέρκυρα. Μακάρι να δούμε παλιούς αθλητές σε νέα comeback. καλή συνέχεια
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-10-14 06:23 #53
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή
    vaggan, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, ο Γιώργης είναι και γνωστός μου και είναι και ένας αθλητής που πάντα ήταν σε πάρα πολύ καλό επίπεδο και πραγματικά το να παίξουμε μαζί ανεβάζει το επίπεδο της κατηγορίας.
    Ηλία, έκανα μια προετοιμασία-ποίημα, με τον Τζινίδη πήγαν όλα τέλεια, μην ξεχνάς ότι έχω και 17 χρόνια να κατέβω αγώνες, αυτό είναι το πρώτο trial που λένε και στην Αμερική , ευελπιστώ σε μια καλή παρουσία μου και αν όλα είναι καλά μετά, έπεται και συνέχεια.
    Ελπίζω να σε δω στους αγώνες αλλιώς κάπως θα ταιριάξει να τα πούμε από κοντά, σε ευχαριστώ πολύ, τα λόγια σου μου δίνουν δύναμη και με γεμίζουν με σιγουριά για αυτό που κάνω, γιατί αν μη τι άλλο οι περγαμηνές σου στο χώρο είναι γνωστές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-10-14 12:20 #54
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Κωστελέτος είναι από Κέρκυρα. Μακάρι να δούμε παλιούς αθλητές σε νέα comeback. καλή συνέχεια
    σωστο μπερδευτηκα μαθητης του ρικου ταντη απο ζακυνθο ειναι ο γουσετης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-11-14 02:26 #55
    Προεπιλογή
    Μιχαλη εισαι θηρίο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για της πρώτες θέσεις που κατέκτησες φοβερή επιστροφή στους αγωνες,καλη συνέχεια στους στόχους σου,να'σε καλα ρε φίλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-11-14 10:15 #56
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Δυνατό το comeback του Μιχάλη , με 2 νίκες στην -80 και στην Masters!
















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-11-14 17:37 #57
    Προεπιλογή
    Απόλυτα πετυχημένη επιστροφή Μιχάλη, συγχαρητήρια και καλή συνέχεια σε τυχόν νέους στόχους!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-11-14 19:26 #58
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.808
    Προεπιλογή
    όλα πήγαν τέλεια και φάνηκε απο το αποτέλεσμα και δικαιωθήκαμε και όσοι προβλέπαμε την πολύ καλή φόρμα του Μιχάλη , η προσπάθεια στέφθηκε με απολυτη επιτυχία !!!μπράβο Μιχάλη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-11-14 23:35 #59
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Για τον Μιχάλη κρατούσα τις επιφυλάξεις μου μέχρι να τον δούμε επί σκηνής. Πλέον πιστεύω πως άμα συνεχίσει αγωνιστικά, σε ένα με δυο αγώνες θα είναι τέλειος, καθώς το σώμα θα φορμαριστεί καλύτερα και να έχει καλύτερο φινίρισμα. Καλουπάρα, με ωραίες μάζες!
    Συγχαρητήρια και εύχομαι και καλή συνέχεια!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-11-14 06:08 #60
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή
    Καλημέρα και από εμένα, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια που μου δίνουν δύναμη και κουράγιο να συνεχίσω αυτό που αγαπώ και που αγαπάτε και εσείς, τόσο η σελίδα όσο και οι φίλοι μέσα στο forum αγκάλιασαν από την πρώτη στιγμή την προσπάθεια μου και πραγματικά σταθήκατε δίπλα μου.
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω δημόσια, το φίλο και προπονητή μου Τζινίδη Μανώλη, που με βοήθησε τόσο πολύ και με τις γνώσεις του και την επιμονή του σε μένα πετύχαμε αυτό το αποτέλεσμα, το γυμναστήριο overall και τον Γιώργο Δρίτσουλα, την οικογένεια μου και τους δικούς μου ανθρώπους, τους φίλους μου Σάκη και Βασίλη και τον φίλο από τα παλιά Διακογιάννη Γιάννη και τον Ασλάνογλου Βασίλη.
    Συγχαρητήρια στον Γενικό Νικητή, το παιδί ήταν υπερπλήρης και αυτό που λέμε body builder, όπως επίσης σε όλους τους νικητές των κατηγοριών και αθλητές που έλαβαν μέρος και την ομοσπονδία ΕΟΣΔ για την όλη προετοιμασία του Κυπέλλου όπως και για την αντικειμενικότητα της κριτικής επιτροπής και την θερμή υποδοχή που υποδέχθηκε η ομοσπονδία όλους τους αθλητές ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, επιπέδου και εθνικότητας.
    Να ευχαριστήσω επίσης τον κύριο Κατσέλο Παναγιώτη και το σωματείο μου Διάπλαση Λάρισας όπως και τον πρόεδρο Λεβεντέλη Ιορδάνη που ήταν δίπλα μου από την πρώτη στιγμή που ανακοίνωσα ότι θα επιστρέψω μετά από τόσα χρόνια αγωνιστικής αποχής.
    Εγώ έκανα τον απολογισμό μου, εντόπισα τα αδύνατα σημεία μου, είδαμε με τον Μανώλη που σηκώνει βελτίωση και βάζουμε πλώρη θεού θέλοντος και υγεία να έχουμε για τον ερχόμενο Μάιο όπου και ευελπιστώ να είμαι πιο βελτιωμένος.
    Θα επανέλθω αυτές τις ημέρες με λεπτομέρειες από την προετοιμασία μιας και το είχα υποσχεθεί σε μέλη της σελίδας και πάλι σας ευχαριστώ πολύ όλους να είστε πάντα καλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία