Θέμα: Γνωμη σας

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 22-07-14 14:42 #1
    Προεπιλογή Γνωμη σας
    Καλησπερα.

    Εδω και ενα χρονο παω γυμναστηριο χωρις να βλεπω καποιο αποτελεσμα. Ειμαι 23 ετων 172 και 67,5. Αυτο που θελω ειναι να χασω το περιττο λιπος να να αυξησω την μυικη μου μαζα αν αυτο γινεται ταυτοχρονα.

    Τι μου προτινετε; Τι προγραμμα;

    Οριστε και μια εικονα.

    *** Οι φωτογραφίες μελών ανεβαίνουν σε ειδική ενότητα Φωτογραφίες & Video Μελών και αυτό ύστερα απο έγκριση των διαχειριστών σε περίπτωση που είσαι ανήλικος ή νέο μέλος. Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-07-14 16:09 #2
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Διατροφή φίλε μου.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-07-14 18:15 #3
    Προεπιλογή
    Δλδ 1 χρόνο δεν πήρες καθόλου μυες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-07-14 21:31 #4
    Προεπιλογή
    διατροφη. αμα φτιαξεις την διατροφη τοτε θα δεις αλλαγη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-14 00:21 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Καλώς όρισες στο φόρουμ . Σου προτείνω να αρχίσεις να διαβάζεις απο το φόρουμ για αρχή τα άρθρα μελέτες, τους οδηγούς προπόνησης για να βρεις μια ρουτίνα που να σου ταιριάζει και πάνω απο όλα τους κανόνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-14 21:29 #6
    Προεπιλογή
    Sas euxaristw!

    H alithia einai oti edw kai 3 vdomades sxedon arxisa as poume diatrofh kai exw akpio apotelesma

    *** Γράφε με Ελληνικούς χαρακτήρες, είναι κάνονας του φόρουμ. Mods Team ***
    -------------- Εργαλείο μετατροπής greeklish χαρακτήρες σε Ελληνικούς.---------------------
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-07-14 11:48 #7
    Προεπιλογή
    Ακολούθησε τα βασικά μιας υγιεινής διατροφής και θα δείς διαφορά άμμεσα.

    Κόψε μαχαίρι τα : αναψυκτικά, ζάχαρη ( ακόμα και στον καφέ ), μπισκοτάκια, πατατάκια, σκατάκια, περιττό ψωμί, μεγάλες ποσότητες φαγητού σε ένα γεύμα, σαπίλα απέξω παραπάνω από μια φορά την εβδομάδα ( το να φας ενα κρουασάν ή να πιείς μια κόκα κόλα δεν έγινε τιποτα είναι λάθος, ναι έγινε!! ), το πολύ αλάτι, τα πολλά γαλακτοκομικά.

    Κάνε ~5 γεύματα την ημέρα. Προσπάθησε τα πρώτα 3 να έχουν αρκετούς υδατάνθρακες και μερική πρωτείνη, ενώ τα υπόλοιπα 2 να έχουν μεγαλύτερη ποσότητα πρωτείνης και μερικά λιπαρά. Υδατάνθρακες δεν χρειάζεσαι ιδιαίτερα αλλά άν δεν μπορείς να κάνεις γεύμα χωρίς αυτούς, τότε φάε, με μέτρο

    Πίνε όσο πιο πολύ νερό μπορείς και έχε υπομονή!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8.