Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 131 από 131
  1. 22-11-14 00:00 #121
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kefalianos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πειτε μου,ποιος ειναι αυτος ο "δικο του ατομο" ??? Αμα δεν θελετε να πειτε εδω διμοσια,στειλε μου πριβε παρακαλω. Παντος δεν πρεπει να ειναι και πολυ

    δικο του ατομο,γιατι δεν ηταν αυτος ο λογος που δεν συμμεταξη ο Μιχαλης. Και το ξεσπασμα του Αλεκου ηταν για αλο λογο,πραγματα που γινανε

    behind closed doors στο wabba που δεν αφορα κανεις. Μου φαινετε δεν σας πληροφορησανε σωστα.

    καλά που πήρες θέση ρε Ελένη να ξεκαθαρίσουν κάποια πράματα να μην κάνουμε λογαριασμό χωρίς τον ξενοδόχο
    εδω που τα λέμε πολλα λέγονται και δεν φταίνε αυτοι που τα ακούν και τα μεταφέρουν , απλα το λάθος είναι πως κάποιες πληροφορίες αν δεν είναι διασταυρωμένες καλό είναι να μην αναφέρονται δημόσια και δημιουργείτε παραπληροφόρηση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-11-14 01:49 #122
    Προεπιλογή ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΛΥΣΗ ΤΟΥ.
    Για να διατυπωνονται ολα αυτα τα σχολια ,σιγουρα υπαρχει προβλημα.Ομως οπως σε καθε προβλημα ετσι και και σε αυτο πρεπει να υπαρχει μια λυση.
    Εμεις ,εχουμε προταση να κανουμε που ισως μπορει να δωσει λυση σε αυτο το προβλημα.Οσοι ενδιαφερονται να την δουν,και να σχολιασουν επι αυτου, ας κυτταξουν την τελευταια μας αναρτηση στο κεφαλαιο Ομοσπονδιες.

    Απο το Προεδρειο της NAC HELLAS.
    O Προεδρος της,Σοφοκλης Ταιηλορ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-11-14 08:19 #123
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή WABBA Πανελλήνιο Κύπελλο Overall - Part 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    WABBA Πανελλήνιο Κύπελλο Overall - Part 1

    (Comparisons - Ατομικά Κολιγκιώνη και Σιδηρόπουλου, Comparison Χασούρα -Κολιγκιώνη - Σιδηρόπουλου)
    Full Screen - High Definition 1080px, με τον φακό του Bodybuilding.gr

    WABBA Πανελλήνιο Κύπελλο Overall - Part 2

    (Comparisons , Comparison Κολιγκιώνη - Σιδηρόπουλου & Απονομή)
    Full Screen - High Definition 1080px, με τον φακό του Bodybuilding.gr

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-11-14 10:39 #124
    Προεπιλογή
    ναι η λυση υπαρχει , δωστε στον ανθρωπο το κυπελλο του , και αν δυσκολευεται να το κανει η ομοσπονδια ας το κανει ο αθλητης που το πηρε κ εφυγε

    γιατι ετσι οπως παει το πραμα μας βλεπω του χρονου να το χανει κ απο τον σακη τον ρουβα λογο ανωτερας συμμετριας και μετα απο τιτανοτεραστια μαχη και ακομα πιο οριακα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-11-14 13:45 #125
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kefalianos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πειτε μου,ποιος ειναι αυτος ο "δικο του ατομο" ??? Αμα δεν θελετε να πειτε εδω διμοσια,στειλε μου πριβε παρακαλω. Παντος δεν πρεπει να ειναι και πολυ

    δικο του ατομο,γιατι δεν ηταν αυτος ο λογος που δεν συμμεταξη ο Μιχαλης. Και το ξεσπασμα του Αλεκου ηταν για αλο λογο,πραγματα που γινανε

    behind closed doors στο wabba που δεν αφορα κανεις. Μου φαινετε δεν σας πληροφορησανε σωστα.
    Τις απολογιες μου Helen κακως εκανα αυτη την διατυπωση εφοσον καποιοι πολυ σωστα θελουν να απεχουν και να κρατουν μια αποσταση απο ολα αυτα...Τωρα απο κει και περα σαν αθλητης και να ηθελα δεν εχω το δικαιωμα.Σαν θεατης δεν το αποκλειω καθως εχω συνηθως φιλους που συμμετεχουν και οπως εχω ξαναπει αγαπω το αθλημα....Οταν βλεπω κατι που δε μου αρεσει θα το λεω και η κριτικη μου εχει ως στοχο περισσοτερο τη βελτιωση και δεν ενεχει αρνητικοτητα..Αν ειναι αστοχη πολλες φορες δεκτο αλλα ποιος ειναι τελειος..και στην τελικη πισω απο τις οθονες αλλα λετε ολοι....Οι περισσοτεροι τουλαχιστον....Αλλα το θεμα δεν ειναι να σφαχτουμε μεταξυ μας μονο πισω παμε ετσι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-11-14 14:06 #126
    IFBB Pro
    Το avatar του χρήστη kefalianos

    Εγγραφή
    15-03-2009
    Περ.
    Kos
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο barbell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις απολογιες μου Helen κακως εκανα αυτη την διατυπωση εφοσον καποιοι πολυ σωστα θελουν να απεχουν και να κρατουν μια αποσταση απο ολα αυτα...Τωρα απο κει και περα σαν αθλητης και να ηθελα δεν εχω το δικαιωμα.Σαν θεατης δεν το αποκλειω καθως εχω συνηθως φιλους που συμμετεχουν και οπως εχω ξαναπει αγαπω το αθλημα....Οταν βλεπω κατι που δε μου αρεσει θα το λεω και η κριτικη μου εχει ως στοχο περισσοτερο τη βελτιωση και δεν ενεχει αρνητικοτητα..Αν ειναι αστοχη πολλες φορες δεκτο αλλα ποιος ειναι τελειος..και στην τελικη πισω απο τις οθονες αλλα λετε ολοι....Οι περισσοτεροι τουλαχιστον....Αλλα το θεμα δεν ειναι να σφαχτουμε μεταξυ μας μονο πισω παμε ετσι...
    ολα καλα,τα ειπαμε και απο fb
    Η Ελενη γραφει!!!

    Healthy 2day Aleko Siatrabani,David Balasas Gym Kos Island
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-11-14 17:18 #127
    Προεπιλογή
    Το θεμα μου θυμιζει γιατι εχει πολλα κοινα σημεια ,οταν ο Piero Venturato εχασε απο τον Serge Nubret σε αγωνα pro της wabba καπου στην δεκαετια του 80.
    O Venturato σε εκεινον τον αγωνα ηταν στο απογειο της καριερας του ενω ο Nubret στο τελος του, και φυσικα καλυτερος. Δεν μπορεσε ομως να κερδισει το μεγαλο ονομα που ηταν κ ιδρυτης της wabba απο το 1976.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-11-14 21:45 #128
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το επίπεδο των διοργανώσεων της wabba στην Ελλάδα είναι πάντα υψηλό, ασχέτου αριθμού συμμετοχών. Αν ήταν οι κατηγορίες bodybuilding τρεις και όχι τέσσερις, θα ήταν ακόμα πιο μεγάλος ο ανταγωνισμός. Το γενικό είναι κάτι που όλοι ήθελαν να δουν γνωρίζοντας πως πάντα έχει υψηλό ανταγωνισμό από πρωτοκλασάτους αθλητές.
    Παράπονα και διαφωνίες πάντα θα υπάρχουν.
    Εγώ την επόμενη φορά απλά θα ήθελα να έχει μεγαλύτερο ρόλο η συμμετοχή της ΠΕΣΔ στις διοργανώσεις. Ίσως έτσι πειστούν και όσοι δηλώνουν απογοήτευση, πως η κριτική επιτροπή ήταν εντελώς ουδέτερη.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-11-14 00:23 #129
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θεμα μου θυμιζει γιατι εχει πολλα κοινα σημεια ,οταν ο Piero Venturato εχασε απο τον Serge Nubret σε αγωνα pro της wabba καπου στην δεκαετια του 80.
    O Venturato σε εκεινον τον αγωνα ηταν στο απογειο της καριερας του ενω ο Nubret στο τελος του, και φυσικα καλυτερος. Δεν μπορεσε ομως να κερδισει το μεγαλο ονομα που ηταν κ ιδρυτης της wabba απο το 1976.
    Χρηστο,εθιξες ενα καιριο θεμα ισως χωρις να το θελεις και νομιζω οτι και ο Νασερ πολυ σωστα καπου το εθιξε.Για μενα
    εκει εστιαζεται και το προβλημα.
    Στην Ομοσπονδια μας δεν επιτρεπεται σε παγκοσμιο επιπεδο μελος του Προεδρειου καποιας χωρας να συμμετεχει σε εθνικους
    αγωνες,αλλα μονο σε παγκοσμια.
    Αυτο γινεται για ευνοητους λογους.
    Δεν πρεπει καν να μπουμε στην διαδικασια του ποιος ηταν καλυτερος.Ο Τασος δεν επρεπε καν να διαγωνιστει στον
    συγκεκριμενο αγωνα.
    Θα μπορουσε να κανει ενα γκεστ,να παει στο Universe και να διεκδικησει οτι καλυτερο εκει.Ετσι δεν θα μπορουσε να πει
    κανεις τιποτα γιατι πολυ απλα δεν θα του ειχε δοθει το δικαιωμα να το κανει αυτο.

    Απο το Προεδρειο της NAC HELLAS,
    Ο Προεδρος της,Σοφοκλης Ταιηλορ.

    Σ.Σ Αυτο δεν σημαινει οτι οι κριτικες επιτροπες δεν πρεπει να βελτιωθουν ετσι και αλλιως.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NAC Hellas : 24-11-14 στις 00:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-11-14 13:50 #130
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NAC Hellas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορουσε να κανει ενα γκεστ,να παει στο Universe και να διεκδικησει οτι καλυτερο εκει.Ετσι δεν θα μπορουσε να πει
    κανεις τιποτα γιατι πολυ απλα δεν θα του ειχε δοθει το δικαιωμα να το κανει αυτο.
    Είχε διαγωνιστεί το 2012... Αν δεν διαγωνιζόταν τώρα, θα άφηνε αιχμές πως φοβήθηκε τον Σιδηρόπουλο. Το να πάει σε universe δίχως να αγωνιστεί πάλι θα τα άκουγε. Το να διαγωνιστεί ένας αθλητής ξέροντας πως θα χάσει... κομμάτι δύσκολο να το δούμε. Όλοι ανεβαίνουν με την αυτοπεποίθησή πως είναι νικητές και όχι απλά αγωνιζόμενοι.
    Όπως και να έχει σίγουρα αν δεν φτάναμε σε αυτό το αποτέλεσμα να μην σχολιαζόταν τόσο οι αθλητές όσο και η κριτική επιτροπή. Από την άλλη μέχρι την επόμενη σεζόν θα έχει ξεχαστεί εφόσον είναι η τελευταία φορά που διαγωνίζεται.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-11-14 12:23 #131
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Τελευταίος αγώνας της χρονιάς και θα ήταν καλό σαυτό ή και σε άλλο τοπικ, να δούμε τους πιο ελπιδοφόρους αθλητές.
    -Φυσικά όλοι συμφωνούμε για τον Λευτέρη Σιδηρόπουλο, που κάθε εμφάνιση του είναι καλύτερη από την προηγούμενη.
    -Έπειτα έχουμε έναν Γιάννη Χασούρα που συνηθίζουμε να βλέπουμε μόνο πρώτο. Πιστεύω πως είναι αθλητής που μπορεί να δοκιμάσει την ψηλή κατηγορία bodybuilding και να τα πάει περίφημα.
    -Στους νεότερους αθλητές ανήκει ο Χρήστος Πιστόλας. Κάθε χρόνο με μεγαλύτερες μάζες και ωραίες αναλογίες! Έχει το χρόνο να δείξει περισσότερα!
    -Στη χαμηλή ανδρών οι δυο νέοι αθλητές Γιούσεφ και Χαρδαβέλας.
    -Στη men models o Γιάννης Σπυρίδης που είχε και νίκη στο Wabba Mr&Ms Universe 2014
    Αυτούς βλέπω εγώ.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789