Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 131
  1. 17-11-14 04:10 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή
    Μεγάλη η μάχη μεταξυ Κολιγκιωνη και Σιδηρόπουλου.
    Γενικός Νικητής, ο Τασος Κολιγκιώνης




















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες        
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-11-14 04:14 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή WABBA - ΠΕΣΔ Κύπελλο 2014 - OVERALL
    Η ωρα της ανακοίνωσης του αποτελέσματος και της απονομής

















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-11-14 05:08 #33
    Προεπιλογή
    Με ολο το σεβασμο ως προς τον τελικο νικητη και εφοσον ημουν παρον ως θεατης στον εν λογω αγωνα το μονο που εχω να πω κριμα που ενας υπεροχος αγωνας τελειωσε με αυτον τον τροπο...Και πανω απο ολα κριμα που οχι μονο υποτιματε η προσπαθεια ενος αθλητη που υπερειχε με διαφορα αλλα υποτιματε και η νοημοσυνη του κοινου..Κατα τα αλλα ηταν ενας εξαιρετικος αγωνας με πολυ δυνατες συμμετοχες..Μιλαω παντα υποκειμενικα και ως θεατης μην παρεξηγηθω κιολας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-11-14 09:44 #34
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Χωρίς να είμαι παρόν στον αγώνα παρά μόνο από τις φωτογραφίες, οφείλω να συμφωνήσω με τον barbell. Περιμένω και το video αλλά δε νομίζω πως θα αλλάξει τη κρίση μου..
    O Σιδηρόπουλος φαίνεται ογκοδέστερος, σκληρότερος και πιο γραμμωμένος.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-11-14 10:06 #35
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Μάλλον τιμής ένεκεν τον πήρε τον αγώνα γιατί απ' ότι διάβασα αποσύρεται... Ε είναι και χορηγός τα xtreme stores...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-11-14 10:15 #36
    Προεπιλογή
    δεν εχω παρει ποτε θεση σε τετοια θεματα στα 2 χρονια που ειμαι εδω μαζι στην παρεα σας ,
    αλλα στις φωτο εδω η διαφορα του σιδηροπουλουπου ειναι πολυ εξωφθαλμη ρε γαμωτο δεν ειναι καν κοντα να πεις οκ λαθη γινονται..

    τωρα αν οι φωτο με ξεγελανε τοσο πολυ κ απο κοντα στην θεση των κριτων ηταν αλλιως τα πραγματα τι να πω..

    τις κοιταξα παντως πολυ καλα κ προσεκτικα για ωρα , ριξτε κ οι υπολοιποι μια ματια αν θελετε

    στις μαζες? ουτε για αστειο.. στην γραμμωση? καμια σχεση.. στην σκληραδα? εκει κ αν εχουν διαφορα.. , ακομα κ στην ποιοτητα του δερματος ολα ειναι πολυ υπερ του σιδηροπουλου

    δεν θελω να μειωσω εναν σπουδαιο αθλητη σαν τον κυριο κολιγκιωνη που κοντα στα 50 του εχει φτιαξει κατι που θα το ζηλευαν ακομα κ οι 99% των αθλητων.. μπραβο του για οτι εχει κανει κ εχει τον αμεριστο σεβασμο μου , απλα εδω υπαρχει μια πολυ εμφανης αδικια

    μερικες φορες καλυτερα να βλεπεις αγωνες powerlifting παρα bodubuilding , εκει δεν εχει κ πολλες αδικιες , οποιος σηκωσει τα πιο πολλα κερδισε κ τελος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-11-14 10:30 #37
    Προεπιλογή
    Συμφωνω κ εγω με τους ,αν κ δεν μπορεσα να παρεβρεθω στον αγωνα μονο απο τις φωτο , παρολο που ο Τ. Κολιγκιωνης επιασε εξαιρετικη φορμα απεχει αρκετα ποζα με ποζα απο τον Σιδηροπουλο.
    Τωρα αν ξεγελανε τοσο πολυ οι φωτο οπως ειπε κ ο κοτινος ,τι να πω; Ας μας μεταφερουν την γνωμη τους κ αλλοι που ηταν μεσα στην αιθουσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-11-14 11:18 #38
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    H απογοήτευση του Σιδηρόπουλου τα λέει όλα...
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-11-14 11:35 #39
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    νταξει αδικια μονο οι κοιλιακοι μου αρεσαν περισσοτερο του τασου ετσι για να γραψουμε κατι και γιαυτον
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-11-14 12:54 #40
    Προεπιλογή
    Πισω απο την επιτροπη καθομουν.Απο κοντα η διαφορα ηταν πιο εμφανης και απο τις φωτογραφιες....Πρωτη φορα ειδα αιθουσα να αδειαζει τοσο γρηγορα μετα την ανακοινωση του νικητη και δεν ακουσα ουτε εναν να μην δυσανασχετει...Απο την αλλη οση συμπαθεια και αν εχω στο προσωπο του Λευτερη και της ομαδας του ας εκαναν καλυτερες επιλογες...Ο δρομος σε αυτο το επιπεδο ειναι ενας και αν μη τι αλλο τετοια ευτραπελα εκει δεν εχουμε δει ποτε...Ο νοων νοειτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-14 13:08 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή
    Επειδη καταλαβαίνω ότι ο κόσμος περιμένει υλικό απο τον αγώνα, θα ανέβει σύντομα αλλα αυτη την φορά θα ξεκινήσω σύντομα με το βιντεο του Γενικού Τίτλου ώστε όλοι να έχουν μια καλη εικόνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-14 13:34 #42
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Aν ειναι δυνατον...απλα τραγικο,τπτ αλλο.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-14 14:12 #43
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Αν και δεν κατάφερα ουτε εγω να παρευρεθώ,εμαθα για το αποτέλεσμα αυτο....

    Η αποψη μου ηταν απο την 1η στιγμή οτι τιμης ενεκεν θα δινόταν στον Τάσο...δυστηχώς για αλλη μια φορά,το επίπεδο των ελληνικών αγώνων ειναι πολύ χαμηλό και λυπάμαι που το λέω αυτο...Οπως καποιος ειπε πιο πάνω..υποτιμούν και τη νοημοσύνη του κοινού..και ετσι δεν πάμε μπροστα το αθλημα αλλα ΠΙΣΩ....

    και οι 2 αθλητές ηταν σε εξαιρετική φόρμα..αλλα παραήταν προβλέψιμο το αποτέλεσμα...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-11-14 17:54 #44
    Προεπιλογή
    στον αγωνα ημουν κ εγω.αρκετες συμμετοχες κ καλο επιπεδο αθλητων.λαθοι κ αδικιες ομως πολλες.στις κατηγοριες με το ετσι θελω κοψα;νε την fitness.οποτε αθλητες χωρις πολυ μαζα παλεψανε κ χασανε στην μεγαλυτερη κατηγορια fitness.αδικο πολυ.η τουλαχιστον ενημερωσε ωστε να ξερει ο κοσμος,οχι εκεινη την στιγμη.μαγειρεμα κ σπρωξιμο καποιον αθλητων???πολυ...αθλητης που δεν επαιξε το πρωι προκιματικο στην μεσαια κατηγορια επειδη εμαθε πως ηταν στο οριο εξαδα στην μαστερ 40,το απογευμα μπηκε κ στην μεσαια ωστε να παρει εκει τουλαχιστον μια καλυτερη θεση χαριστικα.ολοι οι αθλητες της κατηγοριας το σχολιασαν αρνητικα γιατι απαγορευεται.στην μαστερ 50???εβγαζε ματι το σπρωξιμο...ακουσα κ ειδα οτι ενας αθλητης αυτης της κατηγοριας εκανε ενσταση πανω στην σκηνη για το αποτελεσμα,και???στην ελλαδα ειμαστε.μοιραζε η επιτροπη πλακετιτσες μεταξυ τους.μια επιτροπη απο παλιους κ πολυ καλους αθλητες,οι οποιοι οταν ηταν ενεργα αγωνιστικοι κ βιωναν τετοιες αδικιες επι σκηνης εκαναν σαματα.τωρα μαλλον τα ξεχασαν.δεν κατηγορω βεβαια κανεναν.οτι νομιζει κανει ο καθενας.ευτηχως βλεπει κ κρινει ο θεατης αλλα κ ο αθλητης.3αδα με τον εναν χοντρο η με κρεμασμενη κοιλια.μπραβο.ενα κυπελο ακομα πηρε για το ραφι.στο γενικο θα συμφωνισω με τους φιλους παραπανω.ο σιδιροπουλος ηταν καλυτερος.ουτε τον φιλο του ειμαι ουτε διαφιμιζω κανεναν.λεω αυτο που βλεπω οπως κ το ειδαν κ ολοι εξαλλου.σιγουρα καποιοι πιστευουν ακριβως τα αντιθετα απο αυτα που ειπα.κ καλα κανουν.πρεπει ο καθενας να εχει την δικη του αποψη.αλλα κ τον αντρισμο να την στιριζει με πραξεις.οχι μονο λογια. τιμη εισοδου κ η καρτα αθλητη οκ.ωραια κ ομορφα κ λογικα.να λεμε κ τα καλα.θεατες μπολικοι που απολαυσαν τους ανθρωπους τους.συγχαρητιρια σε ολους τους αθλητες ανεξαρτητα θεσης.πραγματικα μπραβο τους...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-11-14 18:00 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    εγω δεν μπόρεσα να παρεβρεθώ στον αγώνα και δεν συνηθίζω να κρίνω και να σχολιάζω αποτελέσματα μόνο απο φωτο γιατι οι φωτο καμια φορα αδικούν και αλλιώς δείχνει η πραγματικότητα , ειδικα σε αθλητες που βρίσκονται πολύ κοντά
    Εγω γνωρίζω πολυ καλα τον Τάσο και ξέρω την πορεία του και τι δουλεια έχει κάνει τελευταία που βρίσκετε σε καταπληκτική φόρμα και δίκαια κερδίζει νεότερους αθλητες και επίδοξους ,όπως γνωρίζω και τον Λευτέρη και πόσο σταθερα ανεβαίνει χρόνο με τον χρόνο και απ ότι είδα σ αυτον τον αγώνα ήταν ακόμη καλύτερος απο τον αγώνα της NAC , λόγω μιας επιπλέον εβδομάδας προετοιμασίας .

    δεν φταίει βέβαια σε καμία περίπτωση ο Τάσος Κολιγκιώνης που βγήκε πρώτος εφόσον οι κριτες αποφασίζουν ποιός θα βγεί
    απλα βλέποντας τις φωτο όσο χαρακτηριστικές μπορεί να είναι και χωρίς να έχω δεί τον αγώνα λάιβ , αν έλεγαν βγήκε πρώτος ο Λευτέρης θα έλεγα ναι αυτό φαίνετε άλλωστε , γιατι και οι 2 έχουν ωραία σχήματα και οι 2 είναι γραμωμένοι με μια υπεροχή στον Σιδηρόπουλο στο θέμα μάζας και σε κάποια σημεία όπως τα χέρια ώμοι πόδια πιο εντυπωσιακά

    αλλα όσοι το είδαν λάιβ έχουν καλύτερη άποψη , γιατι παλιότερα σε μια κόντρα Μπουρνάζου Μεντή , κέρδισε κατα την γνώμη μου καθαρα ο Μπουρνάζος γιατι η μυική ωριμότητα και ποιότητα έβγαζε μάτι , δεν ξέρω αν κάτι ανάλογο έγινε και εδω

    όπως και νάχει μπράβο και στούς 2 που ήταν πολύ καλοί και ανέβασαν το επίπεδο τού Ελληνικού ββ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία