Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 09-07-14 02:57 #1
    Προεπιλογή Πλάνο για Σεπτέμβρη
    Γεια σας, Άρχισα γυμναστήριο 2 χρόνια πριν. Όταν άρχισα ήμουν 1,88 και 83-85 κιλά, σε ένα χρόνο πήγα στα 95 και μέχρι τώρα είμαι 95. Δεν έχω τον τεράστιο όγκο ή την απίστευτη γράμμωση. Έχω βρει αυτό το πρόγραμμα που μου αρέσει http://www.ensomati.gr/programmata/p...teyti-grammosi αλλά είναι για 5 μέρες πράγμα δύσκολο γιατί λογικά δεν θα μπορώ παραπάνω από 3. Μπορώ απλώς να κάνω διπλά τα προγράμματα; Θέλω φέτος να κάνω ασκήσεις για γράμμωση περισσότερο. Το άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι για την κοιλιά μου. Δεν είναι μεγάλη αλλά πλαδαρή. Από διατροφή έχω δοκιμάσει και πιο ελεγμένη αλλά και ανεξέλεγκτη(εντάξει μέχρι ενός σημείου) και πάντα είμαι στα ίδια κιλά. Τι προτείνετε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-07-14 13:06 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Γεια σου blade.

    Το πρόγραμμα είναι άλλο ενα γενικό split. Δεν υπάρχουν ασκήσεις γράμμωσης αλλά διατροφή γράμμωσης.

    - Για οποιαδήποτε απορία έχεις περι διατροφής γράψε την ερώτησή σου εδώ Γενικές Ερωτήσεις Διατροφής
    ή δημιούργησε νέα θεματική στην ενότητα Διατροφή και γράψε το διαιτολόγιο σου για αξιολόγηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-07-14 13:40 #3
    Προεπιλογή
    Αυτό είναι το θέμα λόγω του προγράμματος μου δεν μπορω να έχω μια στάνταρ διατροφή
    Απάντηση με παράθεση