Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 08-07-14 18:49 #1
    Προεπιλογή Εβδομαδιαια προπονηση
    καλησπερα! ακουλουθω το εξισου προγραμμα! Δευτερα Στηθος Τριτη Χερια( δικεφαλα-τρικεφαλα) Τεταρτη Πλατη Πεμπτη Στηθος Παρασκευη Χερια και Σαββατο Ωμους ποδια! το κανω αυτο γιατι θελω να δωσω εμφαση ιδιαιτερα στο στηθος και τα χερια αυτο το διαστημα..πιστευετε οτι θα πρεπε να αλλαξω κατι ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-07-14 23:57 #2
    Προεπιλογή
    γραψε μια το προγραμμα αναλυτικα αλλιως δεν μπορει να βοηθησει κανεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-07-14 00:11 #3
    Προεπιλογή
    Δεν εχουν σχεση οι ασκησεις για την καθε μυικη ομαδα! εγω ρωτησα για την διαδοχικη σειρα αν ειναι καλη...επειδη ουσιαστικα ειναι 5 μερες που ειναι στηθος πλατη χερια και μετα την εκτη ωμοι με ποδια..γιαυτο ρωτησα αν ειναι καλο η να το αλλαξω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-07-14 00:20 #4
    Προεπιλογή
    εγω παντως θα ελεγα οτι δινεις πολυ βαρος σε στηθος και χερια. στηθος οκ αλλα χερια δεν θα επρεπε τοσο πολυ. αλλα απο την αλλη δεν ξερω αν σου βγαινει και το προγραμμα γιατι οταν κανεις στηθος δουλευουν ως δευτεροι μυες οι τρικεφαλοι οποτε μπορει να τους κουραζεις αρκετα. αλλα περιμενε να σου πει την γνωμη του καποιος εμπειρος γιατι εγω ειμαι ακομα αρχαριος και δεν ξερω πολλα πραγματα. παντως αμα θες ογκο (μαλλον αυτο ισχυει) να ξερεις οτι ο ογκος θα ερθει απο την διατροφη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-07-14 09:56 #5
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    καταρχας ωμοι με ποδια δε ταιριαζουν. εφοσον πας σε bb split τα ποδια παιζουν μονα τους.

    Κανοντας ασκησεις πολυαρθρικες, θες δε θες , θα γυμναζεσαι συνολικα και δε χρειαζεται να δωσεις εμφαση πουθενα.

    Νομιζω το κλασσικο σπλιτ Στηθος-Δικεφαλα(ή τρικεφαλα), Πλατη, OFF, Ωμοι-Τρικεφαλα (ή δικεφαλα), Ποδια, OFF δουλευει μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-07-14 23:37 #6
    Προεπιλογή Εβδομαδιαια προπονηση σεμπτεβριου-δεκεμβριου
    χαιρεται ! στο αναγραφομενο διαστημα θα εχω την δυνατοτητα να πηγαινω 3 φορες το πολυ 4 φορες την βδομαδα ! θα ηθελα ενα συνδυαστικο προγραμμα μυικων ομαδα για να χωρεσουν π.χ πλατη δικεφαλα ! αν μπορειτε να μου πειτε αποψεις...επισης αν αξιζει να παιρνω καποιο συμπληρωμα ενω θα πηγαινω μολις 3 φορες την βδομαδα
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-07-14 04:57 #7

    Εγγραφή
    07-06-2013
    Περ.
    London,UK
    Μηνύματα
    37
    Προεπιλογή
    Πλατη ,Στηθος, κενο ,Ποδια ,ωμοι τρικεφαλα δικεφαλα, κενο, κενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-07-14 14:19 #8

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Στηθος-δικεφαλα, τετρακεφαλοι-μηριαια (ποδια), κενο, ωμοι-τρικεφαλα, πλατη-γαμπες-κοιλιακοι

    εκτος και αν βαλεις γαμπες με τα ποδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-02-15 14:44 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morgoth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω το κλασσικο σπλιτ Στηθος-Δικεφαλα(ή τρικεφαλα), Πλατη, OFF, Ωμοι-Τρικεφαλα (ή δικεφαλα), Ποδια, OFF δουλευει μια χαρα.
    Την αεροβια ειναι προτιμότερο να την κανουμε τις μερες μετα τα βαρη, ή τις off ημέρες; (λέγοντας off μερες μηπως εννουμε κανενα ειδος γυμναστικης, ουτε αεροβκα χαμηλης εντασης
    Απάντηση με παράθεση