Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 06-07-14 14:37 #1
    Προεπιλογή Ερωτήσεις ???
    Γεια σας.
    Με λένε Χρήστο και είμαι 14 χρονών.

    Θέλω να ρωτήσω μερικά πράγματα και αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει.

    1)Οι σύνθετες ασκήσεις είναι καλύτερες από τις κανονικές δηλαδή αν την μία ημέρα κάνω λίγο από όλα (π.χ στήθος,πλάτη,ώμους,πόδια,χέρια) και όχι να κάνω την μία ημέρα μόνο στήθος και χέρια θα είναι πιο αποτελεσματικό να κάνω τις σύνθετες δηλαδή θα φέρουν πιο γρήγορα αποτελέσματα ???

    2)Είναι προτιμότερο να κάνω τα σετ 3x12 ή να κάνω στο πρώτο σετ όσα μπορώ και μετά το 75% του αρχικού ποσού που έκανα και μετά το 50% του αρχικού ποσού που έκανα ??? (Δηλαδή.... πρώτο σετ:20 δεύτερο σετ:15 Και τρίτο σετ:10) ???

    3)Πως γίνετε να αυξήσω τον όγκο μου σε όλο μου το σώμα χωρίς να τρώω πολύ ???

    4)Αν κάποιος δεν παίρνει βιταμίνες και ότι άλλο είναι αυτά .... δεν μπορεί να κάνει ένα ικανοποιητικό σώμα ???

    Ευχαριστώ
     

  2. 07-07-14 13:16 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Γεια σου Χρήστο και καλώς όρισες στην παρέα μας.

    Μερικά άρθρα μέσα απο το φόρουμ που απαντούν στις ερωτήσεις σου.

    Τα μυστικά της Προπόνησης! (by Steve King Style)
    .

    Οι σύνθετες ασκήσεις φέρνουν σύνθετα αποτελέσματα !

    Προγράμματα full body για αρχάριους

    Προπόνηση με επίπεδα (Levels), by BRaWNy

    Πρόγραμμα αρχαρίων - Starting Strenght - Mark Ripetoe

    --------------------------------------------------------------------------

    Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο...


    - Για απορίες σχετικά με αερόβιο βλέπεις εδώ Αερόβια & Καρδιαγγειακή Προπόνηση.

    - Για συμπληρώματα μπορείς να λάβεις πληροφορίες στην αντίστοιχη ενότητα του φόρουμ Συμπληρώματα.

    - Για οποιαδήποτε απορία έχεις περι διατροφής γράψε την ερώτησή σου εδώ Γενικές Ερωτήσεις Διατροφής
    ή δημιούργησε νέα θεματική στην ενότητα Διατροφή και γράψε το διαιτολόγιο σου για αξιολόγηση.

    Το παρόν μήνυμα κλειδώνει γιατι περιέχει πολλές ερωτήσεις που δεν ανήκουν στην θεματική που αναρτήθηκε.