Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 23
  1. 02-07-14 17:00 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή Arnold Classic Europe Pro 2014 (26-28 Σεπτεμβρίου - Madrid,Spain)
    Παραλληλα με το ερασιτεχνικό Arnold Classic, πραγματοποιείται και η επαγγελματική κατηγορία στο Ευρωπαϊκο Arnold Classic, με την προσέλευση των καλυτέρων επαγγελματιών, καθώς ο αγώνας γίνεται χρονικά λίγο μετά το MR OLYMPIA.
    Περσινός νικητής, ο Phil Heath.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-09-14 19:07 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    H λίστα των αθλητών που θα παίξουν σε 2 εβδομάδες στο Arnold Classic Europe, ανάμεσα σε αυτους και ο Μιχάλης Κεφαλιανός



    Dennis Wolf
    Shawn Rhoden
    Big Rammy
    William Bonac
    Victor Martínez
    Juan Morel
    Roelly Winklaar
    Jonathan de la Rosa
    Dexter Jackson
    Robert Piotrkowicz
    Michael Kefalianos
    Fred Smalls
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-09-14 08:26 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Eπιβεβαιώνεται η συμμετοχή του Kai Greene, μια εβδομάδα μετα το Mr Olympia !
    (Mένει να δουμε αν θα θελήσει να παίξει και ο Phil Heath! )
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-14 08:42 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Για να δούμε αν θα μυρίζει μπαρούτι αυτός ο αγώνας
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-09-14 17:17 #5
    Προεπιλογή
    Αν το λέει η περδικούλα του ας πάρει μέρος ο Χιθ, για να καταφέρει να πετύχει μια ξεκάθαρη νίκη και να κλείσει τα στόματα όσων πιστεύουν ότι άξιζε ο Γκριν το Μρ.Ο
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-09-14 18:07 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    τώρα είναι η ευκαιρία του πράσινου , γιατι πολυ απλα έχει τον χρόνο να βελτιώσει ακόμη περισσότερο την εικόνα του να βγάζει σκόνη απο την ξεραίλα , ενω ο Χίθ στην καλύτερη να κατεβεί ίδιος , γιατι αν επιχειρήσει να βγεί πιο βαρύς να αντιμετωπίσει τον πράσινο με μάζα την έκατσε την βάρκα

    οπότε είναι ένας άλλος αγώνας και πολλα μπορούν να αλλάξουν και να αλλάξουν και οι θέσεις που θα πάρει ο καθένας !!!!
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-09-14 18:16 #7
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το λέει η περδικούλα του ας πάρει μέρος ο Χιθ, για να καταφέρει να πετύχει μια ξεκάθαρη νίκη και να κλείσει τα στόματα όσων πιστεύουν ότι άξιζε ο Γκριν το Μρ.Ο
    Tελικα τιποτα τυχαιο...τωρα καταλαβα γιατι η τοσο μεγαλη συμπαθεια στον kai green (green=πρασινο)
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-09-14 20:40 #8
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tελικα τιποτα τυχαιο...τωρα καταλαβα γιατι η τοσο μεγαλη συμπαθεια στον kai green
    Εγω απο την αλλη, δε καταλαβα τιποτα.... (και δε το λεω ειρωνικα )




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    (green=πρασινο)
    Αυτο? που κολλαει αυτο?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-09-14 21:30 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tελικα τιποτα τυχαιο...τωρα καταλαβα γιατι η τοσο μεγαλη συμπαθεια στον kai green (green=πρασινο)
    Εννοείς την ομάδα μου? Όχι καμία σχέση Υπάρχει συμπάθεια εκ μέρους μου προς το Γκριν, διότι πάντα με εξιτάρουν οι ιστορίες ανθρώπων που ξεκίνησαν την πορεία την ζωής τους χωρίς εφόδια με πολλά προβλήματα και χωρίς στηρίγματα, κυνήγησαν το όνειρο τους και κατάφεραν κάτι λιγότερο ή περισσότερο. Αυτό βέβαια δε σημαίνει πως θα είμαι υποκειμενικός στην κρίση μου, όσο αναφορά την εμφάνιση του στους αγώνες, αν είναι καλός θα το υποστηρίξω, αν είναι κακός θα το παραδεχτώ.....και μακάρι να 'παίξει' ο Χιθ στο Άρνολντ και ο 'δικός' μου να είναι πολύ καλός και να τον 'πατήσει'
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-09-14 21:35 #10
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Μακάρι ρε Γιάννη αλλά νομίζω ότι είναι κάτι σαν άτυπος κανόνας να το δίνουν στον Μρ Ολύμπια, αν κατέβει...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-09-14 22:55 #11
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς την ομάδα μου? Όχι καμία σχέση Υπάρχει συμπάθεια εκ μέρους μου προς το Γκριν, διότι πάντα με εξιτάρουν οι ιστορίες ανθρώπων που ξεκίνησαν την πορεία την ζωής τους χωρίς εφόδια με πολλά προβλήματα και χωρίς στηρίγματα, κυνήγησαν το όνειρο τους και κατάφεραν κάτι λιγότερο ή περισσότερο. Αυτό βέβαια δε σημαίνει πως θα είμαι υποκειμενικός στην κρίση μου, όσο αναφορά την εμφάνιση του στους αγώνες, αν είναι καλός θα το υποστηρίξω, αν είναι κακός θα το παραδεχτώ.....και μακάρι να 'παίξει' ο Χιθ στο Άρνολντ και ο 'δικός' μου να είναι πολύ καλός και να τον 'πατήσει'
    Ναι για την ομαδα (μας)..... Για αυτο το ειπα....Μια χαρα ολα και εγω τον συμπαθω τον Και και ενω οταν τον βλεπεις φαινεται απομακρος και καπως,οταν τον δει καποιος να μιλαει σε συνεντευξη σου κανει εντυπωση,ειναι πολυ απλος και φαινεται καλος σαν ανθρωπος,οπως κανει εντυπωση και η φωνη του πολυ λεπτη σε σχεση με τον ογκο του σωματος του,που περιμενες να εχει πιο μπασα,κατι αναλογο με τον Ρόνι Κόουλμα......
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-09-14 10:34 #12
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παιδιά πιστεύω πλέον πως τίποτα δεν χαρίζεται. Είδαμε αγώνες να χάνει ο Dorian από τον Mohammed Benaziza, o Cutler από τον Dexter και αντίστροφα. Μέχρι και ο Coleman από τον Günter Schlierkamp στο GNC Show of Strength το 2002. Γιατί δεν πρέπει να χάσει ο Heath ή γιατί δεν πρέπει να νικήσει κάποιος άλλος που δεν περιμένουμε. Πολλοί απο αυτούς που συμμετείχαν στο Ολυμπια και παίζουμε μετα από μια βδομάδα σαυτον τον αγώνα ίσως δώσουν τον καλύτερο τους εαυτο τώρα γιατι ήξεραν πως δεν πλασαριστούν εύκολα ανάμεσα από τα μεγάλα ονόματα.
    Πιστεύω πως πιο καλό θα ήταν να υποστηρίξουμε το όνομα του Μιχάλη Κεφαλιανου που εκτός ότι παίζει εντός Ευρώπης είναι ο άνθρωπος που μας εκπροσωπεί...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-09-14 22:03 #13
    Προεπιλογή
    Kαλά φίλε Νάσερ, δεν το συζητάμε αυτό, εννοείται πως πρώτα απ'όλα θα υποστηρίξουμε τον 'δικό' μας άνθρωπο και από ότι είδα σε κάποιες φωτό είναι σε πολύ καλή φόρμα ο Μιχάλης!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-09-14 12:38 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eπιβεβαιώνεται η συμμετοχή του Kai Greene, μια εβδομάδα μετα το Mr Olympia !
    (Mένει να δουμε αν θα θελήσει να παίξει και ο Phil Heath! )
    Κώστα μου δυστυχώς από ότι διαβάζω δεν θα λάβει μέρος στο διαγωνισμό τελικά

    Ο Ράμι από την άλλη δείχνει να κρατιέται σε πολύ καλή κατάσταση αν όχι καλύτερος, και θα είναι από τα φαβορί για την 1η θέση.


    Όνομα: bigramy3.jpg Εμφανίσεις: 412 Μέγεθος: 101,8 KB





    Υ.Γ. Πόσο δύσκολο είναι ρε γ@@@το, να διοργανωθεί και στη χώρα μας ένας τέτοιου βεληνεκούς αγώνας
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-09-14 12:55 #15
    Προεπιλογή
    Και μέσα σε όλα είναι σε εξέλιξη και ένας αγώνας της κατηγορία 212 ανδρών στην .......Κορέα Παίρνουν μέρος οι:

    1. Flex Lewis
    2. Jose Raymond
    3. Hidetada Yamagishi
    4. Baitollah Abbaspour 6.
    5. Sami Al-Haddad
    6. Guy Cisternino
    7. David Henry

    Από ότι φαίνεται η τριάδα θα είναι Flex, Jose και Baito

    https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία