Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 20
  1. 21-06-14 15:06 #1
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή Phenadrol (Genomyx)
    Όνομα: Genomyx-Phenadrol-60-render-228x228.png Εμφανίσεις: 1223 Μέγεθος: 203,7 KB

    Όνομα: phenadrol-genomyx-tab_720x600.jpg Εμφανίσεις: 1804 Μέγεθος: 76,0 KB

    αρκετα δυνατος λιποδιαλυτης αποτι διαβαζω σε φορουμ εξωτερικου..οπως επισης κ το αλλο της εταιριας ,το prewo stimaholic..
    για αυτον δω ολοι κανουν λογο για τρελη εφιδρωση κ οτι δεν ειναι για ατομα με ευαισθησια σε διεγερτικα..πρεπει να ειναι πολυ τουμπανο..
    το τελευταιο συστατικο ειναι α-γιοχιμβινη..υποτιθεται οτι ειναι πιο αποτελεσματικο απο την απλη,κ σου κανει λιγοτερα sides..αυτο το τελευταιο ,θυμαμαι που το συζητουσαμε κ με τον devil..
    υπαρχει κ στο e-shop σε αυτη την εκδοση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-14 22:54 #2
    Προεπιλογή
    καλησπερα μια ερωτηση απο οτι βλεπω μιλαμε για μαξιμουμ 3 καψουλες την ημερα , τι προτοκολο χρησης προτεινεται για πριν τομ γυμναστηριο πχ θα περνω 2 το πρωι πριν την αεροβια νηστικος (λογικα ?) και πριν το γυμναστηριο ποση ωρα ?
    γενικα πως προτεινεται η χρηση του ? δεν μπορω να βρω αρκετες πληροφοριες? ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-07-14 11:05 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    επειδη ειναι σχετικα δυνατο αυτο,καλυτερα να ξεκινησεις με 1+1 καπς την μερα..
    1 το πρωι με αδειο στομαχι κ μια πριν την προπονηση..
    αν κανεις αεροβια το πρωι μιση ωρα πριν με αδειο στομαχι τη μια κ μετα την αλλη αργοτερα μεσα στην μερα.

    καντο καμια βδομαδα ετσι κ μετα ανεβαζεις σε 3 καπς σπαστές σε 2+1 με την μεγαλυτερη δοση πριν την προπονηση/αεροβια σου..αυτο φυσικα αν δεν περνεις καποιο αλλο preworkout εκει περα..αν περνεις το κανεις αντιστροφα με τις δοσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-07-14 10:31 #4
    Προεπιλογή
    καλησπερα μετα απο την πρωτη βδομαδα μπορω να πω οτι ειναι κατι αρκετα δυνατο αλλα με πιανει τρομερα το πρωι με αδειο στομαχι το, μεσημερι εχοντας φαει και περασει περιπου μια ωρα και κανω ληψη δεν εχω το ιδο αποτελεσμα , ισως ν να θελει παραπανω χρονικο διαστημα η να το παρω πριν φαω παλι ?και κατι τελευταιο το συνεχιζω και σαββατοκυριακο που δεν εχω καθολου προπονηση η διακοπτω και συνεχιζω απο δευτερα ? ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-07-14 18:46 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν αντεχεις τις "παρενεργειες" που σου κανει με αδειο στομαχι καλυτερα περνε το ετσι ολες τις φορες μεσα στην μερα..
    για το σκ που λες,μπορεις να το κανεις κ ετσι..ειδικα αν βασιζεσαι κ σε αυτο για να σου δινει ενεργεια πριν τις προπονησεις..αλλα κ καθε μερα να το περνεις μεχρι τελους,ειναι οκ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-07-14 10:51 #6
    Thumbs up
    οκ σε ευχαριστωπολυ φιλε μου , οσον αφορα τις παρενεργειες ευχαριστες ειναι αν και η μανα μου νομιζε πως ειχα παει για μπανιο με τοσο κοκκινισμα που ειχα στο κορμι αλλα απο τα καλυτερα που εχω παρει ,μονο το jack3d (το καλο) αν και νιτρικο μου ειχε προκαλεσει τετοιες τσιτες - ευχαριστες παρενεργεις Yohimbe is in the air
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-07-14 02:45 #7
    Προεπιλογή
    παρενεργειες? απολαυση θα το λεγα εγω
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-10-14 18:48 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στη μια καπ το καταλαβαινεις ευκολα..
    μετα απο κανα 20 λεπτο σου δινει μια αισθηση οτι ανεβαζεις θερμοκρασια ,κ κατι σαν ευφορια..εφιδρωση ακομα κ οταν το περνω σε κατασταση ηρεμιας (οχι δλδ πριν απο προπονηση για εξτρα ενεργεια)..
    απο "παρενεργειες" λογω γιοχιμβινης που εχω ενα θεμα γνωστο,μου κανει λιγα τρεμουλα αλλα ειναι σε ανεκτο σχετικα επιπεδο..
    κρασσαρισμα δεν ειχα μετα απο ωρα,αλλα οταν περνουσαν οι "παρενεργειες" ειχα μια αισθηση ενεργειας που κρατουσε παρατεταμενα..

    γενικα ειναι πολυ δυνατο προιον,ακομα κ με μια καπ την μερα..οποιος δεν "νιωθει" απο στιμς η θελει κατι να τον τιναξει φανταζομαι αυτο εδω ειναι μια καλη προταση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-10-14 14:54 #9
    Προεπιλογή
    Ξερει κανεις κανενα σιτε οπου μπορουμε να προμηθευτουμε αυτο το προιον? ξερω οτι δεν επιτρεπεται να λεμε σιτε στα ποστ μας οποτε οποιος ξερει κατι ας μου στειλει ενα πμ...ευχαριστω προκαταβολικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-11-14 14:32 #10
    Προεπιλογή
    Ενα pm για αγορα αν μπορει κανενας. Δεν το βρισκω πουθενα. Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-11-14 14:36 #11
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    http://www.bodybuilding.gr/eshop/ind...product_id=657

    Οut of stock , αλλα λογικα αν το ζητησεις μπορει να το φερουνε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-11-14 13:11 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Aρκετα καλό το προιόν , το δοκιμάζω αυτές τις ημέρες.
    ΜΗΝ κάνει καποιος το λάθος να πάρει πάνω από μια κάψουλα την φορά και γενικά να μην ξεφυγει από τις 2, πόσο μάλιστα αν δεν είναι μαθημένος .("κάηκε" )
    Η παρενέργεια που βλεπω έντονα αυτες τις πρώτες ημέρες,, είναι οι κοκκινίλες που σε πιάνουν ,εμενα προσωπικα στα μάγουλα στα χερια και στον σβέρκο, σαν αναφυλαξία , αυτο μετά από τα 10-15 λεπτά της λήψης.
    Κόβει αρκετά και την όρεξη και σου βγάζει ενέργεια στην αεροβική καθώς και αντοχή. Aρκετα Καλό προϊον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-11-14 14:22 #13
    Προεπιλογή
    Κωστα,με κοκκινα μαγουλακια θα εχει πολυ γελιο ρε φιλε!
    Τοσο καλο,ετσι?Πολυ ωραια!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-11-14 03:03 #14
    Προεπιλογή
    Δεν γινεται αγορα απο το e shop εδω τελικα. Αν γινεται αγορα απο αλλου ας βοηθησει καποιος με reply η pm.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-11-14 20:45 #15
    Προεπιλογή
    Μπορει να μας παραθεσει καποιος το προγραμμα του με τα phen? Π.χ ενα το πρωι και ενα πριν την προπονηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία