Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 46
  1. 15-10-14 14:36 #16
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    2 μερες χρησιμοποιω το εν λογω προιον.Πρωτη μερα στηθους 2 σκουπ γιατι δεν ειχα φαει πολυ καλα και ειδα πολυ καλα πρηξιματα ορεξη για προπονηση και επαιξα και λιγες παραπανω επαναληψεις.Χτες δευτερη μερα πλατης 1 σκουπ μου δωσε παλι λιγη ορεξη για προπονηση και λιγες παραπανω επαναληψεις στις πρωτες ασκησεις.Γευση black cherry - 8/10 δεν σου βγαζει καθολου χημεια ειναι πολυ ηπια αλλα το μονο που με χαλαει ειναι ο αρκετος αφρος που κανει οταν το ανακατευεις!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-10-14 15:36 #17
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ^μουφα δεν εχω δοκιμασει χειροτερο προεξασκητικο παρολο που εχει δωσεις πολλα υποσχομενες ευτυχως που δοκιμασα δειγμα σε φακελακι δεν μου εδωσε τιποτα ιδιατερο παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-10-14 16:26 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^μουφα δεν εχω δοκιμασει χειροτερο προεξασκητικο παρολο που εχει δωσεις πολλα υποσχομενες ευτυχως που δοκιμασα δειγμα σε φακελακι δεν μου εδωσε τιποτα ιδιατερο παντως
    Με όλο το θάρρος Βαγγελάρα, είναι σα να λες πως δεν δουλεύουν b-alanine, bcaa, lclt, citrulline malate κτλ κ μάλιστα σε καλές ποσότητες. Δεν μπορείς να δεις κάτι από την πρώτη στιγμή. Έχετε μάθει οι περισσότεροι στα stim junkies τύπου παλιό jack3d κτλ κ αυτά νομίζετε πως δεν δουλεύουν. Αν θες να σε τρελαίνει όπως αυτά που είχαν γεράνιο ή αυτά που έχουν 300μίλι καφείνης αυτό δεν είναι για σένα..αλλά να μην δουλεύει όσον αφορά πρήξιμο, αντοχή κ αποκατάσταση δεν γίνεται. Είναι τι ψάχνεις απλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-10-14 18:16 #19
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με όλο το θάρρος Βαγγελάρα, είναι σα να λες πως δεν δουλεύουν b-alanine, bcaa, lclt, citrulline malate κτλ κ μάλιστα σε καλές ποσότητες. Δεν μπορείς να δεις κάτι από την πρώτη στιγμή. Έχετε μάθει οι περισσότεροι στα stim junkies τύπου παλιό jack3d κτλ κ αυτά νομίζετε πως δεν δουλεύουν. Αν θες να σε τρελαίνει όπως αυτά που είχαν γεράνιο ή αυτά που έχουν 300μίλι καφείνης αυτό δεν είναι για σένα..αλλά να μην δουλεύει όσον αφορά πρήξιμο, αντοχή κ αποκατάσταση δεν γίνεται. Είναι τι ψάχνεις απλά.
    φιλε μου τι να πω ριξε μια ματια στο review για το hyde το οποιο πραγματικα με ανατιναξε και το ενοιωσα τουμπανοδεν ειναι θεμα καφεινης απλα δεν ενοιωσα αυτα τα μυρμιγκιασματα που νοιωθω με την αλανινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-10-14 18:17 #20
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με όλο το θάρρος Βαγγελάρα, είναι σα να λες πως δεν δουλεύουν b-alanine, bcaa, lclt, citrulline malate κτλ κ μάλιστα σε καλές ποσότητες. Δεν μπορείς να δεις κάτι από την πρώτη στιγμή. Έχετε μάθει οι περισσότεροι στα stim junkies τύπου παλιό jack3d κτλ κ αυτά νομίζετε πως δεν δουλεύουν. Αν θες να σε τρελαίνει όπως αυτά που είχαν γεράνιο ή αυτά που έχουν 300μίλι καφείνης αυτό δεν είναι για σένα..αλλά να μην δουλεύει όσον αφορά πρήξιμο, αντοχή κ αποκατάσταση δεν γίνεται. Είναι τι ψάχνεις απλά.
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-10-14 19:58 #21
    Προεπιλογή
    Σκεφτομαι να παρω το συγκεκριμενο η το MrHyde.
    Αυτο εχει 4γρ κιτρουλινη ενω το χαιντ 500μγ.Η διαφορα ειναι στο L Κιτρουλινη?
    Ουσιαστικα η διαφορα(στο συγκεκριμενο συστατικο) που ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-11-14 00:57 #22
    Προεπιλογή
    πήρα πρόσφατα από Reflex 2 τσουβάλια OneStop Extreme
    και μου έστειλαν δωράκι δείγμα σε φακελάκια το Muscle Bomb και Instant Mass. Συνήθως δε χρησιμοποιώ pre πέρα από καφεδάκι, καμια μπανάνα, αντε και κανα monsterάκι (είμαι αρχάριος ακόμα ) προχθές ήμουνα λιγάκι down και είπα να το δοκιμάσω κανονικά όπως λέει 30 με 40 λεπτά πριν.

    Λοιπόν.. Άρωμα πολύ ωραίο τσιχλόφουσκας, όντως πολύ αφρό όπως λέει και ο φίλος παραπάνω, διαλύθηκε σχετικά εύκολα μέχρι εδώ όλα καλά. Δοκιμάζω και μου σκάει η πρώτη φρίκη. Υγρά μπαταρίας όσο δε πάει.. δε τα κατάφερα να το πιω όλο.. είχα πάρει τέτοια έκφραση το πρόσωπο μου που φοβήθηκα μη μείνω για πάντα έτσι lol.

    Το πρώτο που μου σκάσε ήταν μυρμήγκιασμα στο πρόσωπο και όταν έβηξα σε κάποια φάση ένιωσα βελόνες σε όλο το σώμα. Σαν την ταινία Hellraiser ένα πράμα. Από πρήξιμο σούπερ - από τσίτα δεν είδα μεγάλη διαφορα.. ίσως στις 2 πρώτες ασκήσεις. Παρόλα αυτά το έβγαλα το πρόγραμμα και με το παραπάνω.

    Ξαναλέω! αρχάριος και πρώτο pre που δοκίμασα ever. Σε άλλους ίσως δώσει λιγότερα σε άλλους ίσως και περισσότερα. Δεν ήταν άσχημο παντως, απλά δε κατεβαίνει κάτω με τίποτα προσωπικά θα παραμείνω με την μπανανουλα και το μονστερακι.
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-11-14 02:07 #23
    Προεπιλογή
    πιο λιγα λεφτα σου βγαινει ενα καλο pre απτο να δινεις 1,50 και 2 ευρω τη καθε φορα για 1 μονστερ παντως.
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-11-14 08:59 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιο λιγα λεφτα σου βγαινει ενα καλο pre απτο να δινεις 1,50 και 2 ευρω τη καθε φορα για 1 μονστερ παντως.

    ναι.. δεν έχεις άδικο, σίγουρα συμφέρει δε το συζητώ.
    Με την γεύση αν γινόταν κάτι να σπάσει λίγο η ξινίλα θα το τσίμπαγα χωρίς δεύτερη σκέψη.
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-11-14 13:35 #25
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις καφεΐνη, είναι η πιο φτηνή λύση που υπάρχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-11-14 14:28 #26
    Προεπιλογή
    Νομιζω οτι ο φιλος δεν ξερει τι ακριβως Pre ψαχνει και πειραματιζεται.
    Το συγκεκριμενο εχει απο τις χαμηλοτερες ποσοτητες καφεινης και δεν προοριζεται για τετοιου τυπου χρηση.
    Αρα και η συγκριση/αντικατασταση με καφεινη η Monster δεν ειναι σωστη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-11-14 14:56 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reignman007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι ο φιλος δεν ξερει τι ακριβως Pre ψαχνει και πειραματιζεται.
    Όχι ακριβώς. Ότι πειραματίζομαι είναι το μονο σίγουρο.. Απλά για το αρχικό στάδιο που βρίσκομαι, νομίζω ότι είναι νωρίς για κάποιο pre_w/ο.
    Αργότερα ίσως το ψάξω και περισσότερο.
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-11-14 15:44 #28
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Απλός εγώ είπα να πάρει καφεΐνη παρά να παίρνει το monster!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-11-14 16:17 #29
    Προεπιλογή
    Λοιπον καποιες εντυπωσεις μιας και τελειωσα ενα κουτι.Την πρωτη εβδομαδα ξεκινησα συντηρητικα με 1.5 σκουπ.Να συμπληρωσω οτι κανα 1.5μηνα μετα απο καθε προπονηση 4ημερου σπλιτ αφιερωνω και 40λεπτα περιπου μετα για ποδια λογο ενος τραυματισμου στον μηνισκο οποτε ειμαι κανα 2ωρο στο gym.2η εβδομαδα το πηγαινα σταθερα 2σκουπ και στον ενα μηνα και κατι που μου εβγαλε μπορω να πω οτι δεν το συνηθησα καθολου.Οσω με επιανε στην αρχη τοσο με επιανε και στο τελος πλην το εντονο μυρμιγκιασμα της πρωτης εβδομαδας απο την β-αλανινη.Περιμενα στην αρχη κατι πιο δυνατο μιας και δεν υπηρχε καπιο kick οι τσιτες κατα τη διαρκεια της προπονησης και χαλαστηκα λιγο.Ομως στην πορεια καταλαβα κατι πιο σημαντικο.Οτι με με την ιδια ανεση και ενταση που ξεκιναγα την προπονηση με την ιδια ανεση και ενταση και χωρις κρασαρισματα την τελειωνα και επαιζα και ποδια.Πρηξιματα αρκετα καλα 7.5/10 θα ελεγα και 7/10 στο focus.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-11-14 19:22 #30
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Μετα απο καμια 20αρια μερες που χρησιμοποιω το εν λογο προιον μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενο.Δυναμη,καλα πρηξιματα,αρκετα καλο focus και με βοηθαει να τελειωσω πιο ανετα τη προπονηση μου.Πραγματικα για μενα ειναι οτι καλυτερο εχω χρησιμοποιησει απο pre και σιγουρα θα το ξαναδοκιμασω και στο μελλον.To τρεχω στα 1,5-2 σκουπ για πολυ καλυτερα αποτελεσματα οχι οτι και με το 1 δεν εμενα ευχαριστημενος!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία