Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 10-04-14 16:35 #1
    Προεπιλογή Καλησπερα απο ενα ακομα καινουριο μελος
    Καλησπερα σας.Ειμαι ο Γιαννης και μενω στο κερατσινι.Ειμαι ενας υπερβαρος ανθρωπος που στις 24 φλεβαρη ξεκινησα μια καινουρια ζωη απλα θελω καθοδηγηση για να φτασω τους στοχους μου.Ξεκινησα τον φλεβαρη αγοραζοντας εναν διαδρομο και μια μπαρα ισια στα 17,5 κιλα και υπηρχε και ενα πολυοργανο.Τοτε ξεκινησα 130 κιλα 1,82 υψος και 25 χρονων στην ηλικια.Δεν αλλαξαν ολα τα δεδομενα παρα μονο τα κιλα μου.Φτανοντας στο σημερα 1,5μηνα μετα ειμαι στα 114 κιλα.Το προβλημα μου συγκεντρωνεται στην περιφερεια (μπουτια και οπισθια) κοινος σωματοτυπος αχλαδι (γυναικειος) .Εκει συσωρευεται το λιπος μου και πολυ λιγοτερο στην κοιλια μου.Κανω 5-10 χλμ σχεδον καθημερινα διαδρομο σε ταχυτητες 6-8,5 και οταν κανω διαδρομο σαφως παει μαζι με μπαρα και πολυοργανο.Εχω στην διαθεση μου 100% πρωτεινη sport whey της pvl essential,total thermo της warrior lab και raspberry ketones της purelyinspired.Ακουω πολλες γνωμες και ολες ειναι διαφορετικες καθως τις τελευταιες 2 βδομαδες δεν χανω.Ακολουθω μια διατροφη χωρις να μου εχει δωσει κανεις κατι η οποια δεν περιεχει ζαχαρη ,τηγανιτα,αναψυκτικα γλυκα και οτι ετρωγα πριν ξεκινησω
    Τρωω σαλατες,απαχο τυρι,ρυζι,κοτοπουλο ψητο πολλα φρουτα γιαουρτια ,μελι ομελετα με εναν μονο κροκο και προσπαθω να κανω οσο καλυτερη μπορω την ζωη μου.Δεν θελω να αδυνατισω για το καλοκαιρι.Θελω να αδυνατισω γιατι πριν 2 χρονια ειχα φτασει στα 98 κιλα επειδη δουλευα απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 11 το βραδυ .Θελω απλα να ξαναμπω στα ρουχα αυτα και να δω το σωμα μου να αλλαζει.Ηδη εχω δει τους μυς σε χερια και γαμπες να αλλαζουν απλα θα ηθελα να με καθοδηγησετε σε οτι αφορα την διατροφη και τα βοηθηματα(λιποδυαλιτες,πρωτεινες δεν το εχω καθολου με αυτα).Επισης να πω οτι δεν μπορω να τρωω 10 γευματα την ημερα ουτε εχω την δυνατοτητα να γραφτω σε γυμναστηριο.Χιλια συγνωμη για το μεγαλο post.Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας.Με φιλικους χερετισμους Γιαννης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-04-14 16:45 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες Γιάννη στο φόρουμ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-04-14 23:29 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ήρθες Γιάννη στο φόρουμ
    Σε ευχαριστώ πολύ NASSER.
    Εφαγα πανω απο ωρα διαβαζοντας καποια θεματα μεσα στο forum αλλα πεσανε πολλες πληροφοριες μαζι και ο εγκεφαλος βρηκε εκτος.Σε ποιο θεμα μπορω να κανω τις ερωτησεις που εχω υποβαλει πιο πανω και το πως θα χασω λιπος που θελω?Να εχω εναν μπουσουλα για αρχη θελω γιατι εδω στα νεα μελοι μαλλον δεν θα μου απαντησει κανεις στις ερωτησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-04-14 23:30 #4
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες!
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-04-14 00:38 #5

    Εγγραφή
    16-08-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-04-14 04:12 #6
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-04-14 21:47 #7
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση