Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 116
  1. 19-04-14 15:52 #76
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oxide13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το κατάστημα που αναφέρθηκε την είχα αγοράσει κι εγώ,το οποίο είναι και χορηγός μας!
    Τώρα ας μου πει κάποιος ότι δεν παίζει ρόλο το κατάστημα....!!
     

  2. 19-04-14 16:01 #77
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEOP13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα ας μου πει κάποιος ότι δεν παίζει ρόλο το κατάστημα....!!
    Αυτη η παρτιδα εχει διοχετευθει σε παρα πολλα μαγαζια σε ολη την Ελλαδα....Ειναι γενικο το κακο....Απλα αποφευγετε την συγκεκριμενη κρεατινη,τοσες αλλες υπαρχουν και πολυ καλυτερες.....
     

  3. 19-04-14 17:20 #78
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Δεν υπάρχουν παρτίδες που έρχονται απο το πουθενα ...Αόριστα..
    Καθώς το κάθε κατάστημα επιλέγει την πηγή του, δεν αποφασίζει η μαμά εταιρία απο μόνη της ποιον θα προμηθευσει αν δεν του απευθυνθεί..
    Αρα ή θα προμηθευτεί απο την μαμά εταιρία αν μιλάμε για τον επίσημο αντιπρόσωπο, ή από τον επίσημο αποκλειστικό αντιπρόσωπο αν μιλάμε για "δευτερο χέρι" , ή παλι στην περίπτωση την προηγούμενη κανωντας μια παραεισαγωγή, βρίσκωντας έναν αντιπρόσωπο άλλης χωρας, για να αποφύγει τον Έλληνα, εξασφαλίζωντας καποιες τιμές, ενδεχομένως συμφερότερες.
    Αρα όλα όσα μαγαζιά ενδεχομένως έχουν το ίδιο προιον που δεν εχει το στάνταρ εξώφυλλο, το έχουν προμηθευτεί από κάποια χώρα της Ευρώπης..
    Τωρα ποια χώρα εισαγάγει ή και παρασκευάζει προϊόντα της Dymatize, σίγουρα το μαγαζί το γνωρίζει.
    Εν ολίγοις, ξεκινάμε πρώτα απο το μαγαζί , προσπαθώντας να πάρουμε μια λογική εξηγηση.
     

  4. 19-04-14 17:26 #79
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Polyneike με κάλυψες απόλυτα . Όταν μπροστά μπαίνει το κέρδος πολλοί θα έκαναν τα πάντα για να το έχουν!
     

  5. 19-04-14 18:09 #80
    Προεπιλογή
    δε μιλαμε για 10 κομματια . . . ΟΛΟΙ θα εκαναν τα παντα για το κερδος .
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
     

  6. 19-04-14 22:07 #81
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε μιλαμε για 10 κομματια . . . ΟΛΟΙ θα εκαναν τα παντα για το κερδος .

    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
     

  7. 24-04-14 01:20 #82
    Προεπιλογή
    Είμαι ιδιοκτήτης του MuscleBody και πολλοι με γνωρίζετε και προσωπικά.

    Η κρεατίνη είναι το φτηνότερο συμπλήρωμα που υπάρχει. Καμια 10αρια ευρώ λιανική... Ξέρετε τι ακριβά συμπλήρωματα υπάρχουν αν θέλουν να φτιάξουν fake? Εσείς αν είσασταν κατασκευαστής μαιμούδων θα διαλέγατε το φτηνότερο συμπληρωμα να βγάλετε μαιμου?

    5€ χονδρική εχεί η κρεατίνη της Dymatize
    Δηλαδή φαντάζεστε οτι εγώ και ο κάθε καταστηματαρχης τα αγοράζουμε fake.. άρα το πέρνουμε 2€ για να κονομίσουμε 3€ ακομα ε?
    Αυτός που έφτιαξε τα fake πόσο του κοστίζει να το φτιάξει και τι βγάζει???

    Είναι τρελό να φαντάζεστε οτι ενα τέτοιο συμπλήρωμα βγαίνει fake.
    Να μου πείτε για καμιά ISO 100... ON Gold Standar... και άλλα να πω έχει νόημα να ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ αν ειναι γνήσιο ή όχι γιατί όντως βγαίνουν μουφα και φυσικά εκεί έχει μεροκάματακι για τον μαιμουδοπαραγωγο..

    Αλλά τώρα έχει νόημα να συζητήσουμε αν είναι γνήσια η κρεατινούλα?


    Εντέλει ας το συζητήσουμε αφού σας επιασε τέτοιος πανικός...

    Καθε ελληνικό αλλα και κάθε ευρωπαικο καταστήμα προμηθεύοντε απο τους αντιπρόσωπους Dymatize Ευρώπης. Υπάρχουν και ευρωπαικές εκδόσεις και αμερικάνικες αλλά και αλλάζουν συχνά ταμπελάκια. Εχω δει παρα πολλες φορές διαφορετικές Elite Whey.. διαφορετικές ISO 100.. όπως βλέπω και διαφορετικά ταμπελάκια στο γαλά ΔΕΛΤΑ... Ε χαλαρώστε μόλις βλέπετε διαφορετικό ταμπελάκι δεν σημαίνει οτι ειναι μούφα. Θα μου πεις μαααα το ταδε μαγαζι έχει το παλιο ταμπελάκι... Ε εκεινο το μαγαζί ή έχει παλιο στοκ ή ο αντιπρόσωπος ευρώπης που εκείνος ψωνίζει έχει παλιο στοκ.

    Άρα έχουμε να κάνουμε με αμερικανικα/ευρωπαικά/παλια/καινουργια ταμπελάκια...

    Απλά χαλαρώστε... Όποιος είναι τόσο φοβισμένος και νομίζει οτι κυκλοφορουν fake κρεατινούλες ας έρθει να του δείξω τα τιμολόγια του αντιπρόσωπου που προμηθεύομε..
     

  8. 24-04-14 03:40 #83
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Εμενα δεν με καλυπτει παντως η απαντηση αυτη που δινεις.

    Ρωτω:Γιατι σε καμια δεν φαινεται ολοκληρο το LOT NUMBER #?
    Απαντω: Για να μην μπορει να δωσει απαντηση η εταιρεια
    Ρ:Γιατι λειπουνε τοσα απο την ετικετα?
    Α:Γιατι προκειται για κακη αντιγραφη

    Θα πρεπει να μας περνας για πολυ χαζους λεγοντας οτι δεν υπαρχουνε fake προιοντα , και 1 ευρω κερδος να τους αφησει, που λογο ποσοτητας τους αφηνει τεραστιο κερδος, παλι κερδισμενοι θα ειναι..

    Δειχνοντας μας τιμολογιο , εφοσον ΔΕΝ υπαρχει αριθμος παρτιδας πως περιμενεις να πιστεψουμε οτι προκειται για το ιδιο προιον ?

    Γιατι οκ ναι εσυ εχεις τιμολογιο απο 10 κομματια , αλλα στο μαγαζι μπορει να εχεις αλλα 90 παραεισαγωγη.

    Εμπιστοσυνη σε κανεναν
     

  9. 24-04-14 10:06 #84
    Προεπιλογή
    Όνομα: 10261657_10152335848210851_205716869_n.jpg Εμφανίσεις: 323 Μέγεθος: 43,1 KB

    lot number 1275304
    κατασκευή 10/13
    λήξη 10/15


    Ποιος σου είπε οτι δεν εχει lot number?? Γιατι να μην έχει?
    Επειδη στην δικιά σου κρεατινούλα θα τρύφτηκε γιατι ειναι μελανάκι και κατα την μεταφορά φεύγει το μελανάκι
    δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχει το lot number και η ημερομηνία λήξης.


    Fake προιοντά ξέρω... Παπούτσια Nike που ειναι πανάκριβα... ρολόγια πανάκριβα.. ρούχα πανάκριβα.. και πάει λέγοντας..
    Για fake τσίχλες δεν έχω ακούσει!!!

    Σιγα μην ασχοληθούν να φτιάξουν fake κρεατινούλες.. Η κρεατίνη είναι το φτηνότερο συμπλήρωμα που υπάρχει..
     

  10. 24-04-14 10:11 #85
    Προεπιλογή
    Κάτι είπες για τις ετικέτες...

    Βρε άνθρωπε του Θεού.. Αν ήθελες να φτιάξεις fake ενα προιόν θα το έκανες με ίδιο ταμπελάκι ή με διαφορετικό?
    Φτιάξανε fake κρεατίνη λες και δεν κάτσανε να βάλουν το σωστό ταμπελάκι να μην το καταλάβεις???

    ΕΙΠΑΜΕ..
    ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ.. ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ... ΠΑΛΙΑ.. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ...

    Αλλαξε και το ταμπελάκι η ΔΕΛΤΑ στο φρέσκο γάλα... Γιατί δεν σκεφτέστε μήπως ειναι fake και αυτό???

    Χαλαρώστε με αυτήν την μαιμουδοφοβία που έχετε..
     

  11. 24-04-14 10:26 #86
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Προσωπικά θεωρώ ότι:

    1) Αν θες να αντιγράψεις προϊόν ή φροντίζεις είναι πανομοιότυπο με το αυθεντικό ή είσαι ηλίθιος.

    2) Η κρεατίνη είναι πάμφθηνη, αν θες να βγάλεις λεφτά δεν αντιγράφεις κρεατίνη αλλά κάτι άλλο.


    Πολύ κακό για το τίποτα, τόσες σελίδες.
    Μιχάλης
     

  12. 24-04-14 10:34 #87
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    αυτο δεν ειναι επιχειρημα...υπαρχουν χιλιαδες προιοντα απομιμισης που τα καταλαβαινεις απο το οτι δεν ειναι πιστη αντιγραφη ..

    για τις διαφορες εκδοσεις αμερικανικες ευρωπαικες κτλ δεν το ξερω κ μπορει να ειναι ετσι, αλλα το επιχειρημα της πιστης αντιγραφης κατα την γνωμη μου
    δεν στεκει..
     

  13. 24-04-14 13:10 #88
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά θεωρώ ότι:

    1) Αν θες να αντιγράψεις προϊόν ή φροντίζεις είναι πανομοιότυπο με το αυθεντικό ή είσαι ηλίθιος.

    2) Η κρεατίνη είναι πάμφθηνη, αν θες να βγάλεις λεφτά δεν αντιγράφεις κρεατίνη αλλά κάτι άλλο.


    Πολύ κακό για το τίποτα, τόσες σελίδες.
    Παιδια και εγω την ιδια αποψη εχω πανω στο θεμα αυτο.........
     

  14. 24-04-14 13:44 #89
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εγω πολλες φορες εχει τυχει να παρω προιοντα απο μια εταιρια κ απο αμερικη κ απο ευρωπη με διαφορετικα lebel κλπ..
    ποτε δεν με απασχολησε αν ηταν fake η οχι..κ ποτε δεν επαθα τπτ..

    γενικα οσο παρακολουθω τα ξενα φορουμ αυτο το πραγμα με τα fake συμπληρωματα ελαχιστα το βλεπω να απασχολει τον κοσμο..
    μονο στην ελλαδα καθε μια βδομαδα ξεπεταγεται ενα θεμα αναλογα με σχεδον οτι κυκλοφορει σε συμπληρωμα εκει εξω..
    τωρα 2 πραγματα συμβαινουν..
    η εδω ειμαστε πολυ μαγκες κ πιανουμε πουλια στον αερα η εξω ειναι πολυ μακακες κ την πατανε χωρις να τους νοιαζει.

    α,υπαρχει κ ενα τριτο ενδεχομενο..
    οτι εμεις εδω περα οτι εχει σχεση με σκονη/χαπι σε συμπληρωμα ειναι σχεδον ισοδυναμο με αναβολικο κ με την ιδια καχυποψια το αντιμετωπιζουμε κ ψυριζουμε την μαιμου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beefmeup : 24-04-14 στις 13:46
     

  15. 24-04-14 13:53 #90
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    εμενα με νοιαζει παντως να αγοραζω γνησια ποροιοντα, γιαυτο καθετι που περνω απο ιντερνετ απο συμπληρωματα παντα στελνω εμαιλ στην εταιρια με lot number, χθες μου απαντησε h reflex για την whey duo και η efx για μια κρεατινη, και ηταν ολα οκ.και απο xtreme εχω τσεκαρει on nutrition και sci-mx.
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία