Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 67 από 67
  1. 28-07-16 11:40 #61
    Το avatar του χρήστη Mpozos

    Εγγραφή
    17-01-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.331
    Προεπιλογή
    Όνομα: 2r (2).jpg Εμφανίσεις: 525 Μέγεθος: 102,0 KBΌνομα: 2r (1).jpg Εμφανίσεις: 504 Μέγεθος: 77,1 KBΌνομα: 3r.jpg Εμφανίσεις: 518 Μέγεθος: 145,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-07-16 13:38 #62
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καλη δουλεια σε γενικες γραμμες με δυνατα ποδια πρεπει να επικεντωθεις σε στηθια και πλατη εκει υστερεις και πρεπει να βελτιωθεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-07-16 15:26 #63
    Προεπιλογή
    Φοβερά πόδια στα υπόλοιπα θες δουλειά
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-07-16 18:56 #64
    Προεπιλογή
    Για εναμιση μηνα προσπαθεια ,το ''καθαρισμα'' που εκανες ειναι πολυ ικανοποιητικο. Απο δω κ περα φιλε μου για να δεις καλυτερα αποτελεσματα το ξερεις ειναι θεμα διατροφης . Κανε βασικες ασκησεις στηθους πλατης ωμων που νιωθεις οτι σε πιανουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-07-16 02:29 #65
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    αφου μετα τον στρατο είσαι σ αυτη τη κατάσταση , είσαι σε καλό δρόμο
    Για πόδια δε συζητάμε είναι όχι απλα δυνατό σημείο αλλα έχουν προδιαγραφες για μεγάλα πράματα , αν δουλέψεις στηθος και πλάτη που είναι βασικές μυικές ομάδες να τα φέρεις σε αναλογία θα είσαι σούπερ και με δεδομένο ότι ξέρω ότι είχες κιλα και τα έχασες και αυτο δίνει μεγαλύτερη αξία στην προσπάθειά σου
    Καλή συνέχεια και είμαι σίγουρος θα τα καταφέρεις περίφημα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-07-16 19:34 #66
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Ετσι και γω μετα το στρατο..... +20 κιλα γυρισα

    Ποδια δε το συζηταμε, τραπεζιοι ειναι και αυτοι απο αλλο πλανητη (παντα ηταν απ'οσο θυμαμαι)
    Για τη χαλαρωση, ειναι αναγκαιο κακο αυτο. Λογω της ηλικιας σου ομως, πιστευω οτι με το καιρο (και με καλη διατροφη/αεροβια) θα εισαι μια χαρα
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-08-16 01:28 #67
    Το avatar του χρήστη Mpozos

    Εγγραφή
    17-01-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.331
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εναμιση μηνα προσπαθεια ,το ''καθαρισμα'' που εκανες ειναι πολυ ικανοποιητικο. Απο δω κ περα φιλε μου για να δεις καλυτερα αποτελεσματα το ξερεις ειναι θεμα διατροφης . Κανε βασικες ασκησεις στηθους πλατης ωμων που νιωθεις οτι σε πιανουν.
    η διατροφή το Α και το Ω. χρήστο κάποτε ειχα βουλιμικές τάσεις και έτρωγα 20.000, 20.000 τις θερμιδες οταν με επιανε η τρέλα, και με επιανε πολυ συχνα... μπορει και 2 φορες την βδομαδα. εκει που χτυπιόμουν με αεροβικες και σωστη διατροφη ... έβγαινε μια ταση βουλιμίας και τα γ@μουσα ολα. με λιγα λογια εκανα 1 βημα μπροστα 2 πίσω.
    πλεον εδω και αρκετους μηνες δεν μου βγαινουν τετοιες τάσεις βουλιμίας, αλλα και να με βγουν δεν μπορω να φαω ποσότητα, αν και με την θεληση και το πεισμα που εχω τώρα... εχω να σπασω διατροφή πολύ καιρό, και ειμαι πολυ αυστηρός στο θερμιδικό-διατροφικο πλάνο που ακολουθώ τώρα! οποτε πιστευω ειναι θεμα χρόνου ( ισως και 2 μηνες μαξιμουν να στεγνώσω τερμα οσο καταφέρω στο νατουραλ επιπεδο πλέον ). τωρα πόσο θα καταφέρω να ρίξω το ποσοστό λίπους, ο χρονος θα το δείξει!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου μετα τον στρατο είσαι σ αυτη τη κατάσταση , είσαι σε καλό δρόμο
    Για πόδια δε συζητάμε είναι όχι απλα δυνατό σημείο αλλα έχουν προδιαγραφες για μεγάλα πράματα , αν δουλέψεις στηθος και πλάτη που είναι βασικές μυικές ομάδες να τα φέρεις σε αναλογία θα είσαι σούπερ και με δεδομένο ότι ξέρω ότι είχες κιλα και τα έχασες και αυτο δίνει μεγαλύτερη αξία στην προσπάθειά σου
    Καλή συνέχεια και είμαι σίγουρος θα τα καταφέρεις περίφημα
    ευχαριστώ ηλία μου, τα πόδια όντως ειναι πολύ μπροστά, 1 βδομαδα περασε απο την φωτο που εβγαλα και αν βαλω τωρα φωτο με την βελτίωση που ειχα αυτην την βδομαδα θα νομιζεις ειναι εντιτ !
    στήθος πλάτη οντως εχω θεμα και υστερώ πολύ, και χαλάει ολο το σύνολο. φαίνονται τα πόδια τουμπανα και το ανω σώμα δείχνει δυσανάλογο ωστόσο αυτην την βδομαδα η πλατη που καθάρισε αρκετά, και στένεψε κιαλο η μέση έδειξε αρκετά! τα δουλευω πολύ σκληρα οποτε θα δουμε το αποτελεσμα στο επομενο update σε 3 βδομάδες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345