Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 123
  1. 11-03-14 01:43 #31
    Προεπιλογή
    Ενα ακομα να βγαλεις, παιχνιδακι θα ειναι για σενα λοιπον. Ρωτα με τι θες να σου πω κ μεχρι αυριο που θα παω gym το περιμενω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-03-14 01:48 #32
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Rambe παει τελειωσε εσυ θα αναλαβεις εκανες ηδη την αρχη, και πηρε τ ματι μ οτι εβγαλες κ προγραμμα προπο σε παιδια στο φορουμ μην κρυβεσε πουλακι μ θα βοηθησεις το κοριτσι
    Αμεσως να με δωσεις στεγνα εσυ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ria-Ria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα ακομα να βγαλεις, παιχνιδακι θα ειναι για σενα λοιπον. Ρωτα με τι θες να σου πω κ μεχρι αυριο που θα παω gym το περιμενω.
    Α τωρα δεν θες το προγραμμα απο το γυμν???
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-03-14 01:51 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α τωρα δεν θες το προγραμμα απο το γυμν???
    Δεν το θελω τωρα! Αφου λες δεεν το εχουν οι γυμναστες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-03-14 01:57 #34
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Λοιπον ας σου το ετοιμασουν,μας το ποσταρεις και βλεπουμε η διορθωσεις η κανουμε νεο,τι λες δεσποινης?
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-03-14 01:58 #35
    Προεπιλογή
    Ε εγω δεν.. τα πραγματα προδιδονται μονα τους κ Rambe

    Αντε να σ βλεπω ξεκινα δουλεια

    Περα απο την πλακα θα συμφωνγσω για τους γυμναστες απο προσωπικες μ εμπειριες 3 χρονων οτι να ναι τεσπα
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-03-14 02:03 #36
    Προεπιλογή
    Και εγω με τη μικρη μου εμπειρια θεωρω οτι εχουν ενα προγραμμα κ το κοτσαρουν σε ολους..

    Αντε να δω, υποτιθεται οτιθα μου το ειχαν ετοιμο την Παρασκευη..

    Εγω RAMBO λεω αν δεν μου το εχουν αυριο ετοιμασου γιατι κ εγω κανω οτι να'ναι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-03-14 02:07 #37
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Εκλεισε,αναμενω εντολη
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-03-14 02:09 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκλεισε,αναμενω εντολη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-03-14 05:49 #39
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή κ από μένα
    We don't need eyes to see, we need vision
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-03-14 03:57 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    δεν χρειάζετε να χαλάς το μυαλό σου , απλα πρέπει για να πετύχεις τον στόχο σου να ξέρεις κάποιες βασικές αρχές στην διατροφη και προπόνηση

    η διατροφή και οι θερμίδες που έπαιρνες όταν δεν γυμναζόσουν , μπορεί τωρα να σε φανούν λίγες και να νιώθεις ότι μένεις απο δυνάμεις και ενέργεια και αυτο θα είναι περισσότερο έντονο όχι τόσο στην αρχή , όσο όταν αποκτήσεις καλύτερη φυσική κατάσταση και κάνεις πιο επικοδομητική προπόνηση

    γι αυτο όταν γυμνάζεσαι η διατροφή σου θα πρέπει να είναι πιο προσεγμένη , όχι ώς πρός τις θερμίδες αλλα ώς προς τα θρεπτικά συστατικά ώστε όχι απλα να χάνεις βάρος αλλα να χάνεις λίπος και συγχρόνως να χτίζεις μυικό ιστο να δυναμώνεις στις προπονήσεις σου και να σηκώνεις πιο πολλα κιλα

    και επειδη σε σένα μετράει και η βασική λεπτομέρεια , θα τρως κανονικα και τα φρούτα σου εφόσον τα υπολογίζεις στην ημερησια πρόσληψη θερμίδων , αλλα μην τα τρώς μετα το φαγητό αλλα ενδιάμεσα σαν σνακ χωρίς συνοδευτικά , γιατι αν φας πχ το φαγητο που νορμάλ θα περιέχει και το λίπος του τρώγοντας σαν επιδόρπιο το φρούτο βοηθάς να φορτώσεις όχι μόνο πρωτείνη και υδατάνθρακα αλλα και λίπος

    γι αυτο τα τρως στο ενδιάμεσο και θα σε κόψουν την πείνα και θα τα φας με ευχαρίστηση και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στην πραγματοποίηση του στόχου σου
    επίσης πολλες σαλάτες εποχής και στο τελευταίο γεύμα πρωτείνη και σαλάτα και δεν χρειάζετε να αναφερω πηγές πρωτείνης τα έχουν αναφερει πολλές φορες τα κλασικα κοτα , γαλοπούλα , κρέας κόκκινο ψαχνό , ψάρι , αυγα ομελέτα λάιτ σε αντικολλητικό αν δεν υπάρχει εύκαιρη άλλη λύση
    και ποτε δεν χρειάζετε να βγάλεις το ελαιόλαδο απο την διατροφή σου αρκεί να μην είναι τηγανισμενο και μαγειρεμένο σε πολυ υψηλές θερμοκρασίες

    ακόμα δεν είδες τιποτε , θα δείς μετα απο κανένα μήνα όταν θα ενταχτείς σε κανονικο πρόγραμμα προπόνησης και βαση του αποτελέσματος και το πως νιώθεις θα χρειαστει να τροποποιήσεις την διατροφή σου , ώστε όχι απλα να χάνεις αλλα να έχεις ενέργεια και ζωντάνια να βγάζεις αξιοπρεπείς προπονήσεις και να χάνεις κιόλας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-03-14 04:02 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ria-Ria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω με τη μικρη μου εμπειρια θεωρω οτι εχουν ενα προγραμμα κ το κοτσαρουν σε ολους..

    Αντε να δω, υποτιθεται οτιθα μου το ειχαν ετοιμο την Παρασκευη..

    Εγω RAMBO λεω αν δεν μου το εχουν αυριο ετοιμασου γιατι κ εγω κανω οτι να'ναι!!!
    ας είναι σωστο για σενα ενα πρόγραμμα και ας το κοτσάρουν σε όλους , δεν είναι δυνατόν όταν έχουν περάσει 500 μελη απο ενα γυμναστηριο να υπάρχουν 500 διαφορετικά προγράμματα , τότε αυτο δεν είναι πρόγραμμα είναι κωδικός πιστωτικής

    μην κολάτε σε τετοια τα προγράμματα ποτε δεν έφτιαξαν απο μόνα τους κανένα , αλλα απο την εφαρμογή τους και το πόσο τα δίνουμε όλα και γυμναζόμαστε σωστα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-03-14 09:52 #42
    Προεπιλογή
    TRIANTAFYLLOU
    και στο τελευταίο γεύμα πρωτείνη και σαλάτα


    Ευχαριστω για τις συμβουλες! Ηθελα ομως να ρωτησω, πρωτεινη το βραδυ κ μετα την προπονιση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-03-14 09:57 #43
    Προεπιλογή
    11.03.14

    8.00 40γρ βρωμη με μια κουταλια μελι και γαλα

    12.30 χυμο γρειπφρουτ

    2.00 σπανακοπιτα με γιαουρτι

    17.00 μηλο, πορτοκαλι

    9.00 2 σουβλακια χοιρινα


    γυμ οφ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-03-14 10:09 #44
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή !!!my log!!! (Ria-Ria)
    Βγάλε τους χυμούς και τις σπανακοπιτες
    Να βάλεις σε καθε γεύμα σ μια πηγή πρωτεΐνης οπως αυγά ασπράδια κοτοπουλο ψάρι μοσχάρι και για προτίμησε συνθετους υδ οπως ρύζι μακαρόνια πατά γλυκοπατατα

    Επίσης να εντάξεις και λαχανικά και σαλάτες στην διαιτα σου


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-03-14 10:10 #45
    Προεπιλογή
    πρωτεινη ισως θα επρεπε να βαζεις σε ολα τα γευματα σου, στα ενδιαμεσα ας πουμε δεν εχεις καθολου. Μετα την προπονηση επισης θα ηταν σκοπιμο να φας κατι με πρωτεινη και υδατανθρακα. Τα φρουτα επισης δινουν πολυ ζαχαρη. Θα κρατουσα ενα -δυο μαζι με ενα γιαουρτι 2% που θα σε χορτασει και περισσοτερο.
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία