Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 89
  1. 18-02-14 02:08 #61
    Elite Powerlifter
    Εγγραφή
    11-10-2013
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Den antexei i tsepi sou....tsampa taxidi tha kanis
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Turbolifter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεινο το δισκακι που μετρας για 20kg ειναι 30-32cm με χειλος. Για να χωρεσεις 20kg σιδηρου σε τετοια διαμετρο πρεπει να εχει παχος 5-6cm.Το συγκεκριμενο δεν φαινεται ουτε 3cm.
    Τεσπα, και 250kg να ηταν αυτα που κανει, παλι δεν εχει μονη κοντα στα 300.

    Οποιοσδηποτε εχει περι τα 150 νατουραλ, τα πιανει αυτα τα κιλα που κανει με φαρμακο. Για πανω απο 300 πρεπει να εχεις 180-200 νατουραλ.



    Μαζευτειτε ολοι οσοι υποστηριζετε οτι εχει εστω και 300, βαλ'τε απο 100ευρω και θα βαλω το αντιστοιχο ολικο ποσο που θα μαζευτει εγω, ισχυριζομενος οτι δεν τα εχει. Ετσι ερχομαι οποτε θελεις!
    Μ'αυτο το στησιμο ουτε 280 δεν πρεπει να εχει...

    Anyway, εγω την αποψη μου ειπα και οποιος θελει την λαμβανει υποψιν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-02-14 02:23 #62
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goliat_2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Den antexei i tsepi sou....tsampa taxidi tha kanis
    Γεια σου Αλεξ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-02-14 02:36 #63
    Προεπιλογή
    Αλεξ, αντεχει να σου αγορασω μια καμερα 720p και μερικους καλιμπραρισμενους ELEIKO δισκους αν θες.

    Για να μην σε αμφισβητουν οι απιστοι που σε ζηλευουν δλδ!

    Αναμενουμε τα 280 η και 300 αν θες για να μας στειλεις αδιαβαστους ολους!
    105+
    Τρέφομαι μόνο με PRs !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-02-14 02:45 #64
    Elite Powerlifter
    Εγγραφή
    11-10-2013
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Turbolifter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλεξ, αντεχει να σου αγορασω μια καμερα 720p και μερικους καλιμπραρισμενους ELEIKO δισκους αν θες.

    Για να μην σε αμφισβητουν οι απιστοι που σε ζηλευουν δλδ!

    Αναμενουμε τα 280 η και 300 αν θες για να μας στειλεις αδιαβαστους ολους!
    file kai esi na fereis tous diskous pali dikaiologies tha vreis. I prosklisi sou egine. Opote theleis ela na me deis. Apla pes to mou nwritera na exw ksidi mazi mou!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-02-14 20:06 #65
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Μερικά σετ του Aλεξ, πιέσεις για ώμους

    120 κιλά (μονο οι δίσκοι)



    160 κιλά (μονο οι δίσκοι)




    180 κιλά (μονο οι δίσκοι)

    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-02-14 20:43 #66
    Προεπιλογή
    Οκ, απλα απιστευτη δυναμη. Μηπως θα μπορουσε να γινει μια συνεντευξη με τον Αλεξ, σχετικα με δαιτροφη προπονηση κλπ, μηπως μαθουμε και εμεις κανα κολπακι, που ο παγκος εχει κολλησει και δεν ξεκολλαει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-02-14 20:56 #67
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο niksamaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ, απλα απιστευτη δυναμη. Μηπως θα μπορουσε να γινει μια συνεντευξη με τον Αλεξ, σχετικα με δαιτροφη προπονηση κλπ, μηπως μαθουμε και εμεις κανα κολπακι, που ο παγκος εχει κολλησει και δεν ξεκολλαει?
    Νίκο, ο Αλεξ κάνει μεθοδευμένη προπόνηση για να αυξήσει την δύναμή του και έχει αρκετές γνωσεις πάνω στο powerlifting.
    Πέρα απο το ταλέντο που έχει στην δύναμη δηλαδή, προπονείται σκληρα και βελτιώνεται.
    Εν καιρώ μπορούμε να του κάνουμε μια συνέντευξη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-02-14 21:29 #68
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο, ο Αλεξ κάνει μεθοδευμένη προπόνηση για να αυξήσει την δύναμή του και έχει αρκετές γνωσεις πάνω στο powerlifting.
    Πέρα απο το ταλέντο που έχει στην δύναμη δηλαδή, προπονείται σκληρα και βελτιώνεται.
    Εν καιρώ μπορούμε να του κάνουμε μια συνέντευξη
    Το μονο σιγουρο ειναι οτι οχι απλα εχει αρκετες γνωσεις, αλλα εχεις ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΕΣ γνωσεις. Γι αυτο λεω και για συνεντευξη, να κλεψουμε κανα κολπακι εμεις οι μικροτεροι .
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-02-14 22:45 #69
    Προεπιλογή
    Δεν ειμαι σιγουρος ποσα εχει να προσφερει σε γνωσεις καποιος που εχει απιστευτα γεννετικα σε κατι.... Ο,τι κι αν εκανε θα ηταν παρα πολυ δυνατος... Προσωπικη μου αποψη απλα. Ο τυπος ειναι κτηνος με τρελα genes για press δν υπαρχει κατι αλλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-02-14 23:14 #70
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειμαι σιγουρος ποσα εχει να προσφερει σε γνωσεις καποιος που εχει απιστευτα γεννετικα σε κατι.... Ο,τι κι αν εκανε θα ηταν παρα πολυ δυνατος... Προσωπικη μου αποψη απλα. Ο τυπος ειναι κτηνος με τρελα genes για press δν υπαρχει κατι αλλο
    Eντάξει, δεκτή η αποψη σου, απλα πιθανολογείς,βάσει των δικών σου παραστάσεων,χωρις να ξερεις τι κάνει ο καθενας.
    Σίγουρα η δύναμη είναι και έμφυτη αλλά αν δεν εχεις εμπειρία,γνώσεις και τριβή, φτάνεις κάποια στιγμή στο ταβάνι σου,χωρίς πιθανόν να εξαντλίεις τα περιθωρια βελτίωσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-02-14 23:32 #71
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Περιεργες τεχνικες χρησιμοποιει ομως. Αυτο με την ισομετρικη στις πιεσεις ωμων δεν το εχω ξαναδει. Και εγω θα ηθελα να ακουσω για την προπονηση του και που βοηθαει το καθετι

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-03-14 14:01 #72
    Προεπιλογή
    o αλεξ κανει και ισομετρικεσ στο στηθος ...και στη χαλκιδα εκανε...με 200 κιλα...τα κρατουσε 15 -20 δευτερα....βοηθανε στην αυξηση δυναμης πολυ...το ιδιο κανει και στους ωμους...αυτο τον καιρο ανεβαζει αρκετα τους ωμους και τα τρικεφαλα για να ανεβει κι αλλο στον παγκο....απο διατροφη μπορω να αποκαλυψω οτι τωει οτι τρωνε οι παουερλιφτερς...10000 θερμιδες...
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-03-14 15:18 #73
    Προεπιλογή
    δεν ειναι απλα ενας καλος αθλητης οπως διαβασα σε μερικα προηγουμενα ποστ αλλων μελων εδω , αλλα ενας παγκοσμιου επιπεδου αθλητης

    τα συγχαρητήρια μου κ απο εμενα αλεξ που καταφερες να φτασεις σε αυτο το επιπεδο , εσυ ξερεις και τι θυσιες κ ποσο κοπο εκανες για να φτασεις ως εδω κ σου ευχομαι

    κ πιο δυνατος να γινεις

    τωρα οσο αφορα το βιντεο με τα 265 νομιζω ενα δικιο το εχει ο turbolifter , 25 κιλα ειναι ο καθενας κοκκινος δισκος και 20 ο μεγαλος μαυρος

    (δεν εχω δει σε κανενα gym μαυρο δισκο με χερουλια που να ειναι 25 κιλα παντα 20 ειναι)

    2 δεκακιλα και 2 5κιλα , συνολο 230 δηλαδη αν η μπαρα ειναι το λογικο βαρος (20κιλη δηλαδη)

    λαθη ολοι κανουμε κ ανθρωπινο ειναι

    αλλα και τα 230 να τα παιξεις οχταρα ειναι παγκοσμια επιδοση κ σύγκρινα με τα ιδια κιλα βιντεο του eric spoto 500 λιμπρες , δηλαδη 227 κιλα

    (ο τωρινως παγκοσμιος πρωταθλητης χωρις ειδικες στολες)

    κ ειναι αρκετα κοντα σε δυναμεις , λιγο πιο ανετα τα κανει ο σποτο (10αρα) αλλα οχι κ με μεγαλη διαφορα

    η κινηση δεν ειναι και στους δυο 100% πληρης αλλα στα 4/5 περιπου κ μου αρεσει επισης που τα παιρνει κ μονος του χωρις βοηθο (αυτο στοιχιζει και σε δυναμη λιγο

    μιση-μια επαναληψη λιγοτερο..)

    και για οσους ασχολουνται με τα βαρη πιο πολυ , γνωριζουν οτι το 230 8αρα σημαινει 230Χ8Χ1.255= 288 κιλα μονη περιπου , ΑΝ η 8αρα ειναι με 100% max

    (στα δικα μου ματια δεν ηταν 100% παντως πιστευω οτι ειχε κ λιγη δυναμη ακομα , γυρω στο 90 με 95% των δυναμεων του μου φανηκε)

    μακαρι να τον δουμε και να τον χαρουμε με πολυ περισσότερα κιλα κ να σταματησει να κανει χαβαλε με τα 200 κ 240 γιατι δεν ειναι αυτα τα κιλα σου αλεξ!

    επισης τα κιλα παγκοσμιων επιδοσεων στον παγκο αμοιβονται κ αρκετα καλα , μπολικοι μισθοι μαζεμενοι αλεξ , γιατι να τα αγνοεισεις αν δεν εισαι πλουσιος δηλαδη..

    κ η δοξα παρεα που ως γνωστον δεν μισησε κανεις..

    δεν χρειαζεται να σπασεις το παγκοσμιο ρεκορ (που σου ευχομαι να το κανεις) αλλα κ γυρω στα 300 να σηκωσεις παλι κ δοξα κ χρημα θα εχεις σε παγκοσμιο επιπεδο..


    φανταζομαι οτι μερικοι (εξυπνοι ιδιοκτιτες γυμναστηριων) οταν θα πηγαινει θα τον περνανε για εναν απλο χοντρουλη που θελει να χασει περιττα κιλα κ θα

    του την πεφτουν για να του εξηγήσουν οτι βρηκε τον ανθρωπο κ το σωστο gym να τα καταφερει πεφτοντας κ το αναλογο χρηματικο τιμημα.. (κυριως αυτο..)

    αφου τον βλεπουν σαν οικονομικο θυμα τους..

    αλλα οταν αρχιζει να πιεζει το ιδιο το γυμναστηριο στα ορια του κ να στραβωνει τις μπαρες μετατρεποντας τον επιδοξο θυτη σε θυμα δηλαδη..

    ολα τα λεφτα ειναι η φατσα του εκαστοτε γυμναστηριουχου-αρπαξιρεν.. κ η αλλαγη πλευσης των 180 μοιρων του..

    οχι κυριε , δεν ειναι αυτο το gym που σας τεριαζει.. αλλο-αλλο ειναι , πατε στο ταδε.. ναι.. παρτε κ τα λεφτα σας πισω.. σας ευχαριστουμε.. στο καλο..

    αλλα με το ευγενικο μην το θυμωσουμαι κ πολυ..

    για εμενα ειναι εντελως χαζοι κ στενομυαλοι..

    παρτου εξοπλισμό που να μην λυγίζει κ κανε διαφημιση στο gym σου ρε λεβεντη , πολυ περισοτερα εχεις να κερδισεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-03-14 18:05 #74
    Προεπιλογή
    Εχει τρομερη δυναμη (στον παγκο) και μπραβο του. Αλλα προσωπικα τα 380 δεν τα πιστευω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-03-14 19:36 #75
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο κοτινος Εμφάνιση μηνυμάτων
    φανταζομαι οτι μερικοι (εξυπνοι ιδιοκτιτες γυμναστηριων) οταν θα πηγαινει θα τον περνανε για εναν απλο χοντρουλη που θελει να χασει περιττα κιλα κ θα

    του την πεφτουν για να του εξηγήσουν οτι βρηκε τον ανθρωπο κ το σωστο gym να τα καταφερει πεφτοντας κ το αναλογο χρηματικο τιμημα.. (κυριως αυτο..)
    Χαχαχαχαχαχαχα! Καμια σχεση ρε φιλε, απο κοντα κανει μπαμ οτι ειναι μυωδης και οχι χοντρος. Εγω να πω την αληθεια πρωτη φορα που τον ειδα απο κοντα με τη φαρδια μπλουζα θα στοιχηματιζα οτι εχει καθαρη μυικη μαζα με ελαχιστο λιπος, βαβαια η φωτο με την κοιλια με διεψευσε.

    Επισης μου εκανε εντυπωση που σε μυικοτητα φαινοταν το ιδιο με ενα αλλο (αγγελοπουλος νομιζω λεγοταν), αρχικα πιστευα οτι θα ηταν τελικοι αντιπαλοι τελικα ομως τον αφησε χιλιομετρα πισω

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία