Θέμα: Us3rR1 Pics/log

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 23-01-14 00:44 #1
    Post Us3rR1 Pics/log
    Καλησπερα σας ειμαι ο Σταθης,17 χρονών σε λιγες μερες. (β Λυκείου)
    Εχω αρχισει το γυμναστήριο εδω και ενα μηνα ακριβως και πηγαινω 4-5 φορες την εβδομαδα εκτος και αν εχω καποιο διαγωνισμα στο σχολειο,σκοπος μου ειναι να
    αποκτήσω λιγο ογκο-να παρω κιλα μιας και ειμαι αδυνατος και να δυναμωσω τους μυς μου.

    Εκτος αυτου το κανω πανω απο ολα 1)Επειδη μου αρεσει η γυμναστικη,απο μικρος ημουν αθλητικος τυπος (με μια μπαλα στις αλανες τις γειτονιας) και
    2)Για να ξεφευγω οσο γινεται απο τα μαθηματα και το αγχος τη καθημερινοτητας.(Ειδα οτι πραγματικα με βοηθαει ψυχολογικα)


    Ειμαι 1.72/57kg και στοχος μου ειναι να παω στα 65kg περιπου ως το καλοκαιρι σε συνδιασμο με τη γυμναστικη.
    Εδω και ενα μηνα (απο τοτε που αρχισα το Gym) προσεχω οσο γινεται τη διατροφη μου τρώγοντας περισσοτερο και οσο γινεται λιγοτερα ανθυγιεινά.
    Αρχισα να παιρνω μια πρωτεΐνη της biotech εδω και 2 βδομαδες περιπου ωστε να με βοηθησει να παρω κιλα-"αποκατασταση"
    Την παιρνω το πρωι σε συνδιασμο με γαλα και μετα το γυμναστήριο με νερο

    Εδω πως ειμαι σημερα 22/1/14 (1 μηνας Gym,δεν ειχα ποτε ξανα παει)

    Όνομα: CAM00380.jpg Εμφανίσεις: 1277 Μέγεθος: 129,8 KB

    Όνομα: CAM00400.jpg Εμφανίσεις: 1320 Μέγεθος: 86,7 KB

    Όνομα: CAM00396.jpg Εμφανίσεις: 1288 Μέγεθος: 103,9 KB

    Όνομα: CAM00397.jpg Εμφανίσεις: 1263 Μέγεθος: 105,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-01-14 22:49 #2
    Προεπιλογή
    Ειχα να παω στο γυμναστηριο 2 μερες οταν εβγαλα τις photo (ουτε ειχα παει εκεινη την ημερα λογω διαγωνισματων ).
    ΚαΘε μηνα θα βαζω νεες photo
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-01-14 20:48 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    Καλη συνέχεια , περιμένουμε την πρόοδό σου, καλή προπόνηση και αρκετό φαγητο,τα αποτελέσματα θα έρθουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-01-14 21:27 #4

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Να κοιταζεις την διατροφη σου ωστε ενα περιπου να παιρνεις τα απαραιτητα μακροσυστατικα και να ειναι πληρες ετσι η διατροφη σου..και για προγραμμα μπορεις να βρεις ενα απο το φορουμ (τους γυμναστες μην τους εμπιστευεσαι 100% μονο στην τεχνικη των ασκησεων εκει μπορουν να σε βοηθησουν αρκετα) αυτα απο μενα

    Καλη προοδο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-01-14 23:44 #5
    Προεπιλογή
    Επειδη μου τελειωσε η πρωτεΐνη (ειχα παρει μια 1kg δοκιμαστικα της Biotech)
    Μιπως εχετε να προτείνετε καποια ή λετε να συνεχισω την ιδια;
    Αυτη που επαιρνα ηταν αυτη :

    Εχω ακουστα πως οι πρωτεινες ογκου ειναι λιγο "ψιλο-απατη" αλλα λογω σχολειου δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να την "φτιαχνω" με μια καθαρη πρωτεινη /:
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Us3rR1 : 29-01-14 στις 23:47
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-03-14 18:34 #6
    Προεπιλογή
    1/3/14 (2ος μήνας gym)

    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 892 Μέγεθος: 88,6 KB

    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 944 Μέγεθος: 87,3 KB

    Όνομα: 3.jpg Εμφανίσεις: 949 Μέγεθος: 118,4 KB

    Όνομα: 4.jpg Εμφανίσεις: 925 Μέγεθος: 97,5 KB

    Όνομα: 5.jpg Εμφανίσεις: 923 Μέγεθος: 93,8 KB

    Όνομα: 6.jpg Εμφανίσεις: 927 Μέγεθος: 112,1 KB

    Όνομα: 7.jpg Εμφανίσεις: 906 Μέγεθος: 108,1 KB

    Όνομα: 8.jpg Εμφανίσεις: 912 Μέγεθος: 114,9 KB


    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Όνομα: 647c8312-8f09-4f01-8838-184021e62f10wallpaper.jpg Εμφανίσεις: 892 Μέγεθος: 136,4 KB
    Εδω και 15 μερες παιρνω την instant whey της reflex,τωρα περιμενω γνωστος μου φαρμακοποιος να μου φερει δεξτροζη για μετα το gym μαζι με την whey
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Us3rR1 : 01-03-14 στις 18:49
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-03-14 21:29 #7
    Προεπιλογή
    Φάε απλά πολύ και καλά, δε νομίζω ότι χρειάζεσαι συμπηρώματα.
    Καλή δουλειά
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-03-14 23:36 #8

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο var Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φάε απλά πολύ και καλά
    +1

    μπορεις να βαλεις ευκολα κιλα με απλο φαγητο..φτανει να τρως μεγαλες ποσοτητες και χωρις πολλη σαβουρα..ασε τη δεξτροζη και τις πρωτεινες προς το παρων..
    (δωσε εμφαση στα τρικεφαλα σου)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-03-14 00:56 #9
    Προεπιλογή
    Τρώω αρκετα περισσότερο σε σχεση με το περελθον και αρκετα πιο ποιοτικά.
    Αυτη τη στιγμη ειμαι 59kg απο 57 που ημουν.
    Στοχος τα 65 τους υπολοιπους 2-3 μηνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-03-14 00:58 #10
    Προεπιλογή
    Φιλε μου καλο ξεκινημα σου ευχομαι καταρχην!Απο κει και περα ως κλασσικος αρχαριος βιαζεσαι να δεις αποτελεσματα, παραβλεποντας την πραγματικοτητα που ειναι καθε αλλο παρα βιαστικη. ... Δεν θα δεις τοσο θεαματικες αλλαγες απο μηνα σε μηνα ωστε να αποτυπωνονται σε φωτο....ουτε τα συμπληρωματα θα επιταχυνουν τη διδικασια...τρωγε σωστα, προπονησου εξυπνα και οταν πια θα αγαπησεις το γυμναστηριο και το fitness γινει τροπος ζως, τοτε θα ερθουν και τα αποτελεσματα!
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-05-14 20:53 #11
    Προεπιλογή 4ος μηνας Gym
    Ξανα ανεβαζω γιατι μαλλον εγινε rollback στο φορουμ...

    4ος μηνας Gym
    Στα κιλα δυστυχώς ειμαι στασιμος στα 57-59 (επεσα και ξαναπηρα οσα ειχα χασει) και με χαλαει καπως,ως εκτομορφος το ξερω πως δεν ειναι και ευκολο να παρεις κιλα...,προσπαθω τωρα περισσοτερο για να τα καραφερω...
    Όνομα: all 4ος μηνας.jpg Εμφανίσεις: 593 Μέγεθος: 86,7 KB

    Θέλω να ακούσω κρητικές και γνώμες σχετικά με την πρόοδο μου,σημεια που πρεπει να προσεξω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Us3rR1 : 08-05-14 στις 20:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-05-14 08:49 #12
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    φιλε γεια σου. κοιτα.

    1. εισαι νεος. Ξεκινησες στη καλυτερη ηλικια. Οι ορμονες σου θα σε βοηθησουν να παρεις κρεας ευκολα.
    2. εχεις ωραιο σωματοτυπο, χωρις λιπος κτλ.

    αυτα τα 2 δεδομενα ειναι ισχυρα χαρτια.

    απο κει και περα θες 2 πραγματα. καλη διατροφη με αρκετη πρωτεινη (ζωικη και φυτικη) για τα κιλα σου, και το καταλληλο ερεθισμα η τροφη σου να γινεται κρεας.
    Και υπομονη. οχι βιασυνες.
    Οσον αφορα τη γυμναστική 3,4 φορες τη βδομαδα ειναι αρκετα. Καθε προπονηση να χει ασκησεις που πιανουν πολλες μυικες ομαδες ταυτοχρονα. Δεν θελει υπερβολες. ουτε πολλες απομονωτικες, ουτε ατελειωτα σετ, ουτε ωρες στο γυμναστηριο.

    Το βασικο ομως ειναι η διατροφη σου. εκει εστιασε. το συμπληρωμα εχε το για ενα γρηγορο γευμα μετα το γυμναστηριο. μην πλακωσεις τα scoops.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-05-14 17:03 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morgoth Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε γεια σου. κοιτα.

    1. εισαι νεος. Ξεκινησες στη καλυτερη ηλικια. Οι ορμονες σου θα σε βοηθησουν να παρεις κρεας ευκολα.
    2. εχεις ωραιο σωματοτυπο, χωρις λιπος κτλ.

    αυτα τα 2 δεδομενα ειναι ισχυρα χαρτια.

    απο κει και περα θες 2 πραγματα. καλη διατροφη με αρκετη πρωτεινη (ζωικη και φυτικη) για τα κιλα σου, και το καταλληλο ερεθισμα η τροφη σου να γινεται κρεας.
    Και υπομονη. οχι βιασυνες.
    Οσον αφορα τη γυμναστική 3,4 φορες τη βδομαδα ειναι αρκετα. Καθε προπονηση να χει ασκησεις που πιανουν πολλες μυικες ομαδες ταυτοχρονα. Δεν θελει υπερβολες. ουτε πολλες απομονωτικες, ουτε ατελειωτα σετ, ουτε ωρες στο γυμναστηριο.

    Το βασικο ομως ειναι η διατροφη σου. εκει εστιασε. το συμπληρωμα εχε το για ενα γρηγορο γευμα μετα το γυμναστηριο. μην πλακωσεις τα scoops.
    Αρχικα σε ευχαριστω για το χρονο που αφιερωσες για να μου απαντησεις
    Λαμβανω ολα οσα λες υπόψιν,μιας και τα θεωρω σωστα και τα εφαρμοζω ηδη
    Σχετικα με τις συνθετες ασκησεις ποιες πιστευεις οτι δεν πρεπει να λειπουν απο το προγραμμα μου ωστε να τις ενταξω;
    Απάντηση με παράθεση