Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 61
  1. 12-12-09 14:28 #46
    Προεπιλογή
    Είδα χθές την ταινία. Κάθησα και ξενύχτησα αλλά άξιζε τον κόπο. Απίστευτα πράγματα, ειδικά αυτά για τον Arnold δεν τα ήξερα. Έχουν δίκιο σε πολλά πράγματα και οι δύο πλευρές δηλαδή όσοι υποστηρίζουν πως τα στεροειδή δε βλάπτουν και όσοι τα πολεμούν. Να τη δείτε όλοι.

    Εdit :ελληνικοί υπότιτλοι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Orc : 12-12-09 στις 14:32
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-01-14 10:23 #47
    Veteran
    Το avatar του χρήστη rorocoleman

    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή Πιο Πολύ, Πιο Δυνατά, Πιο Μακριά (2008) - Bigger Stronger Faster (2008) - ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ
    Πιο Πολύ, Πιο Δυνατά, Πιο Μακριά (2008) σε 720p.BRrip ποιοτητα με ελληνικους υποτιτλους

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-01-14 13:21 #48
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-01-14 17:58 #49
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε! Δεν την είχα δει την ταινία και την βρήκα πολύ ενδιφέρουσα, σίγουρα δείνει τροφή για πολλές συζητήσεις και θέτει ερωτήματα που όλοι λίγο πολύ σκεφτόμαστε.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-11-14 16:10 #50
    Προεπιλογή
    μολις την ειδα!.. υπαρχουν πολλα για συζήτηση .
    πολυ ψεμα.. ολα για το χρημα. οπως παντα βεβαια .δεν το μάθαμε τωρα
    ο ενας παταει τον αλλων (συναθλητες) για να βγει 1ος.
    ο αρλοντ θελει να υπαρχουν αντιντόπινγκ αλλα στα δικα του εβεντ οχι! και ενταξει σε βαζει σε σκέψη , ειναι ο άνθρωπος που εκανε γνωστό αυτο το άθλημα αλλα αξιζε πραγματικα να γινει?.
    τεσπα υπαρχουν πολλα να πει καποιος οταν δει το βιντεο...

    ΑΑ!!! τωρα θυμήθηκα δεν ειπαν κατι για την φυσικη γρανιτα!! (αλλα ναι μιλουσαν για steroids,οχι για φυσικα καλοκαιρινα προιοντα).χεχε μαλλον επρεπε να δει το βιντεο ο σροιτερ πριν παει να κανει εκεινο το πανηγυρακι στον alpha ..το οτι μπορει να ακουσει κατι ο σπυρου απο την tv και να πει δες τι ψεματα λενε στον κοσμο (οπως και ο καθενας φυσικα) και να λεει μετα ψεματα σε ολους με αυτα που ειπε δεν τον νιαζει? αλλα νταξει οι περοισοτεροι ετσι ειναι να βγαινουν λαδι αυτοι και να κραζουν απο πισω αλλους που κανουν το ιδιο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-11-14 02:51 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rorocoleman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο Πολύ, Πιο Δυνατά, Πιο Μακριά (2008) σε 720p.BRrip ποιοτητα με ελληνικους υποτιτλους

    Συμφοριτη καλλημερα,εχω δει οτι εισαι ενημερωμένος σχετικά με video προπόνησης η ντοκιμαντέρ όπως αυτο που εχεις ποστάρει,θελω να σε ρωτήσω (αν και λιγο άκυρο με το συγκεκριμένο video),αν υπάρχει το generation iron με Ελληνικούς υπότιτλους,εχω βρει Αγγλικούς υπότιτλους σε γνωστό site αλλα Ελληνικούς τίποτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-11-14 23:42 #52
    Veteran
    Το avatar του χρήστη rorocoleman

    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Δημητρη καλησπέρα. δεν υπαρχουν υπότιτλοι για το generation iron, και αυτοι που κυκλοφορουν, μεσα εχουν ελληνικους υποτιτλους από την ταινια Ο κυρίαρχος του παιχνιδιού
    http://www.greeksubtitles.info/get_g....php?id=933541

    αλλα και οι αγγλικοι υπότιτλοι δεν είναι από το generation iron. τα εχω τσεκαρη ολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-11-14 00:02 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rorocoleman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημητρη καλησπέρα. δεν υπαρχουν υπότιτλοι για το generation iron, και αυτοι που κυκλοφορουν, μεσα εχουν ελληνικους υποτιτλους από την ταινια Ο κυρίαρχος του παιχνιδιού
    http://www.greeksubtitles.info/get_g....php?id=933541

    αλλα και οι αγγλικοι υπότιτλοι δεν είναι από το generation iron. τα εχω τσεκαρη ολα
    Καλησπέρα ευχαριστω για την απάντηση,έψαξα λιγο στο subs4free και βρήκα αγγλικούς υπότιτλους,αλλα δεν ξέρω αν ανταποκρίνονται στο generation iron η ειναι οτι ναναι,αν εχεις χρόνο ρίξε μια μάτια μήπως βρεις κατι,και πάλη ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-11-14 11:12 #54
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rorocoleman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο Πολύ, Πιο Δυνατά, Πιο Μακριά (2008) σε 720p.BRrip ποιοτητα με ελληνικους υποτιτλους

    που ειναι οι ελληνικοι υποτιτλοι?βασικα δεν εχει καθολου υποτιτλους
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-11-14 14:04 #55
    Προεπιλογή
    Εμένα μου τους έβγαλε κανονικά τους Ελληνικούς.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-11-14 14:48 #56

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    πάτα το κουμπί να ανοίξει το βίντεο στο ytube και μετά
    Συνημμένο Αρχείο 89083
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-14 22:14 #57
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    λοιπον το κεντρικο νοημα ηταν οκ δεν τρεχει τιποτα παρτε φαρμακα με το φτυαρι δεν προκειται να πεθανετε το πολυ πολυ να πεταξετε κανα σπιθουρι και να χασετε και καμια τριχα μολις στην 142η θεση ειναι ως αιτια θανατου εγω αυτο καταλαβα τωρα αν καταλαβε κανεις κατι αλλο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-14 23:04 #58
    Προεπιλογή
    Εγω παντως, οταν το ειδα, δεν ειδα να λεει πουθενα για αιτια θανατου, αλλα για αιτια προελευσης στα επιγοντα ενος νοσοκομειου. Αυτο που πρεπει να μεινει απο αυτο ο ντοκυμαντερ ομως, ειναι οτι δεν υπαρχουν ερευνες και στοιχεια που να αποδεικνυουν οτι τα αναβολικα στεροειδη εχουν ολες αυτες τις παρενεργεις, που ολοι λενε οτι εχουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-11-14 00:00 #59
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αμμεσος θανατος απο αας δεν μπορει να προελθει.
    κ φυσικα δεν υπαρχουν κ ερευνες πανω σε αυτο γιατι απλα δεν γινεται.
    ολα τα υπολοιπα ομως απο χρονια χρηση η καταχρηση οδηγουν εκει..

    κανενα δεν τον σκοτωσαν τα burger η το τσιγαρο..η τουλαχιστον δεν εχει γραφτει ποτε κατι τετοιο σε πιστοποιητικο θανατου.
    απλα το πρωτο θα οδηγησει σε εμφραγμα καποια στιγμη κ το 2ο σε καρκινο του πνευμονα,οταν υπαρχει αλογιστη σαβουροφαγια η το αντιστοιχο με το τσιγαρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-11-14 11:19 #60
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    λοιπόν...

    το ντοκιμαντερ δε λεει και κατι καινουργιο. οκ. ολοι παιρνουν αας και η αμερική -οπως σε πολλα αλλα θεματα- υποκρινεται. Δεν εγινα σοφοτερος παρακολουθωντας το.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία