Θέμα: Ben Pakulski MI40

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 77
  1. 27-12-13 19:54 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Ben Pakulski MI40
    Είναι το πρόγραμμα γυμναστικής του Ben Pakulski. Πολλοί ορκίζονται σε αυτό.

    Το έχει δοκιμάσει κάποιος από εσάς? Τι γνώμη έχετε?

    http://www.benpakulski.com/mi40/welcome-special-offer
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-12-13 21:12 #2
    Προεπιλογή
    Το τσεκαριζα και εγω αυτες τις ημερες αλλα δεν το εχω δει ολο ακομα.
    Φαινεται ενδιαφερον αλλα ισως χρειαζεται σε μερικες ασκησεις να εχεις καποιον να σε βοηθαει ή τουλαχιστον να εχει τον νου του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-12-13 21:27 #3
    Προεπιλογή
    free το δινει η με discount?
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-12-13 21:58 #4
    Προεπιλογή
    Πραγματικα δουλευει. Το 80% της φιλοσοφιας μου, βασιζοταν/βασιζεται στο MI40 του Pakulski με μερικες παραλλαγες. Imo, το καλυτερο προγραμμα, που κυκλοφορει στο διαδικτυο
    I followed her, beautiful as black sky
    but nothing i found.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-12-13 22:08 #5
    Προεπιλογή
    Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να πληρώσει κανείς για πρόγραμμα γυμναστικής ειδικά όταν, ότι χρειάζεσαι υπάρχει ήδη στο νετ δωρεάν.
    Επίσης απ'όσο έχω δεί, ο Ben είναι ένας κλασσικός bro. Δεν έχει καμια τρομερή γνώση που να δικαιολογεί το οτί πουλάει δικό του πρόγραμμα, όταν άτομα όπως ο layne norton έχουν βγάλει τα δικά τους δωρεάν.

    Αυτό σαφώς δεν σημαίνει ότι το πρόγραμμα του είναι κακό, γιατί δεν το έχω δει. (πρέπει να πληρώσεις για να το δείς). Τι φιλοσοφίας είναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-12-13 22:11 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να πληρώσει κανείς για πρόγραμμα γυμναστικής ειδικά όταν, ότι χρειάζεσαι υπάρχει ήδη στο νετ δωρεάν.
    Επίσης απ'όσο έχω δεί, ο Ben είναι ένας κλασσικός bro. Δεν έχει καμια τρομερή γνώση που να δικαιολογεί το οτί πουλάει δικό του πρόγραμμα, όταν άτομα όπως ο layne norton έχουν βγάλει τα δικά τους δωρεάν.

    Αυτό σαφώς δεν σημαίνει ότι το πρόγραμμα του είναι κακό, γιατί δεν το έχω δει. (πρέπει να πληρώσεις για να το δείς). Τι φιλοσοφίας είναι?


    Bro o Ben Pakulski; . Φιλε μου, πραγματικα, αν δεν διαβασεις αυτα που γραφει, δεν μπροεις να καταλαβεις.

    Y.Γ. Ο ανθρωπος τα εχει σπουδασει αυτα που λεει.
    I followed her, beautiful as black sky
    but nothing i found.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-12-13 22:20 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Numerouno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bro o Ben Pakulski; . Φιλε μου, πραγματικα, αν δεν διαβασεις αυτα που γραφει, δεν μπροεις να καταλαβεις.

    Y.Γ. Ο ανθρωπος τα εχει σπουδασει αυτα που λεει.
    Bachelors έχει στην κινησιολογία. Δεν είναι και guru
    Ξαναλέω, δεν υπαινίσσομαι ότι είναι κακό το πρόγραμμα του μιας και δεν το έχω δεί, απλά δεν βρίσκω το λόγο να πληρώσει κάποιος. Ότι θέλει, το βρίσκει στο νετ δωρεάν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-12-13 22:28 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bachelors έχει στην κινησιολογία. Δεν είναι και guru
    Ξαναλέω, δεν υπαινίσσομαι ότι είναι κακό το πρόγραμμα του μιας και δεν το έχω δεί, απλά δεν βρίσκω το λόγο να πληρώσει κάποιος. Ότι θέλει, το βρίσκει στο νετ δωρεάν.

    Τωρα συμφωνουμε
    I followed her, beautiful as black sky
    but nothing i found.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-12-13 22:48 #9
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παρακαλω! Φοβερο προγραμμα , ο τυπος σε μαθαινει να γυμναζεσαι.

    Εχω το dvd και ολες τις σημειωσεις του. Οτι θελετε με ρωτατε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-12-13 00:36 #10
    Προεπιλογή
    To NOS που γραφει διπλα απο τις ασκησεις τι σημαινει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-12-13 00:49 #11
    Προεπιλογή
    drop set
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-12-13 23:15 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Το κατέβασα παιδιά, φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον. Αύριο στη προπόνηση στήθους θα προσπαθήσω να εφαρμόσω κάποια από τα tips που προτείνει.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-12-13 01:41 #13
    Προεπιλογή
    Ανεφερε αν θες τα tips..
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-12-13 06:38 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Καταρχάς να πω ότι το πρόγραμμα έχει πάρα πολύ υλικό, είναι σχεδόν 20 Pdf βιβλία και άλλα τόσα video. Χτες παρακολούθησα μόνο τα video για στήθος τα οποία είναι μία ώρα.

    Εν συντομία, μιλάει για σετ των 40 δευτερολέπτων με 40 δευτερόλεπτα ξεκούραση και εξηγεί για ποιο λόγο πρέπει να διαρκούν τόσο. 1 δευτερόλεπτο θετική, 4 αρνητική σε κάθε εκτέλεση και 8 επαναλήψεις άρα 40 δευτερόλεπτα. 3-4 σετ και στο τέλος άλλο ένα drop set σε failure όπου όπως αναφέρει εκεί μεγαλώνεις. Στο πάγκο λέει ότι για να απομονώσεις το στήθος πρέπει τα χέρια σου εκτός από το να σπρώχνουν το βάρος να έχεις και μία δύναμη που τείνει να τα φέρει προς το κέντρο, δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Στα flyes λέει ότι από τη μέση της κίνησης και προς τα πάνω τα χέρια πρέπει να είναι τελείως τεντωμένα με λοκαρισμένο τον αγκώνα έως ότου συναντηθούν στο τέλος της κίνησης. Και πολλά άλλα, καλό είναι να το παρακολουθήσει κάποιος. Αν ψάξετε στο νετ θα το βρείτε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikekan : 29-12-13 στις 06:44
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-12-13 08:22 #15
    Προεπιλογή Απ: Ben Pakulski MI40
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς να πω ότι το πρόγραμμα έχει πάρα πολύ υλικό, είναι σχεδόν 20 Pdf βιβλία και άλλα τόσα video. Χτες παρακολούθησα μόνο τα video για στήθος τα οποία είναι μία ώρα.

    Εν συντομία, μιλάει για σετ των 40 δευτερολέπτων με 40 δευτερόλεπτα ξεκούραση και εξηγεί για ποιο λόγο πρέπει να διαρκούν τόσο. 1 δευτερόλεπτο θετική, 4 αρνητική σε κάθε εκτέλεση και 8 επαναλήψεις άρα 40 δευτερόλεπτα. 3-4 σετ και στο τέλος άλλο ένα drop set σε failure όπου όπως αναφέρει εκεί μεγαλώνεις. Στο πάγκο λέει ότι για να απομονώσεις το στήθος πρέπει τα χέρια σου εκτός από το να σπρώχνουν το βάρος να έχεις και μία δύναμη που τείνει να τα φέρει προς το κέντρο, δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Στα flyes λέει ότι από τη μέση της κίνησης και προς τα πάνω τα χέρια πρέπει να είναι τελείως τεντωμένα με λοκαρισμένο τον αγκώνα έως ότου συναντηθούν στο τέλος της κίνησης. Και πολλά άλλα, καλό είναι να το παρακολουθήσει κάποιος. Αν ψάξετε στο νετ θα το βρείτε.
    Μπραβο Μαικ, ανεφερες ολα τα key points!

    Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
    I followed her, beautiful as black sky
    but nothing i found.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία