Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 48
  1. 07-12-13 10:56 #16
    Προεπιλογή
    Όντως είναι εξαιρετικό. Όποιος έχει όρεξη ας κάνει κι αυτό που δοκίμασα εγώ. Ένα scoop PV-7 μαζί με μία (μόνο 1) κάψουλα Thermovol. Έσκασα μιλάμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-01-14 22:03 #17
    Προεπιλογή
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ!! ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ THERMOVOL ΕΝΔΕΊΚΝΥΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ??

    ******Γραφε με μικρους χαρακτηρες Mods Team******
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-01-14 22:36 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Surfer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το thermovol δε το έχω δοκιμάσει. Δοκίμασα πρόσφατα το PV-7 (νιτρικό) που βγάζει, από δείγματα που μου έδωσαν. Από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει. Συν ότι η Myolabs ανήκει στις πιο σοβαρές εταιρείες του χώρου. Χάζευα τα Arlond Classic στο internet και στο περίπτερό της γινόταν αληθινός πανικός.
    αυτό από που το συμπέρανες?

    Λογική και τεράστια απορία.Σε όποιο μεγάλο fory και μαγαζί και να πας του εξωτερικού η εταιρεία δεν υπάρχει.Μόνο στο χορηγό εδώ έχω ψάξει και υπάρχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-04-14 14:22 #19
    Προεπιλογή
    Έχω 3 μέρες που παίρνω το εν λόγω συμπλήρωμα(1 καψουλα το πρωι αδειο στομάχι και μια 40 λεπτα πριν την προπονηση αδειο στομαχι εννοειται). Έχω παρατηρήσει μία μικρή αύξηση της θερμοκρασίας σώματος (εφίδρωση) κατά την ώρα άσκησης, συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα και λίγο παραπάνω ενέργεια. Σε 4 μέρες ανεβάζω τη δοσολογία από 1-1 σε 2-2. Όταν τελειώσει ο κύκλος του ενός μηνός θα ενημερώσω για αποτελέσματα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-04-14 19:18 #20
    Προεπιλογή
    παιδια αμα παιρνω 1 το πρωι και 1 πριν την προπονηση σημαινει 2 καθημερινα.οποτε 1 κουτι θα με βγαλει 2 μηνες.μπορω να το παιρνω συνεχομενα για 2 μηνες η θα πρεπει να κανω 'κυκλο' ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-04-14 20:33 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsaras55 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια αμα παιρνω 1 το πρωι και 1 πριν την προπονηση σημαινει 2 καθημερινα.οποτε 1 κουτι θα με βγαλει 2 μηνες.μπορω να το παιρνω συνεχομενα για 2 μηνες η θα πρεπει να κανω 'κυκλο' ?
    Τα θερμογεννητικά γενικά συνίσταται να τα παίρνεις σε κύκλους ενός μηνός παύση 7-15 μέρες και μετά πάλι 1 κύκλος κτλ κτλ. Αλλά δεν νομίζω να χεις πρόβλημα για 2 μήνες! Εγώ πάντως με το εν λόγω συμπλήρωμα και δοσολογία 1-1 έχω δει αποτελέσματα φυσικά με πολύ αερόβια και σωστή διατροφή! Και δεν έχω ούτε μισό μήνα που το παίρνω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-04-14 14:55 #22
    Προεπιλογή
    το συγκεκριμενο προιον 'παιζει' με το θυροειδη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-14 18:33 #23
    Προεπιλογή
    εγώ με αυτό έχω μπερδευτεί λίγο.
    από τα συστατικά του πιο πολύ για νιτρικό μου μοιάζει...
    AKG citrulline καφεΐνη guarana extract (αυτά απ'οσο θυμάμαι σε νιτρικά τα χρησιμοποιούν)
    η προτεινομενη δοσολογία πια είναι και ποίες ώρες το παίρνεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-14 18:58 #24
    Προεπιλογή
    αν και δεν το έχω δοκιμάσει, εγώ θα έλεγα ότι είναι λίγο και από τα δύο (2 σε 1 δλδ)...
    αν και περισσότερο για νιτρικό φαίνεται, προκαλεί και θερμογένεση...
    η συνιστώμενη δοσολογία της συσκευασίας λέει 1-2 κάψουλες το πρωί ή πριν την άσκηση και 1 κάψουλα μετά από 6 ώρες με άδειο στομάχι.
    όχι πάνω από 3 κάψουλες την ημέρα.
    βέβαια αυτό εξαρτάται και από τις δικές σου ανάγκες.
    Εγώ αν το αγόραζα θα έπαιρνα 1 κάψουλα 30'-45' πριν από την προπόνηση σαν ημερήσια δόση.
    Σίγουρα οι πιο παλιοί θα γνωρίζουν κάτι παραπάνω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-05-14 21:45 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν και δεν το έχω δοκιμάσει, εγώ θα έλεγα ότι είναι λίγο και από τα δύο (2 σε 1 δλδ)...
    αν και περισσότερο για νιτρικό φαίνεται, προκαλεί και θερμογένεση...
    η συνιστώμενη δοσολογία της συσκευασίας λέει 1-2 κάψουλες το πρωί ή πριν την άσκηση και 1 κάψουλα μετά από 6 ώρες με άδειο στομάχι.
    όχι πάνω από 3 κάψουλες την ημέρα.
    βέβαια αυτό εξαρτάται και από τις δικές σου ανάγκες.
    Εγώ αν το αγόραζα θα έπαιρνα 1 κάψουλα 30'-45' πριν από την προπόνηση σαν ημερήσια δόση.
    Σίγουρα οι πιο παλιοί θα γνωρίζουν κάτι παραπάνω...
    αυτο με το max 3 καψουλες την μέρα γραφει μόνο για τες πρώτες 3 μέρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-05-14 13:47 #26
    Προεπιλογή
    Εγώ παίρνω 1 το πρωί πριν το πρωινό και 2 μισή ώρα πριν την προπόνηση. Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι έντονη φλεβηκότητα και πολύ ενέργεια κατά την ώρα της προπόνησης. Ενώ τις πρώτες ημέρες ίδρωνα αρκετά, αυτό έχει σταματήσει μετά την πρώτη εβδομάδα. Λέω να το σταματήσω τώρα μετά από ένα μήνα χρήσης, και απλά να καταναλώνω ένα σκέτο καφεδάκι πριν την προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-05-14 08:13 #27
    Προεπιλογή
    παιδια κάνει να παιρνω το thermovol 40 λεπτα πριν τη προπονηση και το razor8 αμέσως πριν την πριπονηση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-05-14 10:28 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο valentinosael Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια κάνει να παιρνω το thermovol 40 λεπτα πριν τη προπονηση και το razor8 αμέσως πριν την πριπονηση;
    αν θέλεις τη γνώμη μου, όχι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-05-14 22:01 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θέλεις τη γνώμη μου, όχι...
    Τότε καποια άλλη εισήγηση για ενέργεια΄; Κάτι ν το συνδθάσω με το thermovol΄; Δεν γραφει την ποσότητα της καφείνης για να μπορώ να δώ με τί μπορώ να το συνδιάσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-05-14 15:09 #30
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια σταματησα το thermovol και εχω παρατηρησει εντονους πονοκεφαλους... Εχει να κανει με την καφεινη που περιειχε? Η είναι απο καποιο αλλο παραγοντα? Επερνα 3 καψουλες την ημερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία