Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 48
  1. 07-11-13 15:38 #1
    Προεπιλογή Thermovol (Myolabs)
    Εχει δοκιμασει κανεις το συγκεκριμενο λιποδιαλυτικο φαινεται καλο χωρις υπερβολικα stims.


    Όνομα: 15421_0904.jpg Εμφανίσεις: 5057 Μέγεθος: 12,3 KB

    Όνομα: Thermovol, 120caps (MYOLABS) ___.jpg Εμφανίσεις: 5094 Μέγεθος: 114,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-11-13 18:14 #2
    Προεπιλογή
    Εξαιρετικο φιλε μου! Τουλαχιστον σε μενα δουλεψε αψογα!Σουπερ ενεργεια με διαρκεια στη προπονηση! Δοκιμασε το οπωσδηποτε!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-11-13 18:55 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MUSCLE MASTER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαιρετικο φιλε μου! Τουλαχιστον σε μενα δουλεψε αψογα!Σουπερ ενεργεια με διαρκεια στη προπονηση! Δοκιμασε το οπωσδηποτε!!!
    Πολυ καλο ενεργειακο,δεν ειναι τοσο λιποδιαλυτηs!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-11-13 19:17 #4
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Το thermovol δε το έχω δοκιμάσει. Δοκίμασα πρόσφατα το PV-7 (νιτρικό) που βγάζει, από δείγματα που μου έδωσαν. Από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει. Συν ότι η Myolabs ανήκει στις πιο σοβαρές εταιρείες του χώρου. Χάζευα τα Arlond Classic στο internet και στο περίπτερό της γινόταν αληθινός πανικός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-11-13 10:25 #5
    Προεπιλογή
    πολύ καλός,μου έδωσε και μία πολύ έντονη φλεβικότητα και ενέργεια χωρίς κρασσάρισμα!.9/10
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-11-13 10:36 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crab Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ καλός,μου έδωσε και μία πολύ έντονη φλεβικότητα και ενέργεια χωρίς κρασσάρισμα!.9/10
    Αυτό με ενδιαφέρει και εμένα να μην με ρίχνει μετά.Γιατί και στο oxyelite μου δούλεψε φοβερά αλλά μετά με κούραζε .Οπότε θα προτιμήσω κατι πιο ηρεμο σε ατό το κομματι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-11-13 16:34 #7
    Προεπιλογή
    ετοιμαστιτε για πολοι κατουριμα λογο yerba mate το εχει μεσα το 1mr το νιτρικο ειχα μετρηση 32 φορες για κατουριμα στην τουαλετα αλλα οπως το βλεπω και σαν νιτρικο μοιαζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-11-13 23:36 #8
    Προεπιλογή thermovol
    βαση τιμής και απόδοσης απο τα καλύτερα.
    Δίνει ενέργεια,ένταση,αυξάνει τον μεταβολισμό, κόβει την όρεξη και δεν σε ρίχνει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-11-13 00:01 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Surfer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το thermovol δε το έχω δοκιμάσει. Δοκίμασα πρόσφατα το PV-7 (νιτρικό) που βγάζει, από δείγματα που μου έδωσαν. Από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει. Συν ότι η Myolabs ανήκει στις πιο σοβαρές εταιρείες του χώρου. Χάζευα τα Arlond Classic στο internet και στο περίπτερό της γινόταν αληθινός πανικός.
    αυτό από που το συμπέρανες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-11-13 12:00 #10
    Προεπιλογή Lipodialitika Thermovol
    Καλημέρα παιδιά! Ήθελα να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις, γιατί είμαι άσχετη στο θέμα των συμπληρωμάτων. Κάνω καθημερινά γυμναστική (αερόβια και βάρη) και πρόσφατα πήρα κάτι λιποδιαλυτικά, τα thermovol. Αυτός που μου τα πούλησε μου είπε ότι είναι για να κάψω λίπος και να χάσω κιλά. Τώρα διαβάζω όμως πολλά πράγματα για μυικό πρίξιμο, ότι είναι για άντρες και όχι για γυναίκες και τέτοια, οπότε έχω μπερδευτεί λιγάκι. Να τα πάρω τλκ ή υπάρχει κάτι άλλο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-13 12:04 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Lipodialitika Thermovol
    Καλώς ήρθες!

    Άσχετα απο τι σου είπε αυτός, οι λιποδιαλύτες δεν κάνουν κάτι ιδιαίτερο εκτός ίσως απο το να σου δίνουν λίγο παραπάνω ενέργεια να γυμναστεις. Κιλα θα χάσεις με διατροφή και γυμναστικη.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-13 14:07 #12
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ήρθες!

    Άσχετα απο τι σου είπε αυτός, οι λιποδιαλύτες δεν κάνουν κάτι ιδιαίτερο εκτός ίσως απο το να σου δίνουν λίγο παραπάνω ενέργεια να γυμναστεις. Κιλα θα χάσεις με διατροφή και γυμναστικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-13 19:53 #13
    Προεπιλογή Thermovol (Myolabs)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Elpidaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά! Ήθελα να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις, γιατί είμαι άσχετη στο θέμα των συμπληρωμάτων. Κάνω καθημερινά γυμναστική (αερόβια και βάρη) και πρόσφατα πήρα κάτι λιποδιαλυτικά, τα thermovol. Αυτός που μου τα πούλησε μου είπε ότι είναι για να κάψω λίπος και να χάσω κιλά. Τώρα διαβάζω όμως πολλά πράγματα για μυικό πρίξιμο, ότι είναι για άντρες και όχι για γυναίκες και τέτοια, οπότε έχω μπερδευτεί λιγάκι. Να τα πάρω τλκ ή υπάρχει κάτι άλλο;
    Καλησπερα ελπιδα!
    Κατα βαση θα σε βοηθησει να καψεις λιπος εννοειται προσεχοντας κ την διατροφη σου και εφ οσων κανεις συνδιασμο προπονησεων (βαρη-αεροβια) σιγουρα θα δεις ενα καλο αποτελεσμα! Ειναι και για γυναικες και για αντρες και οσο αναφορα μυικο πριξιμο ειναι κατι το οποιο γενικα δεν προσφερουν οι λίποδιαλυτες!!
    Καλη επιτυχια!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-11-13 02:23 #14
    Προεπιλογή
    Τελειώνω τωρα το thermovol. Ένα απο τα καλύτερα θερμογενετικα που έχω δοκιμάσει ποτέ! ΑΠοτελεσματικοτατο! Νομίζω βρήκα αυτο που έψαχνα τόσα χρόνια επιτέλους! Το pv7 της ίδιας εταιρίας το δοκίμασα κι εγω σε δείγματακι. Μ´αρεσε υπερβολικα. Πήγα να το πάρω απο εκει που μου έδωσαν δείγμα και... Δεν το είχαν! Μου είπαν απο το νέο έτος! Ε τότε τι μας δίνετε τα δειγματακια και μας τρελενετε ρε παιδιά;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-12-13 11:08 #15
    Προεπιλογή
    παιδια δοκιμασα το thermovol σε διαφημηστικο κουτακι πριν την προπονηση στο ποδοσφαιρο πολυ καλη ενεργεια στην προπονηση και χωρισ να με ριξει στο τελοσ πολυ καλο μπορω να πω
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία