Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 48
  1. 19-05-14 15:15 #31
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Στερητικό!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-14 17:30 #32
    Προεπιλογή
    Παιδες απο δοσολογια τι κανετε?2 το πρωι και αλλες 2 κανα 2ωρο πριν την προπονηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-05-14 21:27 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socratis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδες απο δοσολογια τι κανετε?2 το πρωι και αλλες 2 κανα 2ωρο πριν την προπονηση?
    2 πρωί 2 30-40 λεπτα πριν την προπονηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-05-14 00:26 #34
    Προεπιλογή
    καφεδες κομενοι?2 την ημερα επεινα ,εναν το πρωι και εναν το απογευμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-05-14 10:32 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socratis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καφεδες κομενοι?2 την ημερα επεινα ,εναν το πρωι και εναν το απογευμα.
    Φίλε τι να πώ εγώ πίνω 2-3 φραπέδες και δεν μου προκαλεί κάτι ,στην πρώτη βδομάδα ομως δεν επινα.Τώρα τα πρωινά παίρνω και το thermovol ξανακοιμάμε κανένα 20λεπτο πάω για αερόβια και μετά την αερόβια πίνω και το φραπέ μου.Αλλά απότι βιάβασ είναι ανάλογα του οργανισμόυ και πόση ανοχή έχεις στη καφείνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-05-14 10:40 #36
    Προεπιλογή
    ρε παιδια να κανω μια ερωτηση το αγορασα και εγω το εν λογω σημπληρωμα απο ελληνικο καταστημα αλλα η ετικετα του ειναι λιγο στραβη παιζει να ειναι fake ? πως το ξεχωριζουμε ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-06-14 23:44 #37
    Προεπιλογή
    Γεια χαρα σε όλους.Λοιπων πήρα το θερμοβολ για να το δοκιμάσω κυριος σαν προεξασκητικο γιατι ήθελα να δώ πως δουλεύει, αν και θεωρητικά ειναι λιποδιαλυτης,το συνδύασα μαζη με Β αλανηνη,την πρώτη μερα πήρα μια κάψουλα με μισό κουταλάκι του γλυκού Β αλάνηνη 2g περίπου, 20´ πρην την προπονηση την δεύτερη μερα δυο κάψ. μαζι με 2g Β αλαν. 20´ πρην την προπονα πάντα νηστικός,περίμενα να δώ το μούδιασμα και τα τσιμπήματα απο την Β. και κάποιο πριξημο μαζη με διάρκεια όσο μπορει να δώσει γιατι δεν ειναι pre. Το αποτέλεσμα ηταν π@π@ρια μαντωλες τίποτα απόλυτος,εχω δοκιμάσει το pv7 μονο το πρώτο δείγμα ψιλοδουλεψε το δευτερο λιγότερο το τρίτο αντε γεια,το kotic πορτοκαλάδα ,μονο το lava stic της usn ηταν πραγματικά δυνατό φουλ κάψιμο και ένταση αλλα και αυτό ειναι λιποδιαλυτηκο ,το είπα σε φίλο που δουλεύει σε γνωστή αλυσίδα και δεν με πίστευε,αναρωτιέμαι τι διάολο γίνεται και δεν με πιάνει τίποτα,και με την Β δεν ειναι για υπερβολές αλλα στα 2-2,5 g μισό κουταλάκι του γλυκού τίποτα.Σορυ αν κούρασα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-08-14 13:59 #38
    Προεπιλογή
    Γεια σας,μολις αγόρασα το συγκεκριμενο σκευάσμα κ εχω μια απορία αφού ειναι θερμό γενετικό αλλα εχει κ ουσίες για νιτρικο το παίρνω κάθε μερα η μονο ημέρες προπονήσεων ; Επίσης τον προηγούμενο μηνα έπαιρνα το. Amino energy της optimum υπάρχει προβλημα να παίρνεις νιτρικο χωρις κύκλο ; Δηλαδη να μην κοβω έναν μηνα ; Ευχαριστήσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-03-15 23:00 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Aνεβάζω το facelift του Τhermovol, καθώς και λόγω του PV-7 εχω μια συμπάθεια προς την εταιρία και είπα να το δοκιμάσω.







    Οπως έχω γράψει στο παρελθόν, τα λιποδιαλυτικά ενω οι περισσότεροι πιστεουν ότι θα τα καταπιούν και θα αρχίσει αυτόματα να λιώνει από τα σωθικά το λίπος ( ), εγω τα επιλέγω όταν αρχίζω να ελέγχω τις θερμίδες ποσοτικά αρχικά και εντατικοποιώ ή αυξάνω τους χρόνους της αεροβιας.
    Αυτο που προσδοκω είναι η εξτρα ενέργεια που χρειάζομαι και η αντοχή καθώς και κάποια σχετική θερμογέννεση.
    Καποια βοηθάνε και με την μείωση της όρεξης.
    Αυτο το προιον πολλοι το περιγράφουν και ως προεξασκητικό, έχει κιτρουλίνη μέσα, οπότε θα το τρέξω 1 μήνα και βλέπουμε.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-04-15 10:20 #40
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Kώστα εχεις καποιο review πανω στο προϊόν ?!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-04-15 15:23 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Είναι στα τελειώματα του, το θεωρώ αρκετά προσεγμένο για την κατηγορία του, βοηθάει όταν θές να έχεις έξτρα καυσεις μεσω αεροβικής, ειδικά σε υποθερμιδικές δίαιτες, έχεις και κάποια έξτρα αντοχή οταν οι δυνάμεις δεν περισσεύουν, θεωρώ ότι boostαρει τον αθλούμενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-04-15 15:52 #42
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    πιστευεις οτι σε συνδοιασμό με μια ισορροπημένη διατροφη ,μπορεί να βοηθησει ως θερμογενετικο-λιποδιαλυτικο στο ''καθαρισμα'' και στη διατήρηση της μάζας? σκεφτομαι να το δοκιμασω μιας και ειμαι ηδη πολυ ευχαριστημενος απο το PV7
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-04-15 14:30 #43
    Προεπιλογή
    ειχα μια σηζητηση σημερα με εναν υπαλληλο γνωστου καταστηματος πωλησης προιοντων διατροφης στην ελλαδα και του ειπα να μου προτεινει κατι για το καλοκαιρι, για γραμμωση ωστε να με βοηθεισει μαζι με διατροφη και μου προτεινε το thermovol που το ειπε σαν πολυ δυνατο και μου ειπε οτι μπορω να τον συνδιασω με cla, τι λέτε?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-04-15 14:36 #44
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πεταμενα χρηματα κατά την γνώμη μου συνονοματε κωστα.. Ειτε Φαε υποθερμιδικα και αυξησε το cardio ή απλά φάε υποθερμιδικα και θα γραμμώσεις χανωντας το λίπος σου. Τα fat burner πιστευω μονο ενεργεια θα σου δωσουν κατά την διαρκεια της προπονησης σου, ωστόσο δική σου η τσέπη δική σου και η αποφαση Το περίεργο θα ήταν αυτος που στο προτεινε να μην ήταν υπάλληλος καταστήματος ^^
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-04-15 17:06 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πεταμενα χρηματα κατά την γνώμη μου συνονοματε κωστα.. Ειτε Φαε υποθερμιδικα και αυξησε το cardio ή απλά φάε υποθερμιδικα και θα γραμμώσεις χανωντας το λίπος σου. Τα fat burner πιστευω μονο ενεργεια θα σου δωσουν κατά την διαρκεια της προπονησης σου, ωστόσο δική σου η τσέπη δική σου και η αποφαση Το περίεργο θα ήταν αυτος που στο προτεινε να μην ήταν υπάλληλος καταστήματος ^^
    Εσυ μπαίνεις σε ββ φόρουμ να κράξεις όλους τους λιποδιαλύτες? εν μέρει συμφωνώ, αλλά δεν είναι όλα άχρηστα, αυτό κ λίγα ακόμα δουλεύουν καλά στην πράξη. Αν βεβαίως όπως έχουμε πει, μην τα αναφέρουμε σε κάθε πρόταση έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας, έχει προηγηθεί μία σωστή υποθερμιδική διατροφή κ αερόβια.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία