Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 44
  1. 13-12-13 00:37 #16
    Προεπιλογή
    νε ρε φιλε αλλα για να σου φερουν τις παραγγελιεσ απο my protein περιμενεις αρκετες μερες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-12-13 00:41 #17
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Οντως και εχει και αρκετα μεταφορικα αν δεν ξεπερασεις τις 200λιρες.. Εγω ακομη το χτυπαω στον εαυτο μου που δεν για 2 μερες δεν μπορεσα να παρω δωρο κατι ακουστικα που εβαλαν τον δεκεμβριο

    Σκεψου ομως οτι εχεις εκπτωση 5% στην πρωτη παραγγελια που φθανει εως 25% αν δεν βιαζεσαι και περιμενεις να βγαλουνε κωδικους εκπτωσης.

    Εγω τελικα με ενα 5κιλο θα μεινω μου φαινεται ερχονται σπιτι και μου τα παιρνουν ολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-12-13 01:43 #18
    Προεπιλογή
    χαχχαχχαχαχ.τουλαχιστον ομως πληρωνεις ποιοτητα ... εχεις το κεφαλι σου ησυχο.κανεις και πιο νωρις παραγγελια και μεχρι να σου τελιωσει το προηγουμενο σακουλι ,ερχετε το νεο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-12-13 01:44 #19
    Προεπιλογή
    ομως και η protein works ειναι εξισου καλη επιλογη απο οτι ακουσα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-12-13 01:57 #20
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    καπου πηρε το ματι μου οτι το tpw το ανοιξαν πρωην μετοχοι απο mp + bp.. δεν ξερω αν αληθευει. Ναι και τα 3 ειναι πολυ καλες επιλογες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-12-13 08:30 #21
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Ισχύει Παντελή. Το tpw απαρτίζεται από πρώην στελέχη από mp. Δεν ήξερα για bp.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-12-13 14:05 #22
    Προεπιλογή
    εμ ετσι εξηγειται ολο το στιλακι της εταιρειας!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-12-13 18:27 #23
    Προεπιλογή
    Μολις παρεγγηλα σε γευση butterscortch ripple δεν εχω ιδεα τι ειναι την εχει παρει κανεις αυτην την γευση πρωσοπικα για μενα αυτη η protein χτυπαει την isolate της excore του πορτογαλου και θα ειναι σιγουρα στο προγραμμα μου η Isolate για παντα πιστευω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-12-13 22:33 #24
    Προεπιλογή
    Ναι butterscotch ειχα και γω, η αγαπημενη μου γευση μεχρι στιγμης απο οτι whey εχω δοκιμασει. Ειναι στο περιπου γευση καραμελα, αλλα μετριως γλυκια και αρκετα δροσερη με νερο. Με βρωμη γαλα μπανανα σε μπωλ στον μικροκυματων ειδικα οταν την ετρωγα το βραδυ, γινοταν πουτιγκα ονειρο. Δεν ηθελα να τελειωσει.
    Η xcore ειναι ζαχαρονερο ρε συ. Την σοκολατα που ειχα παρει το καλοκαιρι, με το ζορι ηπια 300 γραμμαρια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tommygr : 16-12-13 στις 22:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-12-13 19:00 #25
    Προεπιλογή
    ισως η καλητερη γευση η butterscorch ripple πολυ καλη διαλυτοτιτα και γευση απιστευτη σαν καραμελα ειναι πολυ ποιο ωραια ομως
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-11-14 01:29 #26
    Το avatar του χρήστη Demetra

    Εγγραφή
    30-12-2013
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    53
    Προεπιλογή
    κανείς info για γεύσεις στην 2κιλη strawberries cream, caramel macchiato? ή δεύτερη μοιάζει με την butterschotch ripple?
    πωπω μισό αιώνα θα κάνω μέχρι να αποφασίσω γυναίκες...
    Muscles are teared in the gym,fed in the kitchen and built in bed
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-03-15 17:45 #27
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Aς βαλουμε και την ανανεωμενη συσκευασια και μερικες πληροφοριες μιας και αξιζει,ειναι απο τις πιο αξιολογες Isolate πρωτείνες στην κατηγορια της αυτη την στιγμη και δυσκολα βρισκεις σε αλλη ολα αυτα που σου δινει και ειδικα σε αυτη την τιμη........





    + Εξαιρετικά υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη 90%
    + Εξαιρετικα χαμηλή περιεκτικότητα σε λιπαρά, υδατάνθρακες και λακτόζη
    + Xωρις χοληστερίνη
    + Μικρο-φιλτράρεται και δεν έχει υποστεί θερμική επεξεργασία
    + Όλα φυσικα αρωματα και χρωστικές ουσίες
    + Δεν περιεχει υλικά πληρώσεως ή πυκνωτικά που χρησιμοποιούνται κατά την παραγωγή
    + Χωρις Γλουτένη και σιτάρι
    + Φυσικά υψηλή περιεκτικότητα σε BCAA
    + Περιλαμβάνει την πρωτοποριακή πατενταρισμένη τεχνολογία ενζύμων, Aminogen® που βοηθαει την πρόσληψη πρωτεΐνης.
    + Isolate πρωτείνη άμεση αφομοίωση
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 29-03-15 στις 17:51
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-10-15 17:01 #28
    Προεπιλογή
    Συγνώμη αλλά γιατί στην ανάλυση δεν λέει για ''Γλουταμίνη'' δεν το είδα πουθενά μήπως δεν έχει? λέει μόνο ''Γλουταμινικό οξύ'' έχει διαφορά?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-11-15 17:47 #29
    Προεπιλογή
    Πηρα στα χερια μου και τη δικη μου και παραθετω σχολια...
    Προτιμησα αγευστη(τις κυνηγαω τις αγευστες σκονες γενικοτερα)

    Καταρχην ανοιγοντας τη συσκευασια και αγγιζοντας τη σκονη με το δακτυλο,δεν σου κολλαει ιχνος σκονης πανω του.Πραγμα το οποιο δεν λεει κατι,αλλα μου εκανε εντυπωση,καθως δεν το εχω ξαναδει!
    Δεν εχω λογια...διαλυεται για πλακα χωρις να μενει το παραμικρο υπολειμμα.Ουτε σβωλος ουτε τιποτα!Η σκονη μπορει να ειναι αγευστη,αλλα εχει μια ισχνη γευση "γαλατιλας",πραγμα που μου φαινεται λογικο,λογω της προελευσης της
    Νομιζω οτι αυτη θα ειναι η σκονη μου για ποοοοολυ καιρο.Και εαν οντως τα στοιχεια της ειναι αληθη,τοτε δεν με βλεπω να την αλλαζω.
    Αυτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-11-15 23:36 #30
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Και εγω σημερα τιμησα την συγκεκριμενη,πηρα την δικιλη σε γευση σοκολατα, γευση παρα πολυ καλη και διαλυτοτητα αψογη.....
    Πριν επαιρνα την πρωτεινη της ιδιας εταιρειας την 80% whey protein,ημουνα αρκετα ευχαριστημενος.αλλα θα προτιμω απο εδω και περα την isolate της εταιρειας πιστευω αξιζει καλυτερα μιας και η διαφορα τιμης ειναι πολυ μικρη και επισης επιλεγοντας isolate πρωτεινη κερδιζεις αρκετα πραγματακια και σημαντικα για εμενα,τα οποια με τις concadrate πρωτεινες δεν τα γλιτωνεις.
    1. δεν εχει λακτοζη (που το θεωρω πολυ σημαντικο,γιατι η λακτοζη ευθυνετε για πολλα προβληματα στο πεπτικο συστημα κτλ)
    2. δεν εχει χοληστερινη 3. εχει ακομα καλυτερη αποροφιση. Οποτε βλεπω να κολλαω αρκετο καιρο, εκτος αν αλλαξει κατι στην τιμη της η βγει κατι καλυτερο.....:
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 17-11-15 στις 23:41
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία