Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 15-09-13 17:38 #1
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή calum von moger ο νεος arnold
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 15-09-13 στις 17:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-09-13 02:33 #2
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω αν είναι ο νέος Άρνολντ, πάντως έχει πολύ καλή διάπλαση και φαίνεται συμπαθητικός. Μου θύμησε Άρνολντ ειδικά σε κάποια σημεία που κάνει προπόνηση
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-09-13 20:17 #3
    Προεπιλογή
    μπα με τιποτα θα εχει πεσει καλη επεξεργασια στο βιντεο για να του μοιαζει. αρνολντ μονο ενας δεν ξανα βγαινουν αλλοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-09-13 21:14 #4
    Προεπιλογή
    πρίν







    μετά


    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-09-13 22:06 #5
    Προεπιλογή
    τωρα ειναι που δεν μοιαζει καθολου. οτι μαλλι και να φτιαξει δεν το χει φλορακι μοιαζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-09-13 00:30 #6
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ironjimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα ειναι που δεν μοιαζει καθολου. οτι μαλλι και να φτιαξει δεν το χει φλορακι μοιαζει
    μην γραφεις μονο και μονο για να γραψεις κατι η ομοιοτητα ειναι τρομερη τοσο στο προσωπο παραστημα οσο και στην φωνη ακομα εισαι ο μονος που λεει οτι δεν μοιαζει καθολου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-09-13 00:34 #7
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    μακαρι να υπαρξουν και αλλοι με τα ιδια προτυπα.με σωματα του 60-70-80 που ηταν καλαισθητα.δε μοιαζει και τοσο με τον αρνολντ αλλα οτι του φερνει φερνει
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-09-13 08:48 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην γραφεις μονο και μονο για να γραψεις κατι η ομοιοτητα ειναι τρομερη τοσο στο προσωπο παραστημα οσο και στην φωνη ακομα εισαι ο μονος που λεει οτι δεν μοιαζει καθολου
    φιλε το photoshop κανει θαυματα.στον αρνολντ κανεις δεν θα μοιασει. η γνωμη μου ειναι οτι αυτος ο τυπος κοροιδευει τον αρνολντ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-09-13 09:19 #9
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Σαν σωμα μου αρεσει. Είναι πιο κοντά στα πρότυπα μου, αλλά απο τη στιγμη που μπαινει στο τρυπάκι να συγκριθεί με κάποιον άλλο για μενα έχει χάσει το παιχνίδι.
    Ολοι θυμουνται τον χ Αρνολντ και κανένας τον κάθε x Arnold look alike.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-09-13 10:06 #10
    Προεπιλογή
    ρε μαγκες ο αρνολντ εχει ιστορια ειναι θρυλος.σχεδον ο πιο πολυς κοσμος που ασχολειτε με το γυμναστηριο και το bb τον εχει ειδωλο. δεν γινεσε απο την μια μερα στην αλλη αρνολντ. δεν ξυπνας μια μερα και λες εγινα αρνολντ κατσε να βγαλω ενα βιντεο να πουλισει. πιο πολυ ο τυπας μου κανει για ρωμαιος και ιουλιετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-09-13 14:48 #11
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠανοςΒ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν σωμα μου αρεσει. Είναι πιο κοντά στα πρότυπα μου, αλλά απο τη στιγμη που μπαινει στο τρυπάκι να συγκριθεί με κάποιον άλλο για μενα έχει χάσει το παιχνίδι.
    Ολοι θυμουνται τον χ Αρνολντ και κανένας τον κάθε x Arnold look alike.
    σε αυτο συμφωνω αλλα αυτος εκει θα στηριξει ολη του την προσπαθεια γιατι σιγουρα θα προσπαθησει να μεταπηδησει στον κινηματογραφο σε ταινιες δρασης το λεει ξεκαθαρα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ironjimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μαγκες ο αρνολντ εχει ιστορια ειναι θρυλος.σχεδον ο πιο πολυς κοσμος που ασχολειτε με το γυμναστηριο και το bb τον εχει ειδωλο. δεν γινεσε απο την μια μερα στην αλλη αρνολντ. δεν ξυπνας μια μερα και λες εγινα αρνολντ κατσε να βγαλω ενα βιντεο να πουλισει. πιο πολυ ο τυπας μου κανει για ρωμαιος και ιουλιετα.
    ρε φιλε τι δεν καταλαβαινεις δεν λεω οτι ειναι αρνολντ λεω οτι μοιαζει με αρνολντ τωρα για το τι ειναι η οχι δεν θα το κρινουμε εμεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-09-13 16:56 #12
    Προεπιλογή
    Το βιντεάκι πολύ καλό και προσεγμένο!!!!Ο Calum εμένα προσωπικά μου αρέσει!!!Απλά πλέον είναι αρκετά δύσκολο να φτιάξεις όνομα μόνο και μόνο επειδή έχεις σώμα,είναι πααααααααααρα πολλοί αυτοί που το έχουνε τη σήμερον ημέρα.
    Do you know DEAth G0ds only eat apples???
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-09-13 18:08 #13
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο T0ny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βιντεάκι πολύ καλό και προσεγμένο!!!!Ο Calum εμένα προσωπικά μου αρέσει!!!Απλά πλέον είναι αρκετά δύσκολο να φτιάξεις όνομα μόνο και μόνο επειδή έχεις σώμα,είναι πααααααααααρα πολλοί αυτοί που το έχουνε τη σήμερον ημέρα.
    βασικα θα προτιμουσα να εβλεπα τον καλουμ σε ταινιες τυπου κοναν παρα τον κοκκαλιαρη απλυτο που επαιζε στο περσυνο κοναν
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-09-13 23:18 #14
    Προεπιλογή
    κοκκαλιάρη άπλυτο????????
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-09-13 23:36 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοκκαλιάρη άπλυτο????????
    ρατσιστης φιλε χαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία