Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 52
  1. 09-06-12 16:36 #31
    Προεπιλογή
    οταν ξεκινισα ημουν πολυ αδυαντοσ περιπου 64 κιλα κα ιτωρα ειμαι καπου στα 74...!!! εγινε 8α ανοιξω ενα νεο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-06-12 16:43 #32
    Προεπιλογή
    η φοτο ειναι προσφατη απλα λογω πανελλινιων τον τελευταιο χρονο ειχα πεσει καπως ¨(((
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-06-12 13:25 #33
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitris15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια ειμαι 18 χρονων 73 κιλα ασχολουμε απο τα 8 μου με την πυγμαχια και τα τελευταια 3 χρονια μονο με τα βαρη.. και θελω να μου πειτε την γνωμη σασ για το προγραμμα που ακολουθω!!!!
    1 γευμα ) γαλα με κουακερ και μελι ,1-2 φετες ολικησ με βουτηρο,αυγο και ενα φρουτο
    2 γευμα ) 1 scoop serioys mass και ενα τοστ ολικησ με γαλοπουλα και κασερι
    3 γευμα ) μεσημεριανο οτι εχουμε σπιτι με σαλατα
    4 γευμα)μιση ωρα πριν την προπονηση 1 scoop super pump
    5 γευμα) μετα την προπονηση 2 scoop serious mass
    6 γευμα) 40 λεπτα μετα οτι και το μεσημερι
    7 γευμα) γιαουρτι με αμυγδαλα
    ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας,!!!!!
    Το πρωί βάλε ένα scoop whey (θα πρότεινα κάποια 85άρα), γάλα 2% βρώμη, φρούτο (το ψωμί ολικής δεν το έχω σε εκτίμηση διότι δεν είναι αυτό που νομίζουμε) αν βάλεις φρούτο το μέλι είναι περιττό.

    Στο 2 γεύμα βάλε τα αυγά 5 με 6 ασπράδια+1 κρόκο, υδατάνθρακες +σαλάτα

    Πριν την προπόνηση δεν νομίζω πως χρειάζεσαι whey. Μετά την προπόνηση whey και ένα φρούτο (κατά προτίμηση μπανάνα).
    Κωνσταντίνος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-06-12 14:11 #34
    Προεπιλογή
    πριν την προπονηση δεν παιρνω πρωτεινη αλλα http://www.xtr.gr/pre_workout/1593/S..._(GASPARI).htm
    δεν παιρνω πρωτεινη καθαρη αλλα την serioys mass που εχει πολυ υδατανθρακα και αν φαω και μπανανα μετα θα γινει αστα να πανε...!!!! θα δοκιμασω αυτο που μου ειπεσ για πρωι και για δευτερο γευμα για αλλαγη...ευχαριστω πολυ φιλε!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-06-12 14:21 #35
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitris15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πριν την προπονηση δεν παιρνω πρωτεινη αλλα http://www.xtr.gr/pre_workout/1593/S..._(GASPARI).htm
    δεν παιρνω πρωτεινη καθαρη αλλα την serioys mass που εχει πολυ υδατανθρακα και αν φαω και μπανανα μετα θα γινει αστα να πανε...!!!! θα δοκιμασω αυτο που μου ειπεσ για πρωι και για δευτερο γευμα για αλλαγη...ευχαριστω πολυ φιλε!!!!
    Η γνώμη μου είναι να πάρεις μια πιο καθαρή πρωτείνη και να δίνεις καλύτερη ποιότητα υδατάνθρακα στο σώμα σου, θα έχεις πιστεψέ μακροπρόθεσμα οφέλη αν σκοπεύεις να συνεχίσεις σε διάρκεια.

    Τώρα όσον αφορά τα extra σκευάσματα να τα βάζεις σταδιακά (αυτή είναι η γνώμη μου), αν το σώμα βάζει μυικά κιλά, όταν κολλήσεις προσθέτεις και κάποιο άλλο στην διατροφή σου. Χωρίς σωστή διατροφή άλλωστε δεν σε βοηθάει κανένα και από ότι είδα δεν είναι ακόμα έτοιμη η διατροφή σου...
    Κωνσταντίνος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-06-12 14:29 #36
    Προεπιλογή
    μια βδομαδα εχει που πηρα το super pump....με βοηθησατε πολυ εδω σχετικα με την διατροφη...το κακο ειναι οτι βαζω δυσκολα κιλα για αυτο ειχα παρει αυτη την πρωτεινη και σιγουρα θελω να συνεχισω μακροπρο8εσμα...θα ακολουθησω την διατροφη που ειχα γραψει εδω με τισ διορθωσεις σασ και θα φανει στο μελλον..!!!την serious mass τωρα προσφατα την πηρα...δεν ειναι δηλαδη καλη???? ευχαριστω και παλι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-06-12 14:34 #37
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Θεωρείτε στην κατηγορία της βρώμικης δηλαδή ζάχαρη καλύτερα δεν τρως κανά παγωτό να το ευχαριστηθείς κίολας χαχα χα.
    Κωνσταντίνος
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-06-12 14:36 #38
    Προεπιλογή
    ε τωρα που ειναι καλοκαιρι το σκεφτομαι για μεταπροπονιτικο...χαχαχα απλα μου την προτεινα για να βαλω κιλα...ασε που απ εξω γραφει <<no sugar added >> τεσπααα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-06-12 14:46 #39
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο killer85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρείτε στην κατηγορία της βρώμικης δηλαδή ζάχαρη καλύτερα δεν τρως κανά παγωτό να το ευχαριστηθείς κίολας χαχα χα.
    Από τα 252 γρ υδ/κα που έχει αυτή η πρωτείνη μόνο τα 20 είναι σάκχαρα, απ΄οτι λέει δηλαδή... Δε βρήκα όμως από τι πηγή είναι τα υπόλοιπα...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-06-12 14:48 #40
    Προεπιλογή
    αυτο ειναι κακο να υποθεσω?????
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-06-12 14:49 #41
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Λακτόζη?
    Κωνσταντίνος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-06-12 14:51 #42
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Λακτόζη τα υπόλοιπα ή αυτά τα 20? Γενικά νομίζω ότι υπάρχει μια παρεξήγηση με τις πρωτείνες όγκου καθώς κάποιες πλέον έχουν για υδατάνθρακα βρώμη!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-06-12 14:54 #43
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Τα υπόλοιπα... Αν έχουν βρώμη καλύτερα να την πάρει σε φυσική μορφή να έχει και τα οφέλη, γενικά πάντως όταν κάτι δεν αναγράφεται δεν είναι καλό...
    Κωνσταντίνος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-06-12 14:56 #44
    Προεπιλογή
    εγω τωρα προσφατα την αγορασα....να συνεχισω να την χρησιμοποιω ετσι οπωσ μου προτιναν παραπανω??????
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-06-12 14:57 #45
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο killer85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα υπόλοιπα... Αν έχουν βρώμη καλύτερα να την πάρει σε φυσική μορφή να έχει και τα οφέλη, γενικά πάντως όταν κάτι δεν αναγράφεται δεν είναι καλό...
    Καλά όντως σ αυτό συμφωνώ απόλυτα. Κ εγώ "βρώμικη" δεν έχω πάρει ποτέ μου... Γενικά άμα δέσει το φαί, τύφλα να χουν τα συμπληρώματα (όπως λέει, περίπου, ο σοφός λαός)
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία