Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 17 από 17
  1. 17-07-13 14:54 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rocky82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαφώς μπορείς αλλά δεν συγκρίνονται με την βρώμη.Το ίδιο πιστεύω θα σου πουν και τα άλλα παιδια.
    Μπορω να την αντικαταστήσω με μπάρες βρώμης καλύτερα? Πάλι πέρνω υγιεινούς υδατάνθρακες. 2 μπάρες κάθε πρωί αντί για 100g βρώμη είναι εντάξει?
    Εξάλλου διάβασα στο forum πως το σώμα σε αυτη την ηλικία αρπάζει εύκολα,οπότε ειναι αναγκαίο να κάνω τόοοσο αυστηρή διατροφή?

    (τα άλλα παιδιά απ'οτι φένεται δεν θέλουν να απαντήσουν?)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη F4E : 17-07-13 στις 14:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-07-13 16:58 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορω να την αντικαταστήσω με μπάρες βρώμης καλύτερα? Πάλι πέρνω υγιεινούς υδατάνθρακες. 2 μπάρες κάθε πρωί αντί για 100g βρώμη είναι εντάξει?
    Εξάλλου διάβασα στο forum πως το σώμα σε αυτη την ηλικία αρπάζει εύκολα,οπότε ειναι αναγκαίο να κάνω τόοοσο αυστηρή διατροφή?

    (τα άλλα παιδιά απ'οτι φένεται δεν θέλουν να απαντήσουν?)
    Τόσο αυστηρή μέχρι να συνηθήσεις,να πάρει το σώμα τα πάνω του και να ξανα-αλλάξεις λίγο την διατροφή για καλύτερα αποτελέσματα,όχι.Προσεχτική,ναι.Ψάξε συνταγές που έχουν προτείνει μέλη από την κατηγορία "συνταγές" για την βρώμη,θα πάθεις πλάκα.
    Όλοι θέλουν να απαντήσουν αλλά εξαρτάται τί δουλειές και τί χρόνο έχει ο καθένας.Αυτό το μήνα εμένα ας πούμε,λόγω της επιχείρησης,χρησιμοποιώ πάρα πολύ το διαδύκτιο και έχω εφαρμόσει η ξεκούραση μου να είναι κλεφτές ματιές εδώ μέσα συν οτι την συγκεκριμένη περίοδο χρειαζόμουν πολλές πληροφορίες και το bodybuilding.gr is the best,οπότε μή χαλιέσαι.
    ” Its not how hard you hit,but how hard you can get hit and keep moving forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12