Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 09-07-13 21:15 #1
    Exclamation πονος στο χέρι από ασκήσεις δικεφαλον
    καλησπερα καταχην σε ολους ειμαι καινουργιος στο φορουμ αλλα σχολουμαι πολυ με το θεμα
    ειμαι 17 χρονον 58 κιλα 1.70 υψος

    ας μπω στο ψητο εχω το συγκεκριμενο προβλημα οταν κανω ασησεις δικεφαλον με μπαρα η με στραβομπαρα μολις τελειωνο το σετ και αφηνω την μπαρα κατο με ποιανει ενας τρομερος πονος στο χερι κοντα στον καρπο που νομιζω οτι το χερι μου θα σπασει
    πιστευω οτι ειναι νευροπονος αλλα πως θα το ξεπερασω με προθερμαντικι κρεμα λετε να κανει δουλεια?
    αν χρειάζετε ξεκούραση ποσο καιρο περιπου χρειαζετε?

    σε αυτο το σημείο εχω τον πονο
    Όνομα: arm.gif Εμφανίσεις: 703 Μέγεθος: 10,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-07-13 19:08 #2
    Προεπιλογή
    Μπορει να ειναι επικονδυλιτιδα. http://www.youtube.com/watch?v=futWq8mXzUo
    Σε ενοχλει αυτο; Σε ενοχλει μονο οταν κανεις ασκηση ή και μετα το γυμναστηριο. Γνωμη μου ειναι να το ξεκουρασεις μεχρι να φυγει τελειως ο πονος και να δοκιμασεις παλι μετα με καλο ζεσταμα. Αν εξακολουθησει να υπαρχει πονος μια επισκεψη σε φυσιοθεραπευτη για μια γνωμη δεν ειναι κακο
    "Free at last, free at last. Thank god almighty the Squat rack is free at last!" -Martin Lifter King jr.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-07-13 21:51 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magavaTOUT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορει να ειναι επικονδυλιτιδα. http://www.youtube.com/watch?v=futWq8mXzUo
    Σε ενοχλει αυτο; Σε ενοχλει μονο οταν κανεις ασκηση ή και μετα το γυμναστηριο. Γνωμη μου ειναι να το ξεκουρασεις μεχρι να φυγει τελειως ο πονος και να δοκιμασεις παλι μετα με καλο ζεσταμα. Αν εξακολουθησει να υπαρχει πονος μια επισκεψη σε φυσιοθεραπευτη για μια γνωμη δεν ειναι κακο
    με ενοχλει μεσα στο γυμναστηριο εξω στην καθημερονιτοτα οταν σηκώνω κανα βαρύ αντικιμενο
    θα κανω 7 μερες ξεκουραση και μετα με καλο ζεσταμα και προθερμαντικι κρεαμα θα ξανα δοκιμασω αν με συνεχισει θα παω σε φυσιοθεραπευτη
    ευχαριστω πολυ για την απαντήσει σου
    καθε αλλη απαντηση δεκτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-07-13 19:26 #4
    Προεπιλογή
    κανεις αλλος τιποτα? ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση