Σελίδα 7 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 567891757107 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 1732
  1. 31-07-13 00:36 #91
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    μιας και δεν εχω γραψει σε αυτο το ημερολογιο αλλα το διαβαζω συχνα...καλη επιτυχία στους στόχους που εχεις....
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-07-13 01:04 #92
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαινεσαι φρονιμο φαινεσαι..

    κανε το πιτακι καλη ιδεα
    Ok
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-07-13 01:05 #93
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιας και δεν εχω γραψει σε αυτο το ημερολογιο αλλα το διαβαζω συχνα...καλη επιτυχία στους στόχους που εχεις....
    Σ ευχαριστω
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-07-13 19:56 #94
    Προεπιλογή
    31/7/13

    GYM


    Δρομο 10'


    ΕΜΠΡΟΣΘΙΛΑΙΜΙΕΣ ΕΛΞΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΗ ΛΑΒΗ 3*10
    ΜΗΧΑΝΗ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗΣ 3*10
    ΠΕΚ-ΤΕΚ ΓΙΑ ΠΛΑΤΗ 3*10
    MHXANH ΠΙΕΣΕΩΝ ΣΤΗΘΟΥΣ 3*10
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΣΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ3*12 s/s
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ ΟΡΘΙΑ 3*12 s/s


    ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΡΑΧΙΑΙΟΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ 3 *15




    H ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ

    9.30 Πιτακι ( 3 ασπραδια,3 κ.σ βρωμη , 2 φετες γαλοπουλα και 30 γρ αναλατη μυζηθρα)
    10.00 μια πολυβιταμινη
    12.00 ενα μικρο ξυνομηλο
    12.10-13.20 gym
    13.30 ενα σκουπ πρωτεινη
    14.30 120 γρ τσιπουρα ψητη χωρις λαδια και 140 γρ γλυκοπατατα βραστη ( ρε παιδια πολλη δεν ηταν η ποσοτητα ε ? )
    17.30 40 γρ αναλατη μυζηθρα
    20.30 100 γρ κοτοπουλο με ενα αγγουρι
    23.30 100γρ γιαουρτι χωρις λακτοζη

    Σημερα με βολεψε η δουλεια με το gym και ετσι δεν χρειαστικα αλλο γευμα μετα την προπονηση πριν το μεσημεριανο
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-07-13 23:22 #95
    Προεπιλογή
    Παιδια εχω βρει αυτη τη συνταγη με τις μπαρες πρωτεινης μου φανηκε πολυ ενδιαφερουσα και θελω να την δοκιμασω ποτε προτεινετε να τις καταναλωνω ? σε ποιο γευμα θα μπορουσε να μπει ?
    http://forum.bodybuilding.gr:8081/sh...9D%CE%97%CE%A3
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-08-13 08:28 #96
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Αντρεα καλημερα και καλο μηνα.Στο γευμα μετα το γυμναστηριο μπορεις να εχεις μαζι σου μερικα ασπραδια και λιγη πατατα.Μπορεις να το μεταφερεις ευκολα και να το φας ευκολα θα ελεγα.Θα σε καλυψει στις αναγκες σου σε πρωτεινη και υδατανθρακα μετα την προπονηση μεχρι το επομενο σου γευμα.
    Καλο ειναι να τρωμε απο ολα απλα καποιες τροφες προσπαθουμε να τις επιλεγουμε με βαση τις αναγκες του οργανισμου μας την δεδομενη στιγμη.Στο γευμα πριν και το γυμναστηριο θελουμε γευμα με πρωτεινη και υδατανθρακα Καθως θελουμε να ειμαστε γεματοι ενεργια και να αποδωσουμε οσο καλυτερα μπορουμε αλλα και στο γευμα μετα για να βοηθησουμε την πρωτεινη που θα θρεψει τους μυς μας να αποροφηθει γρηγορα αλλα και να ξανακεδισουμε την ενεργεια που χασαμε.Καλη επιλογη μετα την προπονηση θα σου ελεγα πως ειναι η πατατα σαν υδατανθρακας.
    Το γιαουρτι το βραδυ στο προτινα μιας και ειναι πρωτεινη αργης αποροφησης και μαζι με τους ξηρους καρπους (καλα λιπαρα) σε κρατανε χορτατη (το λεω χοντρικα)ολο το βραδυ μεχρι το επομενο πρωινο γευμα.

    Να θυμασαι οτι μπορεις να φας τα παντα που εχεις στη διατροφη σου οτι ωρα θελεις ,απλα οι εξυπνες επιλογες στις ωρες σε βοηθουν να φτασεις πιο κοντα στο στοχο σου!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-08-13 18:56 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντρεα καλημερα και καλο μηνα.Στο γευμα μετα το γυμναστηριο μπορεις να εχεις μαζι σου μερικα ασπραδια και λιγη πατατα.Μπορεις να το μεταφερεις ευκολα και να το φας ευκολα θα ελεγα.Θα σε καλυψει στις αναγκες σου σε πρωτεινη και υδατανθρακα μετα την προπονηση μεχρι το επομενο σου γευμα.
    Καλο ειναι να τρωμε απο ολα απλα καποιες τροφες προσπαθουμε να τις επιλεγουμε με βαση τις αναγκες του οργανισμου μας την δεδομενη στιγμη.Στο γευμα πριν και το γυμναστηριο θελουμε γευμα με πρωτεινη και υδατανθρακα Καθως θελουμε να ειμαστε γεματοι ενεργια και να αποδωσουμε οσο καλυτερα μπορουμε αλλα και στο γευμα μετα για να βοηθησουμε την πρωτεινη που θα θρεψει τους μυς μας να αποροφηθει γρηγορα αλλα και να ξανακεδισουμε την ενεργεια που χασαμε.Καλη επιλογη μετα την προπονηση θα σου ελεγα πως ειναι η πατατα σαν υδατανθρακας.
    Το γιαουρτι το βραδυ στο προτινα μιας και ειναι πρωτεινη αργης αποροφησης και μαζι με τους ξηρους καρπους (καλα λιπαρα) σε κρατανε χορτατη (το λεω χοντρικα)ολο το βραδυ μεχρι το επομενο πρωινο γευμα.

    Να θυμασαι οτι μπορεις να φας τα παντα που εχεις στη διατροφη σου οτι ωρα θελεις ,απλα οι εξυπνες επιλογες στις ωρες σε βοηθουν να φτασεις πιο κοντα στο στοχο σου!
    Kαλο μηνα Μarvin m σ ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες σου και θα τις ακουσω Αμα ειναι μετα την προπονηση θα εχω μαζι με την πρωτεινη μου σε ταπερακι ασπραδια και μια γλυκοπατατα ποσα ασπραδια με συμβουλευεις επαρκουν για μενα ? 2 ? Επισης λεω για να μην βαρεθω αυτο το μεταπροπονητικο γευμα να το εναλλασω και με πιτακι στο οποιο εχω μεσα βρωμη και ασπραδια ή με μια φετα πολυσπορο και βραστη γαλοπουλα τι λες? Για το γιαουρτι αυτο κανω τωρα το εβαλα πριν τον υπνο μαζι με λιγα αμυγδαλα η με το κοταζ Πριν την προπονηση ειναι αρκετα καλο το προγευμα μου και απο πρωτεινη και απο υδατανθρακα αλλα εαν αργησω πολυ να παω μετα το προγευμα παιρνω και ενα μηλο ή μπανανα.
    Σ ευχαριστω πολυ
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-08-13 19:15 #98
    Προεπιλογή
    1/8/13 ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

    GYM


    Δρομο 10'

    ΚΥΚΛΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 3 *12 ΚΑΘΕ ΑΣΚΗΣΗ ( ΕΚΤΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΓΛΟΥΤΩΝ)

    ΠΟΔΙΑ
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΜΗΡΙΑΙΩΝ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ
    ΠΙΕΣΕΙΣ ΠΟΔΙΩΝ
    ΣΚΟΥΟΤ ΜΕ ΔΙΣΚΟΥΣ
    ΣΚΟΥΟΤ ΜΗΧΑΝΗΜΑ
    ΣΚΟΥΟΤ ΜΕ ΜΠΑΡΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΜΕ ΔΙΣΚΟΥΣ
    ΗΜΙΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ

    ΜΗΧΑΝΗ ΓΛΟΥΤΩΝ 3*10

    ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ 3*20




    H ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ

    9.30 Πιτακι ( 3 ασπραδια,3 κ.σ βρωμη , 1 φετα γαλοπουλα και 30 γρ αναλατη μυζηθρα)
    10.00 μια πολυβιταμινη
    10.20-11.40 gym
    11.50 ενα σκουπ πρωτεινη
    12.30 Πιτακι ( 2 ασπραδια, 3κ.σ βρωμη και 2 φετες γαλοπουλα)
    14.30 120 γρ χοιρινο φιλετακι ψαχνο με 50 γρ. ανανα( το εψησα σε αντικολλητικο χωρις λαδια με κομματακια ανανα, ψηθηκε μεσα στο ζουμακι απο το φρουτο)
    17.45 50 γρ αναλατη μυζηθρα
    20.30 120 γρ. στηθος κοτοπουλο και ενα αγγουρι
    23.30 100 γιαουρτι χωρις λακτοζη με 5 αμυγδαλα
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-08-13 21:09 #99
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλο μηνα Μarvin m σ ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες σου και θα τις ακουσω Αμα ειναι μετα την προπονηση θα εχω μαζι με την πρωτεινη μου σε ταπερακι ασπραδια και μια γλυκοπατατα ποσα ασπραδια με συμβουλευεις επαρκουν για μενα ? 2 ? Επισης λεω για να μην βαρεθω αυτο το μεταπροπονητικο γευμα να το εναλλασω και με πιτακι στο οποιο εχω μεσα βρωμη και ασπραδια ή με μια φετα πολυσπορο και βραστη γαλοπουλα τι λες? Για το γιαουρτι αυτο κανω τωρα το εβαλα πριν τον υπνο μαζι με λιγα αμυγδαλα η με το κοταζ Πριν την προπονηση ειναι αρκετα καλο το προγευμα μου και απο πρωτεινη και απο υδατανθρακα αλλα εαν αργησω πολυ να παω μετα το προγευμα παιρνω και ενα μηλο ή μπανανα.
    Σ ευχαριστω πολυ
    Θεωρω 4-5 ασπραδια μετα την προπονηση και εισαι οκ!!!
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-08-13 23:55 #100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρω 4-5 ασπραδια μετα την προπονηση και εισαι οκ!!!
    Ok Miss Fit ευχαριστω
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-08-13 09:40 #101
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Αντρεα και εγω πιστευω πως 4-5 ασπραδια θα σε καλυπτουν.Βεβαια στο πιτακι ψιλοδιαφωνω με την βρωμη μπορεις να κανεις πιτακι με ασπραδια και πατατα βραστη ολα μαζι.Πιστεψε με ειναι υπεροχο πιτακι σε αντικολητικο.Ομως εσυ ξερεις τι σε βολευει
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-08-13 19:24 #102
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντρεα και εγω πιστευω πως 4-5 ασπραδια θα σε καλυπτουν.Βεβαια στο πιτακι ψιλοδιαφωνω με την βρωμη μπορεις να κανεις πιτακι με ασπραδια και πατατα βραστη ολα μαζι.Πιστεψε με ειναι υπεροχο πιτακι σε αντικολητικο.Ομως εσυ ξερεις τι σε βολευει
    Ok Marvin μου σ ευχαριστω πολυ Θα δοκιμασω και με πατατα βραστη τοτε και με μπανανα ωραια δεν θα ναι ? τι λες? Επισης απο οσο διαβασα το φορουμ ειναι αρκετα χρησιμη η γλουταμινη και σκεφτομαι να παρω ή δεν μου χρειαζετε στο σταδιο που ειμαι? ποια η αποψη σου ?
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-08-13 19:36 #103
    Προεπιλογή
    2/8/13

    Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ ΜΟΥ 'ΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΨΥΧΗ!!!!!!:bowdown:



    GYM


    Δρομο 10'


    ΜΗΧΑΝΗ ΠΙΕΣΕΩΝ ΣΤΗΘΟΥΣ 3*10
    ΜΗΧΑΝΗ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗΣ 3*10
    ΠΕΚ-ΤΕΚ ΓΙΑ ΣΤΗΘΟΣ 3*10
    MHXANH ΠΙΕΣΕΩΝ ΩΜΩΝ 3*10
    ΕΛΞΕΙΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟΖΥΓΟ 3*10
    ΕΛΞΕΙΣ ΧΑΜΗΛΗΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ ΣΤΟ ΣΑΓΟΝΙ 3*12


    ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΡΑΧΙΑΙΟΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ 3 *15

    ΠΟΔΗΛΑΤΟ 10 '

    H ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ

    9.30 Πιτακι ( 3 ασπραδια,3 κ.σ βρωμη , 2 φετες γαλοπουλα και 30 γρ αναλατη μυζηθρα)
    10.00 μια πολυβιταμινη
    10.20-11.15 gym
    11.30 ενα σκουπ πρωτεινη
    12.30 90γρ γλυκοπατατα βραστη και 3 ασπραδια
    14.30 Ενα κομματι ψαροπιτα-μετρια μεριδα ( την εφτιαξα με αλευρι ολικης, νερο, καροτο, μαιντανο, φρεσκο κρεμμυδακι και φιλετο ψαριου)
    17.30 80 γρ. κοταζ
    20.30 120 γρ κοτοπουλο με ενα αγγουρι
    23.30 100γρ γιαουρτι χωρις λακτοζη ( εαν εχω ορεξη )

    ΚΑΛΟ ΣΑΒ/ΚΥΡΙΑΚΟ
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-08-13 19:25 #104
    Προεπιλογή
    3/8/13




    GYM


    Ελλειπτικο 30'

    H ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ

    9.30 Πιτακι ( 3 ασπραδια,3 κ.σ βρωμη , 2 φετες γαλοπουλα και 30 γρ αναλατη μυζηθρα)
    11.00 μια πολυβιταμινη
    12.00 ενα μικρο ξυνόμηλο
    13.00-13.45 gym
    14.00 ενα σκουπ πρωτεινη
    14.30 120γρ χοιρινο φιλετο ψαχνο ( εφτιαξα 2 καλαμακια ) με 60 γρ ρυζι και μαρουλοσαλατα
    17.30 90 γρ αναλατη μυζηθρα με 1 κ.γλ μελι και κανελα
    20.30 120 γρ κοτοπουλο με ενα αγγουρι
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-08-13 20:16 #105
    Προεπιλογή
    .......ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΙ ΦΡΟΝΙΜΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ!!

    ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ Σ ΟΛΟΥΣ
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 567891757107 ... ΤελευταίαΤελευταία