Σελίδα 1 από 116 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 1732
  1. 09-07-13 01:38 #1
    Προεπιλογή Pelloua_To Hmerologio m
    Γεια σας παιδια, να μαι κι εγω εδω
    Λιγα λογια για μενα ειμαι 23 χρονων, 1.62 και 49 kg. Στοχος μου ειναι ενα σφικτο κ γραμμωμενο σωμα (ονειρο θερινης νυχτας ε ? Με το gym ασχολουμαι καπου στ αναμιση-2 χρονια.

    Εγω θα κανω ομως την προσπαθεια μου Μην σας κουραζω σας βαζω την διατροφη μου και το προγραμμα μου στο gym, καλοδεχουμενα τα οποια σχολια και συμβουλες σας!!

    Δρομο 15'
    ΠΟΔΙΑ
    ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΩΝ 2*20
    ΚΑΜΨΕΙς ΜΗΡΙΑΙΩΝ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ 2*20
    ΗΜΙΚΑΘΙΣΜΑΤΑS/S 2*20
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ S/S 2*20
    ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΑΓΩΓΩΝ S/S 2*20
    ΜΗΧΑΝΗ ΓΛΟΥΤΙΑΙΩΝ S/S 2*20
    ΡΑΧΙΑΙΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ( ΔΙAΦΟΡΑ)
    ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ 15'

    H ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ
    9.00 1 φετα πολυσπορο ψωμι με μια φετα γαλοπουλα βραστη, μια φετα αναλατη μυζηθρα 40γρ (την εχω αδυναμια ) και 2 ασπραδια
    11.00 ενα πρασινο μήλο και πολυβιταμινη
    12.30-2.00 gym
    2.30 2 κουταλες μαυρομμάτικα φασολια με 70 γρ τόνο νερου
    5.30 100γρ. γιαουρτακι χωρις λακτοζη με ενα κουταλακι μελι και ενα κουταλακι βρωμη
    8.30 στηθος κοτοπουλο με μαρουλοσαλατα
    *Μετα το gym λεω να αρχισω ενα συμπληρωμα πρωτεινης (Reflex: CFM Mirco Whey )

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-07-13 01:56 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Καλη αρχη στο ημερολογιο-και στην προσσπαθεια σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-07-13 01:58 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη αρχη στο ημερολογιο-και στην προσσπαθεια σου!
    Σ ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-07-13 08:33 #4
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή! Αν θεωρείς τον στόχο σου όνειρο θερινης νυκτός άστο καλυτερα!

    Οραματισου το πρωτα απο όλα, πιστεψε το μετά και κάνε ότι είναι δυνατόν για να το πετύχεις!

    Να θυμάσαι οτι τον στόχο θα τον πετύχεις κατα βάση βάζοντας μυικά κιλά και λιγότερο χάνοντας λιπος. Απο τα νούμερα φαίνεσαι ήδη πολύ αδυνατη.
    Αρα προσανατολίσου στο πως θα αυξησεις τη μυική σου μαζα. Για οτι άλλο χρειαστείς εδω είμαστε.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-07-13 15:53 #5
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    καλη αρχη και απο μενα
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-07-13 20:21 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη αρχη και απο μενα
    Σ ευχαριστω Fitness Girl
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-07-13 20:37 #7
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή στο log σου Αντρουλού
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-07-13 22:50 #8
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή Andria, σαν πρωτη μερα μια χαρα διατροφή μου φανηκε πως κανεις. Αν εχεις την δυνατοτητα να ζυγιζεις αυτα που τρως πχ το κοτοπουλο, θα δεις πως αυτο θα σε διευκολυνει πολυ στην αρχή για να φτανεις τα γρ πρωτεινης που χρειαζεσαι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Miss Fit : 09-07-13 στις 22:53
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-07-13 01:03 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή αρχή στο log σου Αντρουλού
    Ευχαριστω Αντρικκουι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-07-13 01:04 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή αρχή Andria, σαν πρωτη μερα μια χαρα διατροφή μου φανηκε πως κανεις. Αν εχεις την δυνατοτητα να ζυγιζεις αυτα που τρως πχ το κοτοπουλο, θα δεις πως αυτο θα σε διευκολυνει πολυ στην αρχή για να φτανεις τα γρ πρωτεινης που χρειαζεσαι.
    ΟΚ θα βαλω και τη σημερινη μου διατροφη και απο αυριο θα ζυγιζω και τα τροφιμα μου και θα γραφω και εδω ακριβως τα γραμμαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-07-13 01:08 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠανοςΒ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή αρχή! Αν θεωρείς τον στόχο σου όνειρο θερινης νυκτός άστο καλυτερα!

    Οραματισου το πρωτα απο όλα, πιστεψε το μετά και κάνε ότι είναι δυνατόν για να το πετύχεις!

    Να θυμάσαι οτι τον στόχο θα τον πετύχεις κατα βάση βάζοντας μυικά κιλά και λιγότερο χάνοντας λιπος. Απο τα νούμερα φαίνεσαι ήδη πολύ αδυνατη.
    Αρα προσανατολίσου στο πως θα αυξησεις τη μυική σου μαζα. Για οτι άλλο χρειαστείς εδω είμαστε.
    Δεν το αφηνω η ελπιδα πεθαινει τελευταια λενε...λενε για μενα οι ομορφες Στα σοβαρα τωρα δεν τα παραταω ευκολα, θα το παλεψω και αυτο , θα δινω το 1000 μου στο gym για να αυξησω τη μυικη μου μαζα και συντομα θα παρω και ενα συμπληρωμα πρωτεινης. Το μονο που εχω ενα θεματακι, ειμαι αδυνατη μεν αλλα αρκετα χαλαρη λες και δεν εχω γυμναστει ποτε και καπου ειχα διαβασει οτι ειναι θεμα δερματος/σωματος να κανεις μυης.. αρα ειναι και θεμα γονιδιων..οποτε αν ισχυει αυτο καηκαμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-07-13 01:14 #12
    Προεπιλογή
    9/7/13
    Gym
    Δρομο 15'
    ΡΑΧΙΑΙΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ( ΔΙAΦΟΡΑ)
    ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ 30'

    H ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ
    9.00 1 πιτακι βρωμης (3κ.σουπας βρωμη, 2 ασπραδια) και 2 φετες βραστη γαλοπουλα
    11.00 μια μπανανα και πολυβιταμινη
    12.30-2.00 gym
    2.30 ενα φιλετο βοδινο στεικ και περιπου 100 γρ. γιαουρτακι χωρις λακτοζη
    5.30 τοστ (2 φετες ολικης και μια φετα αναλατη μυζηθρα( ηταν και λιγακι χοντρη απο αυριο μετραμε τα γραμμαρια )
    8.30 στηθος κοτοπουλο με μαρουλοσαλατα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-07-13 01:41 #13
    Προεπιλογή
    Να κοιταζεις παντα σε καθε γευμα να εχεις και μια πηγη πρωτεινης...
    στο πιτακι βαλε 3-4 ασπραδια και εναν κροκο (να χορτασεις και να γινει πιο νοστιμο)
    μετα την προπονηση μαζι με το κρεατακι να εχεις και υδατανθρακα πχ ρυζι και κατι πρασινο (μαρουλι, αγγουρακι...)
    το γευμα στις 20.30 μια χαρα ειναι αλλα μεχρι τωρα που εχουμε 01.30 δεν πεινασες??? Βαλε ενα γιαουρτακι και λιγους ξηρους καρπους αργα το βραδυ.

    Πριν ξεκινησω διατροφή ημουν 47-48 κιλα και στο κατω μερος του σωματος σαν φρουι ζελε, παρολο που γυμναζομαι απο μικρο παιδι... Πιστεψε με σημερα ολα ειναι στη θεση τους και σφιχτα... και εχω παρει και 6 κιλα. Δεν νομιζω πως ειναι θεμα γονιδιων αλλα διατροφης - ασκησης & συνεπειας των δυο προηγουμενων.
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-07-13 19:19 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κοιταζεις παντα σε καθε γευμα να εχεις και μια πηγη πρωτεινης...
    στο πιτακι βαλε 3-4 ασπραδια και εναν κροκο (να χορτασεις και να γινει πιο νοστιμο)
    μετα την προπονηση μαζι με το κρεατακι να εχεις και υδατανθρακα πχ ρυζι και κατι πρασινο (μαρουλι, αγγουρακι...)
    το γευμα στις 20.30 μια χαρα ειναι αλλα μεχρι τωρα που εχουμε 01.30 δεν πεινασες??? Βαλε ενα γιαουρτακι και λιγους ξηρους καρπους αργα το βραδυ.

    Πριν ξεκινησω διατροφή ημουν 47-48 κιλα και στο κατω μερος του σωματος σαν φρουι ζελε, παρολο που γυμναζομαι απο μικρο παιδι... Πιστεψε με σημερα ολα ειναι στη θεση τους και σφιχτα... και εχω παρει και 6 κιλα. Δεν νομιζω πως ειναι θεμα γονιδιων αλλα διατροφης - ασκησης & συνεπειας των δυο προηγουμενων.
    Πλακα κάνεις? εσυ ησουνα σαν φρουι ζελε? αμα ησουνα εσυ και εφτιαξες αυτο το καταπληκτικο σωμα τοτε υποκλινομαι και ισως υπαρχει και ελπιδα για μενα Θελω κι εγω να παρω κιλα αλλα μυικη μαζα θελω να ναι οχι λιπος και υγρα, ασε και εχω και θεμα με την κατακρατηση ουτε κοιλιτσα επιπεδη δεν εχω δει μονο πρωι-πρωι πριν βαλω μπουκια στο στομα μολισ φαω κατι φουσκωνει
    Οσο για τις συμβουλες σου σχετικα με την διατροφη σε ευχαριστω και θα τις λαβω υποψη Οσο για μετα το τελευταιο γευμα στις 8μιση μεχρι τισ 1-1αναμιση που με παιρνει ο υπνος δεν πειναω γιατι εινια αρκετα χορταστικο το κοτοπουλο, σημερα που τα ζυγιζα ειναι αρκετα γραμμαρια και νομιζω ξεπερνω τα ορια της πρωτεινης που χρειαζομαι.. Μην σε κουραζω θα καταχωρησω και τη σημερινη μου διατροφη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-07-13 19:27 #15
    Προεπιλογή
    10/7/13
    Νο Gym μερα ξεκουρασης


    H ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ
    9.30 μια φετα πολυσπορο ψωμι 60 γρ. μαζι με 2 φετες βραστη γαλοπουλα (παιρνω αυτη της greta farms) και 2 ασπραδια
    11.00 ενα ξινομηλο και μια πολυβιταμινη

    2.30 2 κουταλες βραστα λαχανικα κολοκυθακια, καροτα και αρακα (πως μπορω να τα ζυγισω ? ειναι κατεψυγμενα) και 95 γρ ψαρι φιλετο
    5.30 μια φετα αναλατη μυζηθρα 60γρ με 1κ.γλυκου μελι
    8.30 140 γρ στηθος κοτοπουλο με μαρουλοσαλατα (θα το φαω ακομα)

    Απ οσο εχω δει διατροφες μελων στο φορουμ νομιζω ειναι πολλα τα γραμμαρια του κοτοπουλου ετσι?
    Περιμενω συμβουλες σας και αυριο παλι δυναμικα gym
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 116 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία