Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 28-07-13 11:01 #16
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια για την τεράστια απώλεια περιττών κιλών
    Όσον αφορά τη μυική ανάπτυξη, μην έχεις την ψευδαίσθηση ότι έχεις τόσο μεγάλες αλλαγές από μήνα σε μήνα ώστε να αποτυπώνονται σε φωτό...Σε όλες τις φωτό το σώμα σου είναι ίδιο, απλά αλλάζεις γωνία λήψης και ενώ στην πρώτη έχεις προτεταμένη την κοιλιά σου στις επόμενες γυρνάς προφίλ και το κλέβεις κάπως.....
    Μην βιάζεσαι λοιπόν να ποστάρεις το πριν και το μετά, γιατί η μυική ανάπτυξη δεν είναι τόσο εύκολο πράγμα όσο ισχυρίζεσαι.....Και το σώμα σου θα αρχίσει να στρώνει τουλάχιστον μετά από 8 μήνες......
    Καλή συνέχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-07-13 04:48 #17

    Εγγραφή
    23-06-2013
    Περ.
    Kos Island, Greece
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητήρια για την τεράστια απώλεια περιττών κιλών
    Όσον αφορά τη μυική ανάπτυξη, μην έχεις την ψευδαίσθηση ότι έχεις τόσο μεγάλες αλλαγές από μήνα σε μήνα ώστε να αποτυπώνονται σε φωτό...Σε όλες τις φωτό το σώμα σου είναι ίδιο, απλά αλλάζεις γωνία λήψης και ενώ στην πρώτη έχεις προτεταμένη την κοιλιά σου στις επόμενες γυρνάς προφίλ και το κλέβεις κάπως.....
    Μην βιάζεσαι λοιπόν να ποστάρεις το πριν και το μετά, γιατί η μυική ανάπτυξη δεν είναι τόσο εύκολο πράγμα όσο ισχυρίζεσαι.....Και το σώμα σου θα αρχίσει να στρώνει τουλάχιστον μετά από 8 μήνες......
    Καλή συνέχεια
    Σε ευχαριστώ stef
    Δεν έχω ψευδαισθήσεις ότι έχω μεγάλες αλλαγές… ούτε προσπαθώ να «κλέψω»
    Ξέρω πως θα αργήσει πολύ να αλλάξει η εμφάνιση μου για να γίνει πχ σαν του φίλου μας του Μηνά…
    Θεωρώ σημαντικές αυτές τις μικρές αλλαγές που βλέπω διότι είναι η πρώτη φορά που αθλούμαι και ξεκίνησα (κακώς) στα 31. Στα 17-19 όλοι έπαιζαν μπάλα και έτρεχαν στα γήπεδα, εγώ έπαιζα Playstation (το πρώτο) στον καναπέ μου με ένα μπουκάλι Fanta δίπλα!
    Σε ευχαριστώ που με προσγειώνεις λίγο από τα σύννεφα αλλά είμαι αισιόδοξος άνθρωπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-07-13 09:42 #18
    Προεπιλογή
    Σε καταλαβαίνω απόλυτα!Και εγώ ήμουν παιδί του καναπέ που κάποια μέρα αποφάσισε πως δεν πάει άλλο....
    Καλά κάνεις και είσαι αισιόδοξος και έτσι πρέπει!Ό τι σ είπα ήταν όχι για να σε απογοητεύσω ή να σ κόψω τα φτερά αλλά ακριβώς για σ δώσω μια εικόνα της πραγματικότητας ώστε να μην απογοητευτείς αργότερα!
    Όλοι όταν ξεκινήσαμε βιαζόμασταν να δούμε αποτελέσματα και μετά από κάθε προπόνα προσπαθούσαμε να δούμε διαφορές στον καθρέπτη, όμως χρειάζεται χρόνο και επιμονή..Εάν λοιπόν κάποιος βιάζεται πολύ ελοχεύει ο κίνδυνος να απογοητευτεί γρήγορα και να τα παρατήσει (πάρα πολύ συχνό φαινόμενο).....
    Ό τι ξεκίνησες στα 31 δεν λέει τπτ, εάν όντως σ γίνει τρόπος ζωής και το γουστάρεις σε μερικά χρονάκια μπορείς να έχεις κορμί που θα το ζηλεύουν πολλοί 20άρηδες!
    Οπότε καλές προπονήσεις και καλές διατροφές εύχομαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-07-13 15:11 #19
    Προεπιλογή
    Μπράβο φίλε συνέχισε...και εγώ σε δίαιτα είμαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-07-13 15:36 #20
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Αν συνεχίσεις να παίρνεις τόσο ζεστά το θέμα, το επόμενο καλοκαίρι θα τραβάς για αποτριχώσεις, για να κάνεις μόστρα το σώμα στη παραλία!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12