Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 88
  1. 15-04-14 21:35 #46
    Προεπιλογή
    ποιος μιλάει για επίδειξη ρε μόρτες? δηλαδή οποιος κάνει όγκο το χειμώνα και γράμμωση το καλοκαίρι είναι παραλιακιας?

    αν κάποιος θέλει να είναι στεγνός το καλοκαίρι το κάνει για τον κόσμο?εγώ προτιμώ να βάζω κιλά το χειμώνα και να βλέπω τι απέμεινε με την απώλεια λίπους το καλοκαίρι
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-04-14 21:35 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως τα 6 κιλα τα βαζεις καθαρα σε 5-6 μηνες . Οταν λεμε καθαρα εννουμε νερα μυς και λιγο λιπος. Τωρα ο τζαμ ανετα βαζει 2 μυικα κιλα μεσα σε 5-6 μηνες και τα αλλα 2-3 νερα 1 π.χ. λιπος και στην τελικη λιπωνεις λιγο . Οχι να παιρνεις 10 κιλα μεσα σε 2-3 μηνες και να λες μετα ογκο κανω και δε βαζεις καθαρα,αφου πρεπει να ρυθμισεις φαγητο ωστε να μη βαζεις πολλα κιλα σε συντομο χρονικο διαστημα,εφοσον εισαι νατουραλ τα περισσοτερα θα'ναι λιπος.
    ΥΣ Δεν υπαρχει περιπτωση να'χεις 14% bf
    ποσο εχω δλδ?
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-04-14 21:40 #48
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή να με και εγω
    Το καλοκαίρι-χειμώνας δεν ειναι μονο λόγω παραλίας. Ειναι κυρίως επειδη το καλοκαίρι τρώμε λιγότερο λόγω ζέστης αλλα και ιδρώνουμε περισσότερο. Άρα ειναι καλή εποχή για γράμμωση.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-04-14 21:46 #49
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Ναι ειναι καλη περιοδος οσον αφορα αυτα , οχι παντα ομως. Το θεμα ειναι τι χρειαζεσαι καθε στιγμη.Τωρα καποιος που'ναι 180 65 κιλα και ειναι τωρα μπαινει καλοκαιρι τι θα του πεις κατσε να ερθει ο χειμωνας και μπες σε ογκο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-04-14 21:46 #50
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή να με και εγω
    Προφανώς ισχύει αυτο που λες Δημήτρη.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-04-14 23:59 #51
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    τωρα απο που να αρχισω σε πιο να απαντησω και τι γνωμη να φερω ? χαχα
    λοιπον στοχος μου ειναι να παω σε ενα ποσοστο λιπους 9% η τουλαχιστο να ειμαι ευχαρηστημενος ! και μετα κανονικα συντηρηση και θα ανεβαζω θερμιδες με το που προχωρα το καλοκαιρι .
    και βαζω και ακομη μια φοτο για να αλλαξει λιγο η φαση εδω που καταληξε αλλου η συζητηση αποψη μου βεβαια δεν υπαρχχει ογκος η γραμμωση καλοκαιρι η χειμωνα οτι τραβας και οτι γουσταρεις εγω παντως πρωτη φορα στην ζωη μου μπηκα σε γραμμωση φετος πριν 1 μηνα , ο λογος καθαρα εκτομορφικος

    η φοτο ειναι αλλαγη απο της 17/1 μεχρι 10 /4 περιπου 3 μηνες για ενα διαγωνισμο στο bb.com βεβαια στις πανω φοτο βγαζω την κοιλια εξω και εχω ηδη καταναλωσει αρκετο νερακι για να φανει λιγη διφορα στις κατω ειναι κανονικες χωρις φλεξ ουσιαστικα (μονο κοιλιακους)

    στις φοτο μια περαγραφη , πανω ημουν στα 82 κιλα και κατω στα 77.5 !

    Όνομα: final mix νο.jpg Εμφανίσεις: 745 Μέγεθος: 93,7 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jam : 16-04-14 στις 00:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-04-14 00:22 #52
    Προεπιλογή
    ωραια δουλεια φιλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-04-14 00:28 #53
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Για να δουνε και μερικοι τι σημαντικο ρολο στην εικονα του σωματος παιζουν οι κοιλιακοι.Με την μια οταν φευγει η μπακα φτιαχνει και το στηθος μονο και μονο επειδη φαινεται οτι βγαινει πιο εξω και δεν κλεβει την ματια η μπακα που πεταγετε.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-04-14 03:56 #54
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kazos_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια δουλεια φιλε
    να σε καλα μαν

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δουνε και μερικοι τι σημαντικο ρολο στην εικονα του σωματος παιζουν οι κοιλιακοι.Με την μια οταν φευγει η μπακα φτιαχνει και το στηθος μονο και μονο επειδη φαινεται οτι βγαινει πιο εξω και δεν κλεβει την ματια η μπακα που πεταγετε.....
    σωστος , με ενα σπαρο δυο τριγονια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-04-14 00:56 #55
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    δεν εχω κανα παραπονο καλα τα παω πιστευω στο θεμα γραμμωση για πρωτη φορα που μπηκα θελω ακομη λιγο να καθαρισει αυτο που εμεινε στον ομφαλο και μπαινω συντηριση , βασικα νεβαζω θερμιδες

    Όνομα: 20140423_205159.jpg Εμφανίσεις: 476 Μέγεθος: 72,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-04-14 09:11 #56
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Άψογη η γράμμωση. Μπράβο. Το λέει και η λέξη-πλέον έχεις εντυπωσιακές γραμμές.
    Στη θέση σου θα έκανα μια αποτρίχωση πριν το καλοκαίρι,αλλά γούστα είναι αυτά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-04-14 09:29 #57
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός! Ναι ρε φίλε ρε ρίξε ένα ξύρισμα, κρίμα είναι τόσος κόπος!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-04-14 10:11 #58
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jam Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα απο που να αρχισω σε πιο να απαντησω και τι γνωμη να φερω ? χαχα
    λοιπον στοχος μου ειναι να παω σε ενα ποσοστο λιπους 9% η τουλαχιστο να ειμαι ευχαρηστημενος ! και μετα κανονικα συντηρηση και θα ανεβαζω θερμιδες με το που προχωρα το καλοκαιρι .
    και βαζω και ακομη μια φοτο για να αλλαξει λιγο η φαση εδω που καταληξε αλλου η συζητηση αποψη μου βεβαια δεν υπαρχχει ογκος η γραμμωση καλοκαιρι η χειμωνα οτι τραβας και οτι γουσταρεις εγω παντως πρωτη φορα στην ζωη μου μπηκα σε γραμμωση φετος πριν 1 μηνα , ο λογος καθαρα εκτομορφικος

    η φοτο ειναι αλλαγη απο της 17/1 μεχρι 10 /4 περιπου 3 μηνες για ενα διαγωνισμο στο bb.com βεβαια στις πανω φοτο βγαζω την κοιλια εξω και εχω ηδη καταναλωσει αρκετο νερακι για να φανει λιγη διφορα στις κατω ειναι κανονικες χωρις φλεξ ουσιαστικα (μονο κοιλιακους)

    στις φοτο μια περαγραφη , πανω ημουν στα 82 κιλα και κατω στα 77.5 !

    Όνομα: final mix νο.jpg Εμφανίσεις: 745 Μέγεθος: 93,7 KB
    Να ΣΕ και συ λοιπόν
    Ωραίος αλλά δεν βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά στις φωτο αυτές...Δεν τίθεται θέμα λίπους, αλλά τουρλωμένης κοιλιάς-τίνγκα στα νερά...
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-04-14 10:25 #59
    Προεπιλογή
    ωραιος, μεγαλη διαφορα παντως..

    γενικα τι διατροφη ακολουθησες κτλ πεσ λιγα πραγματα εδω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-04-14 11:57 #60
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ίων Δραγούμης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άψογη η γράμμωση. Μπράβο. Το λέει και η λέξη-πλέον έχεις εντυπωσιακές γραμμές.
    Στη θέση σου θα έκανα μια αποτρίχωση πριν το καλοκαίρι,αλλά γούστα είναι αυτά.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλός! Ναι ρε φίλε ρε ρίξε ένα ξύρισμα, κρίμα είναι τόσος κόπος!
    χαχαχα , γιατι δεν σας αρεσω ??
    καλαν ρε σεις κανω τοσο κοπο αδικα λετε παω πισω σε 3 βδομαδες Κυπρο και πρωτο πραμα αποτριχωση μην ανησηχειτε ολα ειναι προγραμματισμενα , πως να εμφανηστω ετσι σε παραλια , θα ομορφισουν και η φοτο σε 3 βδομαδες υπομονη

    παω τρεχοντας πανεπιστημιο και μολισ ερθω θα απαντησω και στα αλλα παιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία