Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 47
  1. 05-05-13 21:27 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Φίλε stef με αφήσεις λίγο μ@λ@κ@ γιατι με περιεγραψες ακριβώς. Είμαι των άκρων! Στα πάντα. Αν ασχοληθώ με κάτι θέλω να το φτάσω στα άκρα, να το κάνω τέλεια, να το αγαπήσω. Τι να πω ρε φίλε, είναι τόσο σωστά αυτά που είπες, ούτε εγω δεν θα μπορούσα να με περιγράψω με τόση ακρίβεια!

    Predator σε ευχαριστώ ρε μπαγάσα! Συγχαρητήρια και για τη δική σου προσπάθεια ρε παίχτη! Θέλει κουράγιο και θέληση για να κάνεις αυτό που έκανες!


    Να είστε καλά παιδιά μου δώσατε πολύ κουράγιο!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikekan : 05-05-13 στις 21:37
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-05-13 21:35 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε stef με αφήσεις λίγο μ@λ@κ@ γιατι με περιεγραψες ακριβώς. Είμαι των άκρων! Στα πάντα. Αν ασχοληθώ με κάτι θέλω να το φτάσω στα άκρα, να το κάνω τέλεια, να το αγαπήσω. Τι να πω ρε φίλε, είναι τόσο σωστά αυτά που είπες, ούτε εγω δεν θα μπορούσα να με περιγράψω με τόση ακρίβεια!

    Predator σε ευχαριστώ ρε μπαγάσα! Συγχαρητήρια και για τη δική σου προσπάθεια ρε παίχτη! Θέλει κουράγιο και θέληση για να κάνει αυτό που έκανες!


    Να είστε καλά παιδιά μου δώσατε πολύ κουράγιο!
    τιποτα φιλε να σαι καλα και υγειης παντα και ολα τα αλλα τα καταφερνεις ανετα φιλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-05-13 21:38 #18
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω βοήθεια και υποστήριξη!

    Εδώ και 10 μήνες έχω κόψει τσιγάρο, ποτό, λίπη, τηγανιτά, ψωμιά, πιτογυρα, πίτσες, μπεσαμέλ, σάλτσες κτλ! Μαχαίρι! Και όταν λέμε μαχαίρι το εννοούμε!

    Δεν τη παλεύω άλλο, σήμερα μου γύρισαν τα μάτια, ήθελα να ανάψω τσιγάρο να πιω 10 μπύρες και τσιπουρα και να φάω τον αμπακο! Εφαγα μια μπριζολα και σαλάτα χωρίς αλάτι και λάδια. Μια από τα ίδια δηλαδή!

    Φυσικά το θέμα το άνοιξα μεταξύ σοβαρού και αστείου αλλά έχει και μια δόση αλήθειας!

    Αισθάνεται κάποιος άλλος έτσι ή είμαι μόνος?

    Βοήθεια Χριστιανοί, Αγιες μέρες!
    δικος μου εισαι εσυ δεν βλεπω οτι κανεις κατι κακο απλα εισαι αφοσιωμενος στον στοχο σου απλα θελει οπως ειπαν και τα παιδια μετρο να μην γινεις αντικοινωνικος οι γυρω σου πολλες φορες θα σε σχολιασουν αρνητικα το καλο με μενα ειναι οτι το περιβαλλον μου οπως και ο αντρας μου ειναι αθλητης και εχει τον ιδιο τροπο ζωης τι γινετε ομως οταν γινεσαι αντικοινωνικος και χανεις πολλες απολαυσεις της ζωης?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη FITNESS GIRL : 05-05-13 στις 21:42
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-05-13 21:42 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Είναι ωραίο συναίσθημα να μην αισθάνεσαι μόνος σου βρε Fitness, να είσαι καλα!

    Γενικά συμπεριφέρομαι λες και θα κατέβω σε αγώνες σε λίγους μήνες. Και όλα αυτό το motivational υλικό στο Facebook δεν με βοηθάει κι ιδιαίτερα να παραστρατησω!

    Αυτό είναι το θέμα, οτι θέλω να κρατήσω και κάποιες ισορροπίες στη κοινωνική μου ζωή!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-05-13 21:48 #20
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι ωραίο συναίσθημα να μην αισθάνεσαι μόνος σου βρε Fitness, να είσαι καλα!

    Γενικά συμπεριφέρομαι λες και θα κατέβω σε αγώνες σε λίγους μήνες. Και όλα αυτό το motivational υλικό στο Facebook δεν με βοηθάει κι ιδιαίτερα να παραστρατησω!

    Αυτό είναι το θέμα, οτι θέλω να κρατήσω και κάποιες ισορροπίες στη κοινωνική μου ζωή!
    ναι σε καταλαβαινω ετσι ειμαι και εγω στο γυμναστηριο με αποκαλουν ψυχακια και οτι εχω ξεφυγει και δεν παω καλα και αλλα διαφορα αν βρεις την χρυση τομη ολα καλα μην χασεις ανθρωπους που αγαπας
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-05-13 21:54 #21

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Η συμβουλη μου είναι να ξεφύγεις από αυτη τη ματαια ψύχωση το συντομότερο
    Δεν εισαι επαγγελματιας, για όνομα του θεου
    Όλα χρειάζονται σε αυτη τη ζωη, η στέρηση είναι ότι χειρότερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-05-13 22:17 #22
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    η δικια μου γνωμη ειναι οτι η επιτυχια του να εχεις διαρκεια σε ολο αυτο ειναι να εχεις μετρο...
    εγω που 10χρονια τωρα υποτιθεται οτι κανω διατροφη οταν παμε εξω για φαγητο θα φαω κ πατατες τηγανητες κ θα πιω κτλ.
    επισης μια στο τοσο θα φαω κ γυρο θα φαω κ πιτσα οταν το εχω αναγκη απλα μπορει να τα παρω σε λαιτ μορφη..
    δεν χρειαζεται υπερβολες γιατι μετα πιεζεσαι κ σου γινεται ψυχωση κ δεν περνας καλα ουτε εξω ουτε πουθενα..
    επισης πολλοι κανουν υπερβολες με τις διατροφες κ στο τελος εχουν τα αντιθετα αποτελεσματα κ δεν κανουν καλο κ στην υγεια τους..(το χω παθει κ γω)
    οποτε ξεκοληστε ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-05-13 22:31 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι ωραίο συναίσθημα να μην αισθάνεσαι μόνος σου βρε Fitness, να είσαι καλα!

    Γενικά συμπεριφέρομαι λες και θα κατέβω σε αγώνες σε λίγους μήνες. Και όλα αυτό το motivational υλικό στο Facebook δεν με βοηθάει κι ιδιαίτερα να παραστρατησω!

    Αυτό είναι το θέμα, οτι θέλω να κρατήσω και κάποιες ισορροπίες στη κοινωνική μου ζωή!
    Έτσι είναι φίλε!Ο τελειομανής είναι και μονομανής!Καταπιάνεται με ένα πράγμα και κολλάει..Παραμελεί τα υπόλοιπα αρκεί να φτάσει στο τέλειο μ αυτό που έχει καταπιαστεί τη δεδομένη χρονική στιγμή....Το θέμα είναι να εμπλουτίζουμε τη ζωή μας με ότι μας κάνει καλό και μας πάει παραπέρα, διατηρώντας ταυτόχρονα και ό τι καλό ήδη έχουμε και όχι να την αφιερώνουμε σε ένα σκοπό..Έτσι δεν κινδυνεύεις να τα φτύσεις από την υπερπροσπάθεια, έχεις πολλά ενδιαφέροντα για να ξεχαστείς σε περίτπωση που κολλήσεις ή απογοητευτείς με κάτι και το σπουδαιότερο υπάρχει μέτρο οπότε και διάρκεια σε ό τι κάνεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-05-13 02:49 #24
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    Σε έχουν καλύψει πολλοί με τα λεγόμενά τους. Θα προσθέσω μια τακτική που χρησιμοποιώ.
    Να βάζεις στόχους κοντινούς. Δηλαδή στους 3-4 μήνες απόσταση. Αν βάζεις στόχους που να έχουν αέναη διάρκεια η κοπωση είναι θέμα χρόνου.
    Άλλο ο πρωταθλητισμός (=στέρηση) κ άλλο ο αθλητισμός.
    Στους 3-4 μήνες κάνε 10 μέρες off να ηρεμήσεις κ ψυχικά κ σωματικά κ μετά ξαναμπές δυνατά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-05-13 07:33 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Σας ευχαριστω πολύ ολους παιδιά, να ξέρετε ότι με βοηθήσετε πολύ!

    Ξεκινάω κιόλας από σήμερα σαν πρωτο βημα μειώνοντας τις εβδομιδιαιες προπονήσεις και βγάζοντας γενικά ένα πιο φυσιολογικό πρόγραμμα προπόνησης.

    Να είστε όλα καλα, καλή εβδομάδα εύχομαι! Και με το ευρωπαϊκό ο Θρύλος το Σαββατοκυριακο, να μην ξεχνιόμαστε!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-05-13 11:15 #26
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    mike εγω ποτε δε καπνιζα για να πω οτι ξερω πως ειναι αλλα πιο μικρος 16-17 δλδ επινα συνεχεια.μεχρι αηδιας και συνεχεια.κ καθε μερα ενα μεγαλο χρονικο διαστημα.καπου καλοκαιρακι πριν τις πανελληνιες ειπα να το κοψω και με βοηθησε πολυ μια κοπελα π ειχα τοτε, ζητα βοηθεια κ απο κοντινους σου ανθρωπους δινουν αλλη διασταση στο θεμα οσο για τα υπολοιπα απλα χαλαρωσε και μια φορα τη βδομαδα κανε κ ενα ελευθερο γευμα.κ εγω ετσι εκανα ουτε αλατια ουτε τπτ και μετα π αρχισα να μαι πολυ πιο χαλαρα δλδ να τρωω κ κατι εξτρα να βγαινω κ να τρωω εξω κ σε κατι γιορτες να τρωω μονος μ ενα γλυκο.δν ειδα καμια ασχημη διαφορα.εννοω μια στο τοσο δν θα σ κανει απολυτως τπτ σωματικα αλλα μεγαλη διαφορα ψυχικα.
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-05-13 11:21 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Thanks Τολη!

    Το θέμα μου εδώ ειναι ότι τα έκοψα όλα μαζί και μαχαίρι και μου ήρθε λίγο απότομα!

    Τέρμα όμως αυτά, σιγά-σιγα θα κάνω τις παρασπονδιες μου, εκτός απο τσιγάρο φυσικά και αλκοόλ ίσως που με απωθεί πλέον!

    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-05-13 15:14 #28
    Προεπιλογή
    Ναι ρε παιδια χαλαρωστε λιγο ενταξει ειναι φοβερο να εχεις ενα ωραιο σωμα για την παραλια αλλα εφοσον ειναι μονο για προσωπικους λογους και οχι για αγωνες κτλπ δε χρειαζονται υπερβολες...

    Πχ τωρα που ειναι γιορτες και καθε μερα να τρως ενα γλυκακι δε σημαινει οτι θα παχυνεις η δεν ξερω τι.

    Γενικα χαλαρα οπως ειπαν ολοι και ολα με μετρο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-05-13 16:57 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Μα δεν ειναι η παραλία το θέμα, τουλάχιστον σε μένα. Ολο το σκηνικό γενικά ειναι πορωτικο, η τελειομανία αυτού του hobby, το τι ώρα θα κοιμηθείς, τι ώρα θα προπονηθεις, πόσο, τι θα φας κτλ. Εκεί ειναι το σκαλωμα που έχω φάει εγω.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-05-13 19:30 #30
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    αν γινεις junkie του αθληματος με την αρνητικη εννοια τοτε παρανοιεις, δεν ειναι πυρινικη φυσικη το αθλημα για να καταστραφει καποιος με 1 ωρα λιγοτερο υπνο η 2 ωρες καθυστερηση στο φαγητο η 4 κιλα λιγοτερα στην μπαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία